Соображалочка• 21 июня 2023

Що для вас страшніше з цих варіантів? (Зовнішність)

1) Ходити все життя з сивим волоссям ніколи не фарбуючи і обличчям виглядати на свій вік, але мати завжди чудову фігуру в спортивному тонусі і тілом відчувати себе на 15 років молодше свого віку і вести активний спосіб життя.

2) Ходити все життя з зайвою вагою (2-3 ступінь ожиріння) та целюлітом і усіма витікаючими побічками від зайвої ваги, але мати гарний природний колір волосся без жодного сивого волоска і обличчям виглядати на 10 років молодше від свого віку

Тобто, виберіть з цих варіантів, не модифікуючи їх, по типу, скинути в одному варіанті зайву вагу, а в іншому зафарбувати волосся, чи ще щось.
Результат:
вже голосів: 430
245 (56.98%) 1
185 (43.02%) 2
Кукарикуууууу• 21 июня 2023
Автор, а я не вірно проголосувала . Для мене особисто страшніше 2 варіант , а я проголосувала за 1, вирішила що ви питаєте щоб ви вибрали краще)
Радикальная• 21 июня 2023
Ответ дляКолупалочка
Або наприклад, ось модель з Лондона здається. Протилежна сторона медалі.
Для тутешніх більшості - це страх і ожиріння судячи з тем.
Як на мене симпатична вона і немає там зайвої ваги як такої.
Ну так там и фотошопа прилично и усе складки прикрыты тряпочками. А в жизни?
Анонимушка• 21 июня 2023
Тобто треба обрати худі кості з сивою головою чи пишна пані з натуральним кольором волосся? Звісно другий варіант.
Сосиска_Втесте• 24 июня 2023
Ответ дляПопадалочка
Всегда удивляли девушки-женщины которые считали что огромный плюс к внешним данным - это выразительные глаза или шикарные волосы.
Возможно я открою большой секрет, но это последнее на что смотрят мужчины.
Про волосся посперечаюсь, мені багато раз робили компліменти за волосся, вперше в 6 років, в дитячому садочку, так гарно, що пам´ятаю вже 40 років.