Сьогодні відбувається шквальна кампанія з дискредитації столичної влади і мене особисто. Безкінечні обшуки, що паралізують роботу департаментів і служб міста. У воєнний час вносять хаос в управління столицею. Не дають належно працювати підприємствам критичної інфраструктури. Вручають підозри керівникам міських служб і голосно кричать про нібито винуватість.
При цьому жоден з голів районів, які відповідальні за облаштування
укриттів і є балансоутримувачами та розпорядниками коштів, не
постраждав. А знаходяться глави районів у вертикалі центральної влади.
То ми говоримо про об’єктивність і відсутність політичних мотивів?
Ми вже перемогли? Немає інших викликів, головна проблема — Кличко?! І комусь знову свербить взяти під контроль столицю.
Але ж заручниками ситуації політичної боротьби ви робите киян. Бо руйнуєте і самоврядування в столиці, і систему життєзабезпечення міста, створюючи хаос в умовах воєнного часу!
Втім, переконаний, Київ і цю бурю вистоїть!
Mrs.Ochmonek• 21 июня 2023
Тільки за одну любов до Новінського і за всіляке сприяння МП я б Кличка давно усунула (якби моя воля ))
Happiness13-Ukraine• 21 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Коррупционер? Или снова вторит рашке? Как в опзж?
Младший вилкул самозванец. Занимает должность , которой нет вообще. Пилят деньги с папаней. Оппозиции в городе, как таковой нет. Надеюсь, что вырулим без них после войны, но там такие корни пущены, что убирать будет ооочень сложно.
Happiness13-Ukraine• 21 июня 2023
Ответ дляNat-li
Я в ахере от вилкула у руля сейчас. Как вообще во время войны можно таких держать на каких-то должностях?!
Да, я сама в шоке. А оно в ролях, каждый день там пишет длинные посты о своей ’охренительной’ деятельности. Меня прям типает от вилкулов, мне иногда кажется, что я их ненавижу больше, чем пуйло.
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Сейчас идет в Лондоне конференция Recovery Conference по видновленю Украины и планов . , там все планы предоставляют , так пунктом уже все пишут - коррупция коррупция
Столько денег будет ввалено
А тут везде такой ’ вилкул’
Столько денег будет ввалено
А тут везде такой ’ вилкул’
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Вони ж винні в війні, всі, як опзж
Happiness13-Ukraine• 21 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Столько денег будет ввалено
А тут везде такой ’ вилкул’
Столько денег будет ввалено
А тут везде такой ’ вилкул’
Ну, Терехов на конференции я видела и ещё подумала, что хорошо, от нас нет этого чмошника, иначе это просто треш. Ему есть сейчас что пилить, город без воды. Кабмин деньги выделил.
Ответ дляLudaSHS
Столько денег будет ввалено
А тут везде такой ’ вилкул’
Столько денег будет ввалено
А тут везде такой ’ вилкул’
Честно, с одной стороны нужна помощь. А с другой так не хочется чтобы этим всем говнюкам давали деньги, которые они разворуют просто.
Почему нет никакого контроля. Все всё видят, тендеры, сметы. общественность знает, возмущается и без толку абсолютно. Они же даже не скрывают свои схемы.
Happiness13-Ukraine• 21 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Вони ж винні в війні, всі, як опзж
Так, винні, але люди не хочуть бачити хто є хто, і це мене дуже лякає. Але я сподіваюсь, що оди вілкулам пишуть боти. Сподіваюсь(
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Ну не може у всіх бути памʼять коротка.
Ответ дляGaleTTa
Ще і Ес буде до 2027 давати поміч
Ответ дляGaleTTa
Нам би зовнішній контролюючий орган
Чашечка кофе• 21 июня 2023
Хай записує свої відео стільки - скільки хоче. Вся діяльність Кличка на посаді мера у місті дуже добре видна
Ответ дляsammy
Нам би зовнішній контролюючий орган
Та має бути
Там же ті фонди що будут, буде аудит, десь читала
Happiness13-Ukraine• 21 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Ну не може у всіх бути памʼять коротка.
Не знаю, я писала вище, що мене забанили скрізь, в ТГ, в ФБ, ніде не можливо критикувати вілкулів. Все інфо поле вони контролюють, ну і є упороті бабульки , які вклоняються , бо без вілкула, по іх версії, нам не вижити(
Ответ дляЧашечка кофе
Яка діяльність? В будовах? На так
Але чого зараз домахалися зелені?
Найшли порушення- хай висувають звинувачення, по закону.
Але чого зараз домахалися зелені?
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Ремень та пряник!
Чашечка кофе• 21 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Яка діяльність? В будовах? На так
Але чого зараз домахалися зелені?
Незаконна забудова, корупція, паркувальна мафія
Ответ дляsammy
Нам би зовнішній контролюючий орган
Так и я о том же. И таких сук там принципиальных чтобы на сраной козе не подъехать, чтобы за каждую гривну лишнюю в смете заворачивали. Эх, мечты, мечты.
У нас тут уже такой махровый бандитизм.... Что это иногда и опасно для жизни.
Вспоминаю, как на горсовете одна чувиха была против выделения места для парковки, естественно за копейки))) и вечером ей спалили авто и угрожали семье. Вот какая у нас власть. Причем они все такие и Зеботики и Вилкулоиды.
Ответ дляGaleTTa
Страшно й сумно,що це замкнуте коло(
От дивишся на інші країни, от як вони змогли побороти корупцію? Чого ж у нас це неможливо(
Ответ дляЧашечка кофе
То чого не висунуто звинувачення? Від органів?
Чи просто так треба знімати виборного мера? Хто має право на таке?
Чашечка кофе• 21 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Також він є голова КМДА - ця посада призначається, а з мера його ніхто не знімає
Ответ дляЧашечка кофе
То чого не притянуть до відповідальності?
Чашечка кофе• 21 июня 2023
Ответ дляМанула
Мер буде як весільна кукла. Він формально є, але ні на що не впливає та не вирішує
А зараз Києвом править будівельна мафія. У Кличка був шанс стати хорошим мером, але він обрав інший шлях.