Хочете кидайте тапки, просто висловлюсь, ви реально так думаєте? (Читала тема пуядерка ).
Я в сенсі , багато відповідей а що ми можемо зробити, живемо поки є змога, нам буде все одно вже.. це ж ваші діти, ваше життя. Найперше що зможете зробити це виїхати , якщо боїтеся. Але ніяк не нічого..
motherfucker• 20 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Он там предвидел еще чтото
И это про тактическую он предвидит, но он на страже и всех защитит, высокие ставки
Я сюда как не зайду, всегда паникуем из-за чего-то
olgabaluta• 20 июня 2023
Ответ дляMadame S
Мисс Гениальность. Куда посоветуете выезжать?
Зависит от исходных данных.
ksusha1155• 20 июня 2023
Ответ дляDashko007
Я не панікую. Невже це здоровий глузд так казати , а що я можу зробити, ну накриє так накриє мене і дитину. Це якось безнадійно
Вибачте, але у вас невроз, прийміть щось вже
Тут у мене облаштоване комфортне життя, чоловік, якого люблю і який виїхати не зможе, батьки, які не виїжджали навіть коли була загроза опинитися в окупації. А що там? Я не маю ресурсу забезпечити комфортне життя на тому ж рівні, що маю тут, за кордоном.
Якщо дійде до ядерки - світ взагалі дуже сильно зміниться. Тож і та безпека, яку автор вважає аргументом щоб усе покинути, може виявитися примарною.
Як думаєте, чи серед постраждалих від землетрусів у Туреччині наприклад, не було тих, хто про всяк випадок виїхав з відносно безпечних регіонів в Україні?
Что_по_чем• 20 июня 2023
Автор, непонятно: вы не можете выехать из-за советчиц которые не выезжают? Или переживаете за их жизни очень сильно? Цель вашей темы?
Color never seen before• 20 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
Пошаговый план. 1). Собрать чемодан 🧳. 2). Выехать из страны.
План отличный, но к сожалению стресс от выезда выше, чем уровень угроз (к которым мы уже привыкли)
Шойгу, свежайшее.
МОСКВА, 20 июн - РИА Новости. Применение ракет Storm Shadow и HIMARS вне зоны спецоперации повлечет незамедлительные удары по центрам принятия решений на Украине, заявил министр обороны РФ генерал армии Сергей Шойгу.
’Применение этих ракет вне зоны проведения специальной военной операции будет означать полноценное втягивание США и Великобритании в конфликт и повлечет незамедлительные удары по центрам принятия решений на территории Украины’, - сказал Шойгу на заседании коллегии Минобороны России. (с)
Ответ длячир
Шойгу, свежайшее.
А, то в зоні вже можна.
Теріторії, де ’расія навсігда’ не шкода
катерина12009• 20 июня 2023
Ви вже виїхали? Ні? То виізжайте. І не будьте такою.. як би це сказати, не далекою чи наївною. У людей є причини щоб не виїзжати, гроші, старі батьки, бізнес/робота, невпевненість як влаштується, бо їхати в якийсь табір в Німеччині без грошей з розрахунку що дадуть миску супу.. Є люди які просто не вважають цю загрозу реальною є які не хочуть виїзжати принципово. Тому вам треба піклуватися про свою родину і своє психічне здоров´я.
Nezabydka-2365• 20 июня 2023
Никто не знает куда именно, так что расслабляться нужно. Смысл паниковать. Если что-то будет с Запорожской АЭС или Титаном, то и до Европы достанет.
Oksana2306• 20 июня 2023
Для чого ви взагалі ще одну тему відкрили, хочете істерити - істеріть там, народу багато, тема в топі.
Ответ дляKlodia
Да задрали вы уже и вам подобные с вашими «надо всем выехать». А потом удивляются, а че так не любят выехавших- вот за такое кликушеичество и поучения.
Я нужна и приношу пользу на своем месте, это мой выбор и не надо его обесценивать, он вас не касается.
да, и куда десяткам миллионам выезжать? все страны уже репаются.
Renesmeе 16• 20 июня 2023
А що ви пропонуєте? Це ж псих, і гадати що йому збреде в голову така собі розвага, дії путі і рашистів не піддаються логіці, тому живемо доки можемо