wsebudetgut• 20 июня 2023

Підкажіть ворожку, до якої можна звернутися з неприємностями (Київ або онлайн)

Бачила попередні теми, тут на "Совтчиці", де обговлрювали різні теми з приводу ворожок, порчі та неприємностей. Але на форумі, я так і не знайшла контактів когось до кого можна звернутися. Якщо хтось має перевірених ворожок, до яких можна звернутися , поділіться будь-ласка, допоможіть ((( дуже треба((!!! Дякую зазделегідь.
Viktiriia-ec46• 20 июня 2023
маю не Київ, я з нею з 2009 року. онлайн-це не то, для вирішення проблеми перший раз

marata• 20 июня 2023
Схаменіться і підіть потратьте ці гроші на себе, підніміть собі настрій, а не шарлатанів збагачуйте))
ЛЮБА• 20 июня 2023
Вам деньги карман жмут ?
Свята• 20 июня 2023
Одна тут плакалась что 20 000 потратила.
Автор , сколько готовы потратить? Могу погадать вам
автор wsebudetgut • 20 июня 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
можете в приватні написати ?
автор wsebudetgut • 20 июня 2023
Шановні співавтори, хто відгукнувся і виразив свою думку, про те, куди мені потратити кошти або що мені купити для себе, якщо мені треба буде Ваша думка, я її обов´язково запитаю, і при цьому тема буде називатися інакше. Я в темі попросила інформацію про контакти, якщо хтось такі має і може поділитися.Дякую
Success2013• 20 июня 2023
Ответ дляwsebudetgut
Ну смотрите,проблемы со здоровьем решают врачи,с самооценкой - психологи,с психикой - психиатры.Чем поможет ворржка?Тем более,что их не существует,это просто энергия и если вы внушаемая,они вас знатно разведут.
marata• 20 июня 2023
Ответ дляSuccess2013
Наче й діти це розуміють, а тут доросла людина… Сум 🤦‍♀️
автор wsebudetgut • 20 июня 2023
Ответ дляSuccess2013

Морс Кая• 20 июня 2023
Колега якось пішла до ворожки, вилила душу, фото всієї родини принесла, будинку, дачі, машини... Коли зрозуміла, що то всьо фігня, викачка грошей, ця ворожка почала погрожувати всілякими порчами. І саме дивне, те що вона казала, в погрозах, те і відбувалось. Чоловік в стовп в´їхав, син руку зламав... І мусила вона перераховувати кожного місяця 4 тис грн тій дамі. Потім чоловік навідався до неї. Змінили телефон. Поки тихо, погроз немає. В поліції розвели руками. Не жахаю Вас, просто будьте обережні.