Аноним_• 20 июня 2023
Пласкивий синочок 1 рік - це період такий? Чи зуб лізе
Хоче не понятно шо
Хочу наколоти губи• 20 июня 2023
У мене до років 10 хотів непонятно що, тримайтеся, далі- важче з кожним роком!
Ермолайчик• 20 июня 2023
Значить, щось дитину турбує: болить, жарко, хоче більше уваги…Моїм 11 та 5 і також хочуть «непонятно шо».
Українська Мрія• 20 июня 2023
Ви маєте самі знати що з ним, якщо він у вас зазвичай спокійний , то зараз значить щось тривожить, щось болить, тоді це короткотривало , якщо він ще з ранніх місяців так себе проявляв , то може це такий характер, з віком буде гірше