Коленная ложечка• 19 июня 2023
Как нормально выглядеть когда много работаешь?
Просто начало плыть лицо, темные круги под глазами, мелкие морщинки при том что мне 29 лет((( знаю причина тому ранние вставания и то что много работаю по 12 часов, но и выходных у меня достаточно в месяц ((( стараюсь отсыпаться, детей нет… возможно у Вас есть примеры ухода за собой при насыщенном образе жизни?
Сіточка• 19 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
В мене таке було, чесно, це від того що ви в зоні комфорту, вам потрібно щось спланувати і певний час заставити себе це робити. В мене так було, бізнес добре працював, приносив нроші, я наче щось робила, але не прям аж дуже, ні на що не хватало ні сил ні часу. Вічно як вижатий лимон і ще поправлятись почала. А тут мене наче песика сліпоно в воду кинули і мені потрібно було гребти до берега.
Здайте аналізи, налагодьте харчування, складіть графік того чим хочете займатись
прочитала, та не зрозуміла, що ви змінили?в чому була причина?
Коленная ложечка
• 19 июня 2023
Ответ дляДа будет так
З Вашим загоном по роботі можете мати зірвану щитовидку та діабет. Думайте. Я себе вже загнала тією ударною работою , що в в 40 років діабет 2 типу.
Я працюю по 180 год на міс в середньому, офісні працівники 5/2 по 160 в середньому
Сіточка• 19 июня 2023
автор, а вам самой интересно так жить?я просто заметила, по себе когда много работаю, вообще не хочу ни ухаживать за собой, ни наряді примерять, апатия ко всему
Да будет так• 19 июня 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Є певні норми робочого часу і вони придумані не просто так, а згідно навантаження і фізіології. Те , що Ви себе здали в рабство , то виключно Ваше рішення. Вас ніхто не пожаліє за переработку і викреслять як тільки Ви скопитнетесь. Це я Вам пишу зі свого досвіду працівника ’на якому вся фірма тримається і шо б ми без Вас робили’. Полюбіть себе . До мене це розуміння пришло пізно.
Да будет так• 19 июня 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Вот средний мой рабочий день, поэтому и устаю
У мене сьогодні 16000 кроків.
Коленная ложечка
• 19 июня 2023
Ответ дляДа будет так
Вся робота рабство навіть 5/2, два вихідних мало
Хочу на Балі• 19 июня 2023
Ответ дляМайструю крила
11000 шагов? Разве это много? 10000 - это минимум, если нет активного спорта
Я по 20-25тыс проходила и выглядела супер
Стефанія• 19 июня 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Встаю в 5:20
я ьы даже без работы, вставая в 5 20 уставала, только от ранних подъемов
Стефанія• 19 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Автор, я працюю з 17 вечора до 1 ночі на ногах і спілкуюсь з нервовими людьми ( робота в аеропорту) за час роботи я стала набагато краще виглядати, схудла через збалансоване харчування на 16 кг і продовжую, хожу в зал, витягнула за 6 місяців мову на один рівень, підробляю і ще мала одне навчання, зараз буду запускати бізнес.
Так у вас для совы, просто идеальный график
и где только такое находят люди😁
Love_Love_Love_• 19 июня 2023
Ответ дляСтефанія
и где только такое находят люди😁
Я не сова я жайворонок просто капєц який
МинерАлочка• 19 июня 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Это нормальная активность за день
ИграйМойГормон• 19 июня 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Встаю в 5:20
Нафіга вам ця робота? Самобічування то певно ваше)
МинерАлочка• 19 июня 2023
Ответ дляКоленная ложечка
168-172 в среднем