Mariya_Sh-fb51• 20 июня 2023
Дівчата, що скажете про 3 пологовий у Києві, а саме про лікаря Мочалову?
Чи можете поділитись її контактами ?
Дякую!
Юлія Сірик• 23 июня 2023
Народжувала У Любов Миколаївни двох дітей (2008 і 2013 році), зараз вагітна третьою дитиною і також плануємо до неї. Чудова лікар і людина, до всіх знайде підхід і врахує побажання. У нас залишились тільки найкращі враження про лікаря) Роди пройшли легко, без ускладнень, швів і т.д. Багатьом знайомим(клієнтам) радила Мочалову, також народжували в неї і не пошкодували, у всіх все пройшло добре.