Залатавая• 20 июня 2023

А ви часто купуєте косметику, типу тіні, олівці які вам не пасують?

А потім воно валяється, а користуєтесь обмеженою кількістю косметики? В мене часто така фігня. Ніби класні тіні чи олівчики, а по факту тоді наносиш на себе, а воно ні про що. Отак думаю скільки вже грошей викинуто на фігню , так шкода
Просто каралева• 20 июня 2023
Зараз ні, чіткко знаю що хочу і що пасує
А раніше так, маю арсенал в коробках
Все і одразу• 20 июня 2023
Нет. Я обдумываю покупки. У меня нет торб косметики и ломящихся шкафов одежды. Все нужное, покупки рациональные.
Видящие_помогите• 20 июня 2023
Не часто. Но из 6-ки палетки теней пользую 2 цвета и так чаще всего.
автор Залатавая • 20 июня 2023
Ответ дляПросто каралева
А раніше так, маю арсенал в коробках
Ну я ніби і дивлюсь , але одне діло в магазині на руку нанести, а інше діло на себе вдома. І іноді хочеться щось новеньке , те чого в тебе не було. Ну в мене ніби й не так багато таких речей, але 4 олівці сумарно тисячі на 2 є , наче й не так багато, але не люблю в пусту витрачати кошти
Просто каралева• 20 июня 2023
Ответ дляЗалатавая
То і не витрачайте)
Але і цей шлях потрібно пройти, щоб потім зрозуміть по тестерам,що пасує а шо ні. Які в принципі кольори ваші, а які ні. Такі базові знання
Пацака-задирака• 20 июня 2023
Було таке, багато років і часто, зараз можу сказати що постійно якісь імпульсні покупки були. Потім пробувала викидати і купувати одну, але люкс. Далі перестала фарбуватись і маю символічно одну туш, чорний олівець і тоналку, і пару бальзамів і блисків, все підходить і немає питань)
Зараз так переходжу з кремами теж, а то мала купу всяких масок, патчів і тд, а виявляється мені потрібно геть інше і не так і багато, а ефект одразу помітніший.
Малая еще та• 20 июня 2023
Давно уже не покупала никакой декоративной косметики
euhunter• 20 июня 2023
Такие буває. Але макіяж - це насамперед розвага. Тому не зайшло - ну хоч спробувала. Не жалію ніколи, відлежалось - на смітник Універсальний олівець хакі завжди є.
Ашолюдискажуть• 20 июня 2023
Да, у меня так, купила хайлайтер и карандаши на мейкапе, долго выбирала, а в итоге такое себе
tarveldy• 20 июня 2023
Зараз вже навчилася цього не купувати, але блін, реально купу всього чи викинула чи роздала
Ашолюдискажуть• 20 июня 2023
А самое обидное с помадами, недавно купила 2 маковские, выбирала в магазине и все вроде ок было, а потом полноценно накрасила и такой облом, кучу денег отдала(
автор Залатавая • 20 июня 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Неприємно((
автор Залатавая • 20 июня 2023
Ответ дляМалая еще та
Сподіваюсь, що зі мною такого не станеться)))
Анонимус Я• 20 июня 2023
Майже кожен день туш , один олівчик чорний на 2-3 роки - все ))
P. Halliwell• 21 июня 2023
У меня так, потому что фиг что можно посмотреть в оффлайн магазинах. Плюс, у нас отсутствует возврат неподошедшей косметики как в развитых странах.
Куда_бежать• 21 июня 2023
Ответ дляP. Halliwell
Возврат косметики только в Америке есть, а не во всех странах
Oks_kis• 21 июня 2023
У меня так с помадами
И иногда с обувью (правда это не косметика)
всемВсёИмного• 21 июня 2023
Карандаш, если люкс, то пролетов нет. А то можно выбросить деньги на масс маркет, а они не рисуют, царапают и можно было купить один, но нормальный. Что, кстати, сильно сокращает время на мейк. Не нужны с ним танцы с бубнами. Тени покупаю как коня. Читаю отзывы, смотрю видео и свотчи. Но отдаю предпочтение проверенным маркам. Чтобы без базы наносить. Не думать о том, что они исчезнут через 3- 4 часа.
Забобонний фрукт• 21 июня 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Какие фирмы теней берëте?
Мішечок щастя• 21 июня 2023
Ні,одні тіні,помада,туш,румʼяна.Все підібране,підходить,нічого не міняю вже десятиліттями.Ну,буває,тон змінився на подібний.