ГейСюда• 21 июня 2023

В кого дочки - підлітки віком 14-17 років

Вони зараз влітку такі топи як на фото носять з бюстом або без? Моя носить з бюстом, але жаліється, що незручно, спекотно та й каже, що усі ходять без бюста. Проголосуйте, будь ласка, як ходять ваші дочки-підлітки (хто має дочок такого віку) й як ви вважаєте - чи прийнятно ходити без бюста в такому віці ( питання для всіх)
Результат:
вже голосів: 103
19 (18.45%) Вважаю прийнятним - без бюста
16 (15.53%) Ходить з бюстом, розмір 2-2+
14 (13.59%) Вважаю неприйнятним
13 (12.62%) Ходить без бюста, розмір 0-1
13 (12.62%) Ходить з бюстом, розмір 0-1
13 (12.62%) Всі інші варіанти
11 (10.68%) Ходить без бюста, розмір 2-2+
4 (3.88%) В мене хлопч/дівч. іншого віку
Пожарник• 21 июня 2023
Ответ дляГейСюда
Ні, тут просто всі ходять без бюста й ніхто не звертає уваги на соски
Звертають. Повірте.

Те, що не показують цього явно, це одне. Але ’ніхто не звертає уваги’, надто оптимістичне бачення.
Щодо всіх.
Я щоранку відвожу сина у старшу школу (ми закордоном) і щовечора забираю з тренувань в іншій школі. Я ні разу не побачила дівчинку без бюстгальтера. Але я бачила таких дівчаток поза школою, у час коли вони мали бути в цій школі.
Я не знаю, де ви, що аж всі ходять так, можливо ви у якомусь африканському племені живете і носіння топу - це уже верхз цнотливості. Вам вирішувати, ситуацію ви кразе бачите і знаєте.

Проте ваше заперечення - це навіть гірше юнацького заперечення. Одна справа, коли підліток не розуміє реальність, інша, коли мама їй у цьому потурає
Э-велин@• 21 июня 2023
Я считала,что это и есть спортивные бюсты. Там же поролоновые вставки. Зачем на бюст носить еще бюст?
А я з косою• 21 июня 2023
моей 16, носит без бюста 75В
Кудлата хмаринка• 21 июня 2023
Ответ дляГейСюда
Хоче, щоб нежарко було
У моєї всі такі топи з вкладками, тому ходить без бюста, розмір 1,5
Селик• 21 июня 2023
Купіть топ з бра, але в ньому в жару теж жаркувато
Стаська2018• 21 июня 2023
Девочки, у кого дочки с большой грудью, 3+.... Какие топы носят? Какие удобней?
Ашотакоя• 04 июля 2023
Хлопковий бюстгальтер без паролон.
Безшовний бюстгальтер без кісточок.
Топік вдома.