Гл. Амурная• 21 июня 2023
Чи можна прийомом заліза скомпенсувати втрату крові при КД?
Може, хтось теж задавався цим питанням...лікар виписує кок, щоб зменшити крововтрату, бо вже анемія була сильна.
Залізо пропила, підняла.
Вчора мала вперше виаити кок...і не наважилась(. Відкрила, прочитала інструкцію, злякалася...
Тепер думаю, а якщо в тиждень КД пити залізо, може, воно компенсує...
Залізо пропила, підняла.
Усатая полосатая• 21 июня 2023
В мене кд завжди були такі з того часу як тільки почались.
Йдуть 7 днів
Після того як народила, нуууу болі зменшились не приймаю обезбол
А так і йдуть.
Приймаю залізо.
Причина анемії в мене хз, задала купу аналізів.
Лишились глисти , так як є тако алергія в мене висип.
Тому розбираюсь далі, залізо приймаю.
І їм все що потрібно для підняття гемоглобіну.
Йдуть 7 днів
А так і йдуть.
Приймаю залізо.
Тому розбираюсь далі, залізо приймаю.
Простецкая• 21 июня 2023
При моих КД железо не помогало, меня заливало конкретно, была хроническая анемия, постоянные головные боли и слабость, два года хожу с миреной, железо в норме, кровопотери нет - во время КД достаточно ежедневки
Гл. Амурная
• 21 июня 2023
Ответ дляsky-labs
Да, можно компенсировать.
Но с обильными месячными нужно разбираться, так быть не должно.
Узи делали, полипов нет?
Робили, немає.
Просто так проходить перименопауза, але судячи по мамі, ще років 5 буду мати КД.
Позитивна• 21 июня 2023
Ответ дляПростецкая
Как общее состояние? Аппетит не повысился? Вес не набирается?
Мне её предлагали поставить, я так и не настроилась
Гл. Амурная
• 21 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Йдуть 7 днів
А так і йдуть.
Приймаю залізо.
Тому розбираюсь далі, залізо приймаю.
Йдуть 7 днів
А так і йдуть.
Приймаю залізо.
Тому розбираюсь далі, залізо приймаю.
От і в мене все життя були рясні КД, але тепер стали і частіше, і рясніше. І не рівномірно рясні, як раніше, а з короткими періодами посилення, наприклад, 15 хвилин заливає конкретно, тобто з дому не вийдеш, і ні чаша, ні прокладка не допомагають, не витримають того вихлопу. Так буває раз на півроку десь, ну коротше, організм чудить, але треба з ним примиритися якось..
Гл. Амурная
• 21 июня 2023
Ответ дляsky-labs
Нет, причина всегда есть.
Скорее всего нужен банальный детокс - улучшить работу печени
Ну, аденоміоз є.
Не любовница• 21 июня 2023
Я приймаю залізо 10днів на місяць: до, після і під час місячних. Тепер феритин в межах нижньої норми. Автор, треба ще підібрати препарат заліза, який буде засвоюватися.
Ответ дляГл. Амурная
Ну, аденоміоз є.
Ну вот.
Вам нужно пролечить все очаги воспаления в организме, начиная с лор органов, заканчивая жкт,
Обязательно соблюдать режим сна не позднее 22:30. Свести стресс к минимуму.
И поддерживать все фазы детоксикации в печени, в целом ее работу и вывод токсинов через желчь (на здоровую слизистую кишечника без дисбака)
Садоводница• 21 июня 2023
купіть кровоспинні таблетки і буде вам щастя. гормони-зло.приймаю кровоспинні дуже багато років, були великі крововтрати, гемоглобін 69. почала приймати таблетки від кровотеч-гемоглобін після КД 120
12 галюцинаций• 21 июня 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Поставьте мирену
Вона теж гормональна і має протипоказання.
12 галюцинаций• 21 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Їх теж не всім можна.
За інструкцією взагалі у перші два дні місячних не варто приймати.
Це варіант, якщо довше двох діб рясні.
У мене рясні, але пік з середини першого дня до середини другого.
Тому тільки залізо п´ю :(.
Але у мене немає діагнозів, а у автора є.
Їй треба лікування.
ОК в її випадку можуть бути доречні.
Це варіант, якщо довше двох діб рясні.
Тому тільки залізо п´ю :(.
Їй треба лікування.
ОК в її випадку можуть бути доречні.