Не їм після шостої• 19 июня 2023

Хочу вивчити англійську, зареєструвалась на Баду, написав Аполон, що відповісти?

цікаво ввести бесіду😌поставила місто Лондон і почали писати аполони😌 треба підтримувати розмову, щоб було цікаво, тоді є шанс пригадати і вивчити англійські слова...

Мені ці чоловіки взагалі не цікаві, не маю ні бажання, ні енергії, нічого не маю, світ не милий, втрата сенсу в житті, то хоча би англійську підтягну. Треба витягати себе з цього стану, от англійська те що треба... Але й це можливо на один день... Ну, неважливо...

Є ціль на зараз! Красунчик, аполон😍

Фото не буду виставляти, бо тут не можна видалити те, що написав. Але мужчина дійсно аполон😍 такий ух, ОБкачаний, сексуальний страшно, стильний.. і справа тут не в накачаному тілі, а в подачі себе... Такий мужній😍 але мабуть му*ак😌

Допомагайте🙏 Він просто натиснув рандомне повідомлення, яке формує Баду. Що йому цікавого написати? 🙏
Фрекен бок• 19 июня 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Я так польську мову вивчила. На 2,5 місяці уже писала, не лише розмовляла
Я англійську так довчила зі шкільної до вільної розмовної. А потім прийшлося іншу мову вчити через одного з них 😅

автор Не їм після шостої • 19 июня 2023
Ответ дляА вот недавно
Тоді не чекайте відповідь від нього, після таких слів
Він зник. Я не встигла відповісти йому, пішла прибирати. Немає аполона😓 він би і так зник немає у мене натхнення витрачати енергію на розмови з чоловіками
автор Не їм після шостої • 19 июня 2023
Ответ дляФрекен бок
Я надіюсь все закінчилось добре? ☺️
Пушап Мі мі• 20 июня 2023
зарегилась и я для инглиша ) теперь мне стало жить веселее
теперь я не одинокая и нашла русскоязычного
автор Не їм після шостої • 20 июня 2023
Ответ дляПушап Мі мі
🤭Супер😍в наші часи дуже важливо тішитись кожним моментом нашого життя
Дивне створіння• 20 июня 2023
Ответ дляНе їм після шостої
А як скаже покажи фото? Не підходить...
А вы обязаны отчитываться? Должна быть интрига.
Пушап Мі мі• 20 июня 2023
Ответ дляНе їм після шостої
ага , но я в США, и нашла ...как он сам говорит ’реального спонсора’))английский совсем забросила тк все окружение у нас на русском больше общается

Фрекен бок• 20 июня 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Я надіюсь все закінчилось добре? ☺️
У мовному плані не дуже. Діти не хочуть українською розмовляти