Усміхайлик• 20 июня 2023
Останнім часом я дуже погано поводилася у стосунках
Виносила мозок на пустомі місці, обезцінювала, капрізнічала, влаштовувала істерики та скандали, могла нахамити, нічого не хотіла... Я наче загралася в ігру та думала, що нікуди він не дінеться, бо він же так довго бігав за мною і вклав в ці стосунки... Чоловік довго терпів, але не витримав і пішов... Тільки після цього я зрозуміла якою дурепою була, але тепер вже пізно...
Вакцениро Вона• 20 июня 2023
У мене кожного разу така думка після моїх викидів, о це вже точно піде 😅😅😅
Мейк-ап форева• 20 июня 2023
Мужчины умеют мастерски сделать виноватой женщину, хотя он сам хотел давно уйти
Усміхайлик
• 20 июня 2023
Ответ дляПечальки.нет
Вернеться))
вже ні, бо багато часу пройшло....
Катастрофа• 20 июня 2023
Ага, а действительно ли на пустом месте? Значит такой хороший был мужик, в кавычках
Тишком нишком• 20 июня 2023
Автор, зачем вы так делали? Думаю, что была причина. Или что? Он прям идеальный, а вы ему мозг выносили?
Усміхайлик
• 20 июня 2023
Ответ дляElena1823
У мене теж таке було, що догралася
Потім дуже жаліла, назад повернути не вдалося. А це було перше кохання.
Як би нас не любили жінок, у кожної людини є терпіння і яким би міцним воно не було, рано чи пізно воно закінчується
Нажаль
як склалося ваше життя далі?
Усміхайлик
• 20 июня 2023
Ответ дляТишком нишком
ну прям ідеальних немає, але справді так
Усміхайлик
• 20 июня 2023
Ответ дляElena1823
Вийшла заміж за іншого
і як вам у шлюбі? він краще колишнього?
ПекельнаКрасуня• 20 июня 2023
Ответ дляУсміхайлик
дурепа
мати стосунки с дурепою таке собі задоволення)))
вчіться на своїх помилках, що ще можна сказати)
Усміхайлик
• 20 июня 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
надто важкий урок
Шлях до зірок• 20 июня 2023
Напишите ему, скажите , что скучаете, что вели себя неправильно, поняли, что хотите вернуть отношения
Усміхайлик
• 20 июня 2023
Ответ дляШлях до зірок
Я писала, він не хоче
Усміхайлик
• 20 июня 2023
Ответ дляElena1823
Можливо це не ваше і тому так сталося
В любому випадку - спробуйте помиритися, щоб не корити себе через 10 років, що не спробували
Якщо любить то простить
Якщо ні , йдіть далі, це не ваше
Якщо любить то простить
Якщо ні , йдіть далі, це не ваше
Я писала, він не хоче
Я не можу йти далі😭
Шлях до зірок• 20 июня 2023
Ответ дляУсміхайлик
Я писала, він не хоче
Я не можу йти далі😭
Отвечает, уже хорошо, просто больше не просить внрнуться , не плакать, предложить просто общаться, сказать , что принимаете его решение, хотя вам и очень больно.Может и вернется еще
жінка незаміжня• 20 июня 2023
Ответ дляШаманю второпях
скопировано с журнала натали?
Ага, слог режет глаза и мозг. Причем, заметьте, коллега
, даже перечисление ’жутчайших’ женских грехов совпадает!)))
Усміхайлик
• 20 июня 2023
Ответ дляElena1823
Ну не пишіть більше, гордість теж треба мати
Може треба час, а скільки ви були разом?
Мені чхати на гордість, я не хочу втратити людину через свою тупість та негативний досвід😭 Трошки більше 2 років