Оно само купилось• сегодня в 09:59
А ви вже купили дітям новорічні подарунки? Поділіться ідеями для підлітків
Хлопець підліток. Поки з ідей тільки ніндендо світч
Оно само купилось
• сегодня в 10:02
Ответ дляЛівий Локіть
По 500 євро , самі знають що хочуть
У нас гроші як подарунок «не котуються», треба саме подарунок.
Питаю що, «придумай щось, зроби сюрприз»
Оно само купилось
• сегодня в 10:04
Ответ дляКидстаффовна
Смарт годинник , гітара , навушники
Годинник є
Гітарами не цікавиться, а навушники дарували минулого року , ще не зносив
Люблю ВалЄру• сегодня в 10:04
Двое
Старшему туалетную воду и игрушку
Младшему лего и какую-то крутую электрощетку
Старшему туалетную воду и игрушку
Диверсификация• сегодня в 10:04
Що можна дарувати і чим можна здивувати цих розбалуванних дітей у яких все є?!
Оно само купилось
• сегодня в 10:05
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Двое
Старшему туалетную воду и игрушку
Точно, туалетна вода це ідея, він любить таке
Єлектрощітка це зубна?
Мой завтрак• сегодня в 10:05
Мені простіше, у мого є список бажань )))
Замовила один з кубиків рубіка зі списку, додала від себе одну книжку манги з серії яку він збирає. Ще докину щось солоденьке :)
Минулого року хотів магнітну зарядку для телефону і годинника.
В списку є ще кілька кубиків та навушники, лишила на день народження )))
Люблю ВалЄру• сегодня в 10:05
Ответ дляОно само купилось
Єлектрощітка це зубна?
Да ))
Кидстаффовна• сегодня в 10:06
Ответ дляОно само купилось
Єлектрощітка це зубна?
Зубна щітка це ж необхідність
Який з цього подарунок
Оно само купилось
• 2 часа назад
Ответ дляМerida
И полагается на вас в выборе гаджетов?
Він казав що хотів би десь місяць тому
І в магазину роздивлявся)
Я сказала, що дорого, він і не згадував більше
І в магазину роздивлявся)
Люблю ВалЄру• 2 часа назад
Ответ дляМой завтрак
А чем кубики друг от друга отличаются?
Я серьёзно)
У моего два есть, он на ещё один смотрит. Я не уловила зачем
Я серьёзно)
Кидстаффовна• 2 часа назад
Ответ дляОно само купилось
Годинник є
Так зазвичай потрібно декілька пар - безпроводні і « проводні» для ігор
Оно само купилось
• 2 часа назад
Ответ дляКидстаффовна
Зубна щітка це ж необхідність
Який з цього подарунок
Необхідність це звичайна щітка, єлектро - подарунок)))
Люблю ВалЄру• 2 часа назад
Ответ дляКидстаффовна
Зубна щітка це ж необхідність
Який з цього подарунок
Обычная да, а новая и прикольная - вполне подарок.
Ещё и мешок приятностей - ностолки, сладости. Подарки я люблю выбирать и обожаю делать
Кидстаффовна• 2 часа назад
Ответ дляОно само купилось
Тоді вже ультразвукова
Пилосмок працює• 2 часа назад
Ответ дляДиверсификация
Це точно. Моя донька на моє запитання, що подарувати? Відповіла.. У мене все є.
Просто діти різні. Є такі, що постійно щось потребують.
Люблю ВалЄру• 2 часа назад
Ответ дляМerida
О, у нас ещё есть коробка - старый контейнер. Я ее набиваю разными вкусняхвми, которые у нас не продаются. Гора просто. Американские, азиатские, европейские. Каждый год приносит контейнер обратно. Глворит- наполни
Вау ))
Классная идея
пані Солоха• 2 часа назад
Так у всех разные интересы, отталкивайтесь от интересов ребенка
Мой бы не был в восторге от зубной щетки или книги, он их столтко прочитал, что сейчас начался период отвержения
Зато будет рад мягкой доброй игрушке, или прикольным дорожным шахматам, настольной игре..
Кидстаффовна• 2 часа назад
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ну не знаю - гігієна тай годі
Люблю ВалЄру• 2 часа назад
Ответ дляКидстаффовна
Ну не знаю - гігієна тай годі
И никакой у вас фантазии ))
Мой завтрак• 2 часа назад
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А чем кубики друг от друга отличаются?
Я серьёзно)
А які вже є? :)
Ну там якість різна, є з магнітами (легше і швидше обертаються), є 2х2,3х3, і так далі ) (у мого максимальний поки 8х8 чи 9х9..щось забула трохи).
Є «дивні» і не стандартні, складений з шматочків різного розміру і в розібраному вигляді мають форму кристалу (дзеркальні кубики, можете загуглити).
Я з блютузом (у мого таких 3.. + робот який їх розбирає..) що конектяться до телефону/планшету і там через застосунок можна онлайн суперничати з іншими спідкуберами на швидкість збирання :)
У мого кубиків десь 20+ :)))
Кидстаффовна• 2 часа назад
Ответ дляЛюблю ВалЄру
И никакой у вас фантазии ))
У тих хто дарує зубні щітки підліткам прямо вагон фантазії
Люблю ВалЄру• 2 часа назад
Ответ дляКидстаффовна
Вполне )
Она ж не простая и не единственный подарок