Вилосипедниця• 20 июня 2023
Ваш найдорожчий флакон парфумів
Просто цікаво. Якщо можна з фото)
Ангелок з ріжками• 20 июня 2023
1000 грн за под ,,бку блек опиум 100мл
Пользоваться ним не могу,душит и до стирки на одежде держится,гад,а на теле до мытья
наКоблучках• 20 июня 2023
Почемучечка• 20 июня 2023
Если из последних то килиан лав, полноразмер с флакончиком для сумочки красивым в наборе. В районе десятки они
Анонім-ка• 20 июня 2023
А я знаю? У меня их штук 20, цен не помню.
Диоры все, шанель, герлены, пару монталек, армани. Наверно эти самые дорогие. К тому же есть 100 мл, а есть 30
Вилосипедниця
• 20 июня 2023
Ответ дляПочемучечка
Класні. Теж хотіла б флакончик.
Вилосипедниця
• 20 июня 2023
Ответ дляПухнасті штани
Такі
Вау. Вперше бачу такі парфуми. Чим пахнуть?
Семицветка• 20 июня 2023
Ответ длянаКоблучках
Напевно ці)) вони десь 10 коштують, соточка
Але маю багато інших по 5-6
Моя мечта
был отливант, никак не уговорю себя психануть и купить полноразмер
размахер• 20 июня 2023
Вилосипедниця
• 20 июня 2023
Ответ дляПухнасті штани
Такі
Піду почитаю про них. Зацікавили)
Навіщо вам ця інфо, ви ж розумієте, що тут тусуються дівчата з абсолютно різнополярним достатком.
Може просто напишіть ваші вподобання, чи ноти, а знаючі вже підберуть щось зі схожих.
Ось, наприклад, мені подобаються Шанель Мадемуазель парфюм, які ще парфюми вам подобаються хто цей аромат носить...
Вилосипедниця
• 20 июня 2023
Ответ длянаКоблучках
Але маю багато інших по 5-6
В мене був в тревел версії 7.5 мл, класні) На флакон поки не заробила, але хотіла б в колекцію
Вилосипедниця
• 20 июня 2023
Ответ дляразмахер
200 евро. Хочу еще второй из серии в коллекцию. Есть еще Ермес сады и родригесов пара.
Боже, який красунчик. А чим пахне?
размахер• 20 июня 2023
Ответ дляВилосипедниця
Боже, який красунчик. А чим пахне?
Отпуском пахнет)
Вилосипедниця
• 20 июня 2023
Ответ дляtereska
Просто поговорити тема) люблю парфумерію, люблю теми про парфумерію, всі читаю, люблю на флакони подивитись) ну така я, сорока)
Білий Лосик• 20 июня 2023
Марс атакует• 20 июня 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Том Форд, зараз всі зафукають, але дуже їх люблю
Я не зафукаю) У меня Форд белая замша любимые)))
Вилосипедниця
• 20 июня 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Мені він подобається, в мене був відливант. Найкомпліментарніший аромат, який в мене коли- небудь був. Після мене три подружки його замовили)