Таракашечка• 21 июня 2023

Аліменти і неофіційна зп

Вітаю!
підкажіть, хто в курсі, хочу подавати на аліменти. Дитині 11.
Батько систематично не помагає. Може іноді гаджет купити або з одягу що. Почалась війна, ми виїхали з сином, трохи дал коштів, но ми їх швидко потратили. Більше нічого не дає.
Але він офіційно не працює. Як писати позов? І що я отримаю, як доведу, що він працює та заробляє?
Київ
Невловимий Джо• 21 июня 2023
Ответ дляТаракашечка
На самом деле загвоздка в том, что деньги у него есть, доход я знаю.
Но он такой жук, что для всех он делает видимость, что он бедный и несчастный. Но я то наквозь его вижу
Был бы правда нищий, я бы даже не трогала
просто якщо ви подасте на аліменти,а він платити не буде, то він не зможе купити нерухомість,авто,землю... все це видно. і коли ви знову подаєте позов в суд про борг,то суд перевіряє,і коли виясниться що в цей час він купив авто,землю...то вже будуть питання до нього. тобто від початку боргу всі крупні покупки працюють проти нього. це мені адвокат пояснював. крім того,закордон виїздити не зможе. коли закінчиться війна

Невловимий Джо• 21 июня 2023
знаю ситуацію,до війни, що чоловіка бувшого моєї подруги розвернули на кордоні за борг)))) там нова пасія аж пінилася. але на жаль.
автор Таракашечка • 21 июня 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Дякую
автор Таракашечка • 21 июня 2023
Ответ дляНе любовница
Если оформит дарственную этой квартиры на вашего сына.
Не оформит он ничего в том то и дело
автор Таракашечка • 21 июня 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Я нічого вам не пропоную. Вирішувати лише вам особисто. Але, якщо ви на пост про аліменти в 5000 гривен написали, що це круто, то ваше рішення мені очевидне
Вы случайно не мойБМ? 😁
Але дякую вам за вашу позицию
Я спробую сберегти свої нерви )
Жертва интернета• 21 июня 2023
Ответ дляТаракашечка
Да вот тоже так думаю, в принципе ничего не теряю.
Он апеллирует тем, что квартиру что он купил он оставит сыну. Так блин, где гарантия то?)))
В таком случае предложите ему переписать квартиру на сына сейчас, в счёт алиментов. Там есть специальная процедура.
Заставляличка• 21 июня 2023
Ответ дляНе любовница
Дарственную может написать. А потом передумать в последний момент. Нет никаких гарантий.