ГейСюда• 21 июня 2023

В кого дочки - підлітки віком 14-17 років

Вони зараз влітку такі топи як на фото носять з бюстом або без? Моя носить з бюстом, але жаліється, що незручно, спекотно та й каже, що усі ходять без бюста. Проголосуйте, будь ласка, як ходять ваші дочки-підлітки (хто має дочок такого віку) й як ви вважаєте - чи прийнятно ходити без бюста в такому віці ( питання для всіх)
Результат:
вже голосів: 103
19 (18.45%) Вважаю прийнятним - без бюста
16 (15.53%) Ходить з бюстом, розмір 2-2+
14 (13.59%) Вважаю неприйнятним
13 (12.62%) Ходить без бюста, розмір 0-1
13 (12.62%) Ходить з бюстом, розмір 0-1
13 (12.62%) Всі інші варіанти
11 (10.68%) Ходить без бюста, розмір 2-2+
4 (3.88%) В мене хлопч/дівч. іншого віку
Кукусикиииииии• 21 июня 2023
А вона хоче щоб соски стирчали?
Балабошечка• 21 июня 2023
Зависит от плотности ткани.
Блондинка в Шоколаде• 21 июня 2023
Ходить з бюстом.14 р.75В..купіть нормальний бюст без дубового поролону і буде ок.я купила в Клео шикарні 2 бюсти і нам вистачає. Настільки зручні..без кісточок.все тримає. І не спекотно..а не ці базарні накладки
очки_ннадо• 21 июня 2023
Вчора такі підлітки під дощ потрапили
Деякі з 3 + розміром
Прикольно звісно, шоу мокрих маєчок))
Ще й втікали під тим дощем, щоб заховатися
автор ГейСюда • 21 июня 2023
Ответ дляКукусикиииииии
А вона хоче щоб соски стирчали?
Хоче, щоб нежарко було
Істеріомама• 21 июня 2023
Моя носит фото 2
Без бюста и топика
Размер 2+
Я ругаюсь, она меня не слушается.
15 лет.
Блондинка в Шоколаде• 21 июня 2023
Ответ дляГейСюда
Хоче, щоб нежарко було
Так спекотно буде у всьому. Купіть м´який зручний бавовняний бюст
автор ГейСюда • 21 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
В моєї 3, поролону не носить, кісточки також
БезПаспортаНеПродаю• 21 июня 2023
Как 1ф у нее с чашками, носит без бюста.
2ф похожий, его под бельевой топ
Кукусикиииииии• 21 июня 2023
Ответ дляГейСюда
Хоче, щоб нежарко було
Літом взагалі жарко буває не тільки в циці, а і в інші місця. Тому дивитися візуал, як пристойно з вашими топами
очки_ннадо• 21 июня 2023
За кордоном ще раніше таких підлітків бачила
Товсті, з великими грудьми і животами, і всі в топах без білизни
Не комплексують…
Фрі ніпплз))
сладкий_ноябрь• 21 июня 2023
В первом норм без бюста, вотвтором только с бюстом
Блондинка в Шоколаде• 21 июня 2023
Ответ дляГейСюда
Ну куди з такими цицьками без нічого?
автор ГейСюда • 21 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
На 3 розмір важко знайти, щоб тримав
Блондинка в Шоколаде• 21 июня 2023
Ответ дляГейСюда
На 3 розмір важко знайти, щоб тримав
Не важко .в Клео є все.
Радуга-дуга• 21 июня 2023
Носять без бюсту,як і весь непрозорий одяг
Свідок Перемоги• 21 июня 2023
В прошлом году был третий - бра не носила, этим летом четвертый - уже носит с бельём, но реже. Говорит, с бельём плохо смотрится, без белья грудь болит гулять долго
Пожарник• 21 июня 2023
Ответ дляГейСюда
Хоче, щоб нежарко було
А труси під спідницею її не парять? Я правильно розумію шорти-штани теж не варіант через те, що спекотно?
Чи спекотно стає лиш через бюстгальтер?
...аяприкольная• 21 июня 2023
Моей 14, топы не носит
Незламна Україна• 21 июня 2023
Ответ дляГейСюда
Хоче, щоб нежарко було
Ну так объясните, что такова жизнь! Если жарко, не стоит ходить голой! Можно ж и трусы снять - тоже жарко!
Marisha• 21 июня 2023
А когда ещё носить такие топы без бюста? В 40+?
Пока грудь имеет вид и форму можно позволить себе все))
автор ГейСюда • 21 июня 2023
Ответ дляПожарник
Чи спекотно стає лиш через бюстгальтер?
Ні, шорти нормально носить
автор ГейСюда • 21 июня 2023
Ответ для...аяприкольная
Моей 14, топы не носит
А що носить, коли жарко?
автор ГейСюда • 21 июня 2023
Ответ дляMarisha
Я також так думаю, але є нюанс з віком, вважаю, що зарано виглядати надто сексуально, коли дівчина ще неповнолітня
Пожарник• 21 июня 2023
Ответ дляГейСюда
Ні, шорти нормально носить
Тоді ви розумієте, що справа не в спекотності чи незручності
Хоче хай носить, але вам обом потрібно розуміти, що мотиви цього носіння - інші. Чи це виклик, чи протест, чи демонстрація сексуальності, не важливо. Важливо розуміти причину, можливі наслідки і приймати їх. Якщо з цим все ок, я б не була проти. Якщо ж підміна, як з спекотним варіантом, я б була незадоволена.
Неваляшкина• 21 июня 2023
Купіть наліпки на соски і вони торчати не будуть, і не буде мучитися з бюстом.
...аяприкольная• 21 июня 2023
Ответ дляГейСюда
А що носить, коли жарко?
Футболки с коротким рукавом
автор ГейСюда • 21 июня 2023
Ответ дляПожарник
Ні, тут просто всі ходять без бюста й ніхто не звертає уваги на соски
...аяприкольная• 21 июня 2023
Ответ дляMarisha
А что, обязательно носить топы без бюстгальтера? И не у всех в 14-17 лет грудь имеет красивую форму
Автопортрет нурофена• 21 июня 2023
Ответ дляГейСюда
На 3 розмір важко знайти, щоб тримав
а що там тримати в юному віці.Вони самі тримаються.У моєї теж 3,два шара,наче м*яч розрізали і приклеїли.Але такі топи носить в бюстом,сама соромиться без.