Кудряшка Сью• 20 июня 2023

Чи можна відправити нп посилку самому собі.

Буду їхати в інше місто і щоб не тягти багато речей хочу частину нп відправити.І відправити і забрати можу тільки я.Читала інтернет на цю тему, не знайшла інфо.Може, хтось знає?
Дайте подуться• 20 июня 2023
Можна
ЧорноброваЯ• 20 июня 2023
Звісно, можна. Багато хто так робить.
Love_Love_Love_• 20 июня 2023
Ясно що можна
Таракашечка• 20 июня 2023
Ответ дляДайте подуться
Можна
Яким чином?
Кинг-Конгша• 20 июня 2023
Ответ дляТаракашечка
Яким чином?
Просто себе ж отримувачем вказати)
Сумчатая кошка• 20 июня 2023
Ответ дляТаракашечка
Яким чином?
Указываете отделение в городе, где будете получать и свои данные, оплачиваете хоть сразу, хоть по факту получения
Аленький носочек• 20 июня 2023
Можна. Я так подарунки відправляла. Вказуєте все як звично, місто, відділення, отримувачем себе, свій номер телефону.
Капитошечка• 20 июня 2023
Можна. Я так і роблю. Вказуєте отримувачем себе і свій номер телефону.
Чупокабра• 20 июня 2023
Ответ дляТаракашечка
Яким чином?
В смысле каким образом? Указываете нужный номер телефона и нужную фамилию и все. А то что отправитель и получатель совпадают ничего страшного.
Единорог_помог• 20 июня 2023
Люди так вещи перевозят, конечно