Снегопадка• 20 июня 2023

UE. Вміст суттєво пошкоджений

Замовляла через UE парфумовану воду. Фото вмісту посилки не замовляла, так як часто замовляю в тому магазині і проблем не виникало. Є тільки фото самої коробки. По ньому якихось дефектів, протікань не видно. Статус посилки «відправлено» з коментарем до трекномеру «Вміст суттєво пошкоджений». Хоча ще вчора якихось повідомлень про пошкоджений вміст не було((
Це все? Мій флакон розбився? Чи що може бути? Хтось повертав замовлення назад продавцю через юкрейн експрес?
naxodki_youtube• 20 июня 2023
попросіть відео пакування, часто замовляла собі і все доходило ціле
автор Снегопадка • 20 июня 2023
Ответ дляnaxodki_youtube
Мабуть вже пізно. Посилку відправили зі складу в Україну.
Також багато разів замовляла через UE. Здебільше парфумерію і все було цілим. Я тут не до UE з претензією, звичайно. Скоріше до магазину. Хотілось би просто сподіватись, що флакон цілий) Я просто не уявляю, якщо він розбитий і всі ці аромати 🫣😄 Бідні люди
Грабля• 20 июня 2023
Ответ дляСнегопадка
Вы что заказали аромат который потняками смердит?
автор Снегопадка • 20 июня 2023
Ответ дляГрабля
Чому потняками? Одне діло 1-2 розпилення, інше, коли флакон розбитий. Що там за концентрований аромат можна уявити
Грабля• 20 июня 2023
Ответ дляСнегопадка
Ну есть какой то аромат убийственный
Говорят дурных денег стоит, наверное из желез скунса делают
автор Снегопадка • 20 июня 2023
Ответ дляГрабля
Ну есть какой то аромат убийственный
У мене там нічого такого екстремального) Але поки він доколихається до мене… 🫣