Читаю по вечерам• 22 июня 2023

Що роблять зі зруйнованими будинками в Бучі і сусідніх містечках?

Чи є у випадку менш зруйнованих капремонт, а у випадку більш зруйнованих - постановка на квартиру чергу?
Дуже хочеться надіятись, що під Києвом не буде цілих вулиць зі зруйнованими трущобами...
Чашечка кофе• 22 июня 2023
Нещодавно була в одному із цих містечок і не побачила цілих вулиць зі зруйнованими трущобами...
Natalisa7613• 22 июня 2023
Автор,а вас только Киев и Буча интересует?
Юся шопоголик• 22 июня 2023
А чим Київська область краща за Запорізьку, Херсонську, Луганську, Харківську і інші де було зруйновано? Всюди допомагають по можливості
чир• 22 июня 2023
Азербайджан дал 10 млн. долларов, в том числе для Ирпеня. Вчера в новостях было...
автор Читаю по вечерам • 22 июня 2023
Ответ дляNatalisa7613
Там ремонт можливий і має сенс, лінія фронту далеко.
Natalisa7613• 22 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
И что?Почему вас это так прям волнует?Сотни тысяч людей потеряли все,но вы про них не пишете.Конечно,отремонтируют,не переживайте так,сдадите потом переселенцам из прифронтовых городов.
автор Читаю по вечерам • 22 июня 2023
Ответ дляЮся шопоголик
А Луганська тут до чого? Вона не знаходиться під контролем Києва (крім шматка лісу і сотні хат в кількох глухих селах серед того лісу)
Юся шопоголик• 22 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
І шо? То для вас вже не Україна чи шо? Чи Україна то лише Буча?
автор Читаю по вечерам • 22 июня 2023
Ответ дляNatalisa7613
Я кого-то обидела?
Я спросила.
И мой вопрос - он без политической составляющей.
Интересно, есть ли прогресс.
Не располагаете информацией - можно ведь так и сказать или просто не сказать ничего
Kot_v_meshke• 22 июня 2023
Нет там никаких «улиц с трущобами». Можете поехать и посмотреть.
автор Читаю по вечерам • 22 июня 2023
Ответ дляЮся шопоголик
Ви написали ’допомагають по можливості і список’.
Але Україна фізично не може ’допомогти’ Луганській області у відбудові.
Я просто поправила Вас. І не збиралася оспорювати питання територій
автор Читаю по вечерам • 22 июня 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Ну, зразу після подій телевізор показував, що були.
А тепер показує, що нема.
Чому вірити?
Є дівчата звідти, щоб сказали правду з власних очей?
Леска• 22 июня 2023
Ответ дляЮся шопоголик
А автор написала що краща?
Kot_v_meshke• 22 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
А тепер показує, що нема.
Чому вірити?
Я вам говорю там нет прям улиц трущоб
Чашечка кофе• 22 июня 2023
Ответ дляЮся шопоголик
А де тут про краще чи гірше?
автор Читаю по вечерам • 22 июня 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Ну добре, не цілі, а частинами. Але ж мало місце щось таке
Цікава доля цих будинків. Без говорильні.
Чашечка кофе• 22 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Можете приїхати з Польщі і з´їздити до містечок, що Вас цікавлять
Леска• 22 июня 2023
Ответ дляЧашечка кофе
А де тут про краще чи гірше?
Порадниці як не погавкаюттся з самого ранку день пройшов дарма
Lynx_1992• 22 июня 2023
В Бучі цілу вулицю відбудували, там де були бої, фото цієї вулиці заваленої розбитою військовою технікою, і від багатьох будинків там залишилася купа камінців. Зараз там сучасні охайні будиночки. Фото гарних не маю, але кому цікаво - можете загуглити.
В Ірпені набагато гірше з цим. Хто має гроші - відбудовує самостійно, решта будинків просто стоїть. Фінансування від держави чи фондів поки покрило лише усунення пошкоджень (в багатьох будинках дах перекрили, заклали стіни, пошкоджені снарядами і тп). А щоб комусь повністю зруйноване житло відновили - в мене таких знайомих немає. Знаю, що дуже обмеженій кількості пільговиків дійсно видавали квартири безкоштовно, але де прийдеться - батькам знайомої запропонували у Броварах.
Але тут ще треба сказати, що масштаб руйнувань в Ірпені не співставний з Бучею, Ірпінь з тої ж Бучі місяць крили артилерією, а Буча була під окупацією, але прильотів по ній набагато менше було.
Ollka• 22 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Я кого-то обидела?
Я спросила.
Интересно, есть ли прогресс.
Там могут оставить по определенному району в состоянии ’войны’ для делегаций. Если все красиво отстроят нечего будет показывать, а нам нужно на жалость давить. У иностранцев очень меняется отношение после увиденного на этих улицах. Это из опыта - по работе туда возим.
Шматочок хмарки• 22 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Я кого-то обидела?
Я спросила.
Интересно, есть ли прогресс.
Не звертайте увагу. Не вміють читати просто люди. Ви задали питання про конкретний регіон, а прибігли вже звинувачувати, що про інших промовчали. І дурні коментарі про те, що потім комусь здавати житло будете. Аби ляпнути. В Бучанському районі багато переселенців із різних областей, знімають житло звісно і ядом не бризкають, як деякі тут.
Шматочок хмарки• 22 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
А тепер показує, що нема.
Чому вірити?
Залежить від району. Де побували орки, то будинки було чорні аж. Деякі будинки зносили, де інде дірки в багатоповерхівках залатали самі люди. Те що більше всього побили -не центр міста звісно і у тих, хто просто проїхав повз може скластися ілюзія, що все ціле і взагалі рай. Хоча і в центрі є будинки, які зруйнувало або квартира вигоріла, бо снаряд наскрізь пролетів. Є будинок де немає поверху і дах взимку робили або наймані люди, або самі власники.
proshk• 22 июня 2023
В Запорожье на ремонт разбитых домов выделят из бюджета столько, сколько и квартиры не стоят. И в новостных пабликах писали, и блогеры вещали. Опять хотят ручки свои озолотить . Дайте людям на новое жилье, зачем тратить на ремонт одной квартиры по цене трёх, но нет
Шматочок хмарки• 22 июня 2023
Ответ дляOllka
О, так. Згадую пости в фейсбуці бідних людей до яких постійно для фоточок приїжджали. Люди все втратили, допомоги ніякої зато на екскурсії їздили.
Ollka• 22 июня 2023
Ответ дляШматочок хмарки
Мы по работе возим иностранцев туда. Пока все они видя это оставляли людям деньги на ремонт, на жизнь или что-то давали. И вели себя корректно, не лезли с распросами. Обо всем спрашивали ’гида’
автор Читаю по вечерам • 22 июня 2023
Ответ дляШматочок хмарки
Але є программа по побудові житла для тих людей, де ’нема поверху’ (хтось з них впав до сусідів, сидів у підвалі або не був вдома і так вижив, а поверху то тепер нема)?
wer-inn• 22 июня 2023
Ответ дляproshk
а как вы предполагаете, разбитые дома так и оставить разбитыми? Пусть стоят с провалами десятилетия? А как жителям квартир соседствующих с разрушенными подъездами? трещины, подтекания от дождя, зимой обледенение...
Шматочок хмарки• 22 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Ну мабуть виїхали всі розумні люди, коли все почалось. Бо про жертви я нічого не чула. Мабуть виїхали і не повертались, більшість. Бо ходили люди і хтось дах все ж таки робив, вікна забиті також, але не всі. Інші поверхи цілі, але світла як не було, так і немає. Думаю води також немає. Запропонували якусь допомогу їм чи ні - не знаю, знайомих з того будинку немає. Ми виїхали значно пізніше і будинок цілий ще був. У однокласниці в будинок також влучило, давно не спілкуємось, тому не знаю чи був хтось тоді вдома. Бачила, що самі поряд з будинком щось будують.
катерина12009• 22 июня 2023
В цьому році мені поставив вікна фонд. Все інше через програму відновлення. В то слабо вірю в найближчі роки, бо заявок 300 тис + а гроші виділили 6. Ірпінь, центр міста біля мерії, зпошкоджений приватний будинок на 50%. Вродє і є а жити не можна..
ElenaMari• 22 июня 2023
Ответ длячир
В новостях то много было, а на деле!