Слухи-руки не распускаю• 20 июня 2023
Як ви консервуєте компот з полуниці на зиму?
Чи зливаєте воду - ту, що залили перщий раз чи залили і відразу закатали банку?
АнтиТанкист• 20 июня 2023
Ніколи в житті не консервувала компоти. Варю морси з заморожених ягід. Або коктейлі, смузі з них роблю.
КараПузовна• 20 июня 2023
Полуниця має прогрітися, треба зливати і докип´ячувати. Я кидаю 1/3 банки ягоди, то заливаю 3 рази.
Жінка з перцем• 20 июня 2023
шо то буде за компот,якщо воду злити, зварили звичайний компот по банкам і все
НеВРотик• 20 июня 2023
Залити і закатати, але гарно закутати банки. Ягоди м´які, тому тільки кип´ятком
Слухи-руки не распускаю
• 20 июня 2023
Ответ дляКараПузовна
та що з тої полуниці буде якщо її декілька раз заливати - жмяка якась...(?
Витворунка• 20 июня 2023
Ответ дляКараПузовна
Зачем клубнику заливать 3 раза, она ж мягкая? что там после 3-х заливок остается от той ягоды)
ША! я прийшла!• 20 июня 2023
Ответ дляКараПузовна
Зачем? Никогда так не делаю. Залила горячим сиропом, закрутила и под одеяло.
КараПузовна• 20 июня 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Вже пояснила - щоб стерилізувалася полуниця. Вона має температуру 25 град, окріп 100. Як тільки окріп торкається полуниці починається теплообмін і температура води падає, відповідно полуниця не прогрівається навіть до 90 град. Мені це не підходить, наприклад.
КараПузовна• 20 июня 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Як звичайний компот, коли ви закидаєте ягоду і доводите до кипіння.
ША! я прийшла!• 20 июня 2023
Ответ дляКараПузовна
Можно фото вашего компота? Я представляю эту жесть, ни витаминов не останется, ничего. Одна сопля, простите.
КараПузовна• 20 июня 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Ми весь випили, цього року ще не закривала, і навряд чи буду. Робіть, як знаєте.
Кавуся• 20 июня 2023
Ответ дляКараПузовна
Я огурцы два раза,а клубнику один раз и закрыть