100pudov• 21 июня 2023

Що би ви подумали про чоловіка, який приніс на зустріч повітряну кульку, яку

безкоштовно роздавали всім при відкритті магазину?
Готова до другої• 21 июня 2023
Такэ шось. Это тупо

Мой завтрак• 21 июня 2023
Що він любить кульки
Сладкий лимончик• 21 июня 2023
подумала бы, что он шёл мимо магазина, ему вручили шарики, он пришёл с ним на встречу
Козяка-маляка• 21 июня 2023
а вы хотели чтобы машину подарил?
Коленная ложечка• 21 июня 2023
проявил внимание
СкумбріяП8• 21 июня 2023
Це мило.
Чемодан-Вокзал-Майами• 21 июня 2023
Что нам не по пути
Мой завтрак• 21 июня 2023
Він приніс їх у якості дарунка для вас?
автор 100pudov • 21 июня 2023
Ответ дляМой завтрак
Він приніс їх у якості дарунка для вас?
типу того напевно

Смажена полуничка• 21 июня 2023
гоніть в шию, найдете чоткого пацанчіка який Картье принесе.
Завжди мало• 21 июня 2023
Это была первая встреча? От сюда ещё нужно смотреть
Раз одела не бу• 21 июня 2023
кончений
Вкуси мене• 21 июня 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Або Кірке
Відморожена• 21 июня 2023
Ответ дляРаз одела не бу
кончений
Лаконічно)
Замороженная селедка• 21 июня 2023
Да нормально бы посмотрела на шарик.

Боже, тут как почитаешь-все прЫнцессы сидят...шарик? Фууууууу....кафе,а не рестик-моветон...меньше зарабатывает-нищеброд.....ага....а сами большинство сидят в бабушкиных гостинках в декретах в халате .
Не люблю натовп• 21 июня 2023
Подумала бы что это его магазин
Карамелька• 21 июня 2023
Ответ для100pudov
типу того напевно
так наверно или точно?
человек шел мимо магазина - ему вручили шарик - он взял автоматически - принес вам как милую мелочь
Мать драконов• 21 июня 2023
Не знаю. Я бы смотрела в целом. Не все блеснули при первой встрече, иногда нужно давать второй шанс/вторую встречу. Если все остальное-супер, то шарик меня бы не расстроил. Если в целом мужчина никакой, то и букет прекрасных цветов не спасет ситуацию
Вумна вутка• 21 июня 2023
Вернула бы ему этот шарик ,пусть ходит по улицам ,как дурак

Маю рацію• 21 июня 2023
Був такий випадок, що просто прийшов із кулькою на побачення, а не з безкоштовною. Типу це подарунок мені.
Я подумала, це милота чи інфантильність? Дала йому шанс.
Час показав, що це інфантильність: незрілий, дорослий хлопчик, який шукає маму.
Можу брикнути• 21 июня 2023
Кулька це ще нічого, до мене на др прийшов навіть без квітів, олень який пів життя бігав за мною зі своїм вічним коханням, ото було принизливо, другий шанс в нього теж був, але як був жлобом так ним і залишився
Комиссия50%• 21 июня 2023
Якшо тільки йому не далі кульку по дорозі, то жлобяра типовий
Полтавська галушка• 21 июня 2023
Та ну, жлоб скорее всего. Ну если это 1я встреча. Если не 1я, то может просто приколист. Надо смотреть.
Муууумие• 21 июня 2023
Якщо просто приніс, не дарував, посміхнулась.
МинерАлочка• 21 июня 2023
Має почуття гумору
Кракадэ• 21 июня 2023
Капэць
Юсия• 21 июня 2023
Я бы офигела)
Пишу з калідору• 21 июня 2023
Я б нічого не подумала виходячи лише з цього одного факту.
Є чоловіки, які на заручини дарують кільця з якоїсь фольги чи дроту і це відомі багатії та ловеласи. Їм важливо, аби кохання не за гроші. Є люди веселої вдачі, авантюрні й кулька цілком могла вписатися у вайб побачення.
Є люди делікатні, їм незручно відмовити коли в руки ту кульку тикають
Є пофігісти, їм це все байдуже.
І всі ці люди мають щасливі та нещасливі шлюби, малі й великі статки та інше.

Якщо чоловік ваммдо серця, кайфуйте наспоьаченні з ним.
Якщо ні й вам важлива суто цифра віддачі по факту, то вигідніше вкластися в себе й зайнятися ескортом. Це реальні гроші і ви лялькою триматимете себе. Нащо вам одноразова доброчинна акція у вигляді побачення, а йому те саме, до речі. Мінус день, як то кажуть
Я инженер, меряю от 1• 21 июня 2023
Подумала б что дурачок. Но это в стиле моего. Он хороший, но его надо понимать)))
хутряна володарка• 21 июня 2023
А что он вам сказал, когда её вручил? И куда вы после этого пошли?