Zaviriuha• 20 июня 2023

Евгеній Мураєв, що думаєте про цього політика?

Багато відео зараз почало попадатися з ним, наче говорить такі розумні речі. Багато коментарів за нього як про розумного економічного політика.
Rolisa• 20 июня 2023
Вы это сейчас серьезно?
malinovaya• 20 июня 2023
silma• 20 июня 2023
Его планировали в качестве марионеточного президента от рашки. Откуда вы его вытянули?
sunholder• 20 июня 2023
розумні речі - це поширення проросійської пропаганди та виправдовування збройної агресії рф?
Катруська• 20 июня 2023
Думаю, что такой же підр как и все рыги.
Леска• 20 июня 2023
Ви проспали років 7-10 останніх?
sunholder• 20 июня 2023
рашнбот детектед
rybka21• 20 июня 2023
Який примітивний тролінг
ksusha1155• 20 июня 2023
Ви зовсім куку???
Марина-10• 20 июня 2023
Ответ дляЛеска
Ви проспали років 7-10 останніх?
тролль ничего не делает просто так. Ще і на мове пише.
Леска• 20 июня 2023
Ответ дляМарина-10
Напряглася, переклала
rybka21• 20 июня 2023
Ответ дляМарина-10
Акаунт неактивний з 18 року.
Нічого нового і оригінального
автор Zaviriuha • 20 июня 2023
Ответ дляsilma
В Тік ток почав попадатися, почала читати коментарі, от і виникло таке питання, так як в політиків я мало знаю
автор Zaviriuha • 20 июня 2023
Ответ дляЛеска
Ви проспали років 7-10 останніх?
Напевне
автор Zaviriuha • 20 июня 2023
Ответ дляsunholder
рашнбот детектед
Ну да, всі рашаботи. Спитати вже нічого не можна
Yuljwa• 20 июня 2023
Чуть хуже шария, а это о многом говорит.
автор Zaviriuha • 20 июня 2023
Ответ дляМарина-10
Ви взагалі вже, до чого тут троль
автор Zaviriuha • 20 июня 2023
Ответ дляrybka21
Акаунт неактивний з 18 року.
Нічого нового і оригінального
Я в шоці. Тут з 12 року, завжди брала активну участь в форумі. Ви перш ніж писати хоч при перевірили
Yuljwa• 20 июня 2023
Ответ дляZaviriuha
Ви взагалі вже, до чого тут троль
Владимир путин - что думаете про этого политика?
Для следующей темы вам подсказка
So_so• 20 июня 2023
Главное - українською мовою
rybka21• 20 июня 2023
Ответ дляZaviriuha
Можна ще на паркані почитать
L-moda• 20 июня 2023
Очень жаль, что Мураева (и его семью) до сих пор не депортировали из Австрии.
Марина-10• 20 июня 2023
Ответ дляZaviriuha
Так узнайте, прежде чем писать, оно раньше было очень популярно среди поклонников яныка
silma• 20 июня 2023
Ответ дляZaviriuha
Так он и не политик, депутатик, хозяин канала Наш, у которого еще до войны отобрали лицензию
автор Zaviriuha • 20 июня 2023
Ответ дляYuljwa
Для следующей темы вам подсказка
Дякую, що написали свою думку. Я попросила написати людей, тут зразу обзивати починають, я що я пропагандую? Чи захищаю його? Невже не можна запитати і отримати відповідь?
winter2011• 20 июня 2023
Ответ дляZaviriuha
для балалайні він мабудь топчик, ви звідти?
diana2201• 20 июня 2023
Вспомнила и жену его бывшую , в самом начале типа активно волонтерила, потом ее пьяную в коменд час тро остановили , она стала быковать типа Вы знаете кто я и все , с тех пор ни слуху ни духу
rybka21• 20 июня 2023
Ответ дляZaviriuha
Ви взагалі вже, до чого тут троль
До ’розумних речей’ мураєва.

Рузьке пропаганда - взірець тупості
sunholder• 20 июня 2023
Ответ дляZaviriuha
звісно можна, просто зверніть увагу, що всі в курсі ху із мураєв, а ви ні, тому і така реакція на вашу тему
vasia• 20 июня 2023
Ответ дляwinter2011
+ в ленте попадается именно то,что смотришь и лайкаешь,иначе никак.И да,аккаунт автора активизировался с началом войны.Вообще заметила тенденцию тут- выкапывать очередной политический труп и пытаться его ’обсудить’