Соображалочка• 21 июня 2023
Що для вас страшніше з цих варіантів? (Зовнішність)
1) Ходити все життя з сивим волоссям ніколи не фарбуючи і обличчям виглядати на свій вік, але мати завжди чудову фігуру в спортивному тонусі і тілом відчувати себе на 15 років молодше свого віку і вести активний спосіб життя.
2) Ходити все життя з зайвою вагою (2-3 ступінь ожиріння) та целюлітом і усіма витікаючими побічками від зайвої ваги, але мати гарний природний колір волосся без жодного сивого волоска і обличчям виглядати на 10 років молодше від свого віку
Тобто, виберіть з цих варіантів, не модифікуючи їх, по типу, скинути в одному варіанті зайву вагу, а в іншому зафарбувати волосся, чи ще щось.
Результат:
вже голосів:
245 (56.98%)
185 (43.02%)
Чудовий каламбур• 21 июня 2023
Ответ дляСоображалочка
Та немає проблеми пофарбувати. А просто от є дві людини, які прожили по своєму так свою долю, і який з цих варіантів для вас гірше. Можна в процентому співвідношенні)
Якщо люди вже прожили так своє життя, то обидва варіанти мають право на існування, яка різниця, що гірше чи краще.
Чарочка діда• 21 июня 2023
Ответ дляСоображалочка
1 варіант 100% погано
2 варіант 100% погано. Вони однакові по поганості)))
Заикальница• 21 июня 2023
Ответ дляСоображалочка
Ну така собі миловидна повнушка-кокєтка (іноді задишка)
Ну так, але ж не -10 років
Котомафия• 21 июня 2023
Для меня,однозначно вариант 1, так как для меня,нет ничего хуже лишнего веса.
Соображалочка
• 21 июня 2023
Ответ дляПукимончиг
Неможливо із зайвою вагою на 10 р молодше виглядати…2й варіант брєд повний, та і 1й сумнівний.
Автор , ви себе невдало з кимось поєднуєте
Обидва варіанти перебільшені і дивні
Можливо, знаю таких, які в 45 років без жодної зморжки, але саме тіло в поганому тонусі і хоч і є проблеми зі здоров´ям
Чудовий каламбур• 21 июня 2023
Ответ дляЗаикальница
Стан шкіри так. Але щось жодного разу не зустрічала, щоб молодше аиглядали. Хіба що, коли років 80. Але такого досвіду не було
я просто ще зі Зважених та щасливих пам´ятаю, як в людей, що там худнули, прям різко вилазили зморшки
Заикальница• 21 июня 2023
Ответ дляЧарівна патика
В 50+ від підшкірного жиру зморшки розгладжуються
Але от не бачила, щоб в 60 на 50 виглядали люди з надмірною вагою. Може таке і буває
постою_послушаю• 21 июня 2023
Ответ дляСоображалочка
Нема проблеми, просто опитування, що жахливіше для вас виглядає, якщо таким чино прожити життя.
Питання некоректне-неможливо із зайвою вагою виглядати молодше свого віку на 10 років.
Але якби навіть і так, то я однозначно за перший вариант. Бо в ньому добре саме мені, а другий це більш на оточуючих розраховано, на бажання подобатись
Чарочка діда• 21 июня 2023
Ответ дляЭ-велин@
Где вариант - и то и другое?
Мені здається автор когось порівнює. І хоче бачити , що хуже не вона)))
Заикальница• 21 июня 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Ну звичайно, а куди ж та розтягнута шкіра швидко дінеться
Соображалочка
• 21 июня 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
А якщоб вам запропонували прожити такий сценарій життя із цих жінок, який бі вам більше імпонував?
Коренная киевлянка• 21 июня 2023
Якщо по справедливості, то відкоригуйте 1й варіант. Тому що коли жінка вже має сиве волосся, і при цьому у неї струнка фігура, то частіше за все на обличчя вона виглядає старше своїх років. Це хтось типу Сари Джесіки Паркер або дружини Макрона. Обидві на обличчя виглядають старше за свій реальний вік.
Пукимончиг• 21 июня 2023
Ответ дляСоображалочка
Невірю, в 45 жодної зморшки немає- неможливо.
А якщо і так, то це значить що обличчя молодше виглядає, бо є ще стан шкіри і він віковий в 45 по-любому.
Дивно, що ви цього не розумієтесь
Соображалочка
• 21 июня 2023
Ответ дляЧарочка діда
Це у нас така дискусія виникла зі знайомими на підгрунті - що краще - виглядати молодше або відчувати себе молодше.
постою_послушаю• 21 июня 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Конечно 1 страшнее, похудеть не проблема, а лицо некрасивое огромная беда, есть такие лица что даже пластика не поможет
А где там про некрасивое лицо?
Сало не люблю• 21 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
В чем проблема в первом варианте покрасить волосы?
Есть люди, которые спокойно принимают свое старение и седые волосы, для них это не проблема в принципе
Соображалочка
• 21 июня 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Ну виглядає може і старіше, але для неї в пріоритеті свої фізичні відчуття, а не візуальні для когось
постою_послушаю• 21 июня 2023
Ответ дляАльдебаран
А якщо сиве волосся і зайва вага?)
Это я ((( И ещё и панический страх химических красителей
неДоЖиру• 21 июня 2023
Для меня фигура и активность на первом месте… зачем то молодое лицо, если прогуляться летом без отдышки не можешь?🤷♀️
Борець за гаманець• 21 июня 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Т е уборщицей работать с химикатами - вам не страшно, а волосы Покрасить- страшно?
Соображалочка
• 21 июня 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Худі проголосують за 2 варіант, повні за 1 .
А ви?)
КликОЛЬКА• 21 июня 2023
Ответ дляСоображалочка
Пофіг на зовнішній вигляд - головне бути здоровою фізично і психологічно, мати залізні нерви, оптимізм, енергію, гарну вдачу, реалізуватися, кайфувати від життя і бути щасливою !
Фоточки нема• 21 июня 2023
Блін, неправильно проголосувала. Я проти зайвої ваги і за природне старіння. А, якщо жінка ще має підтягнуту фігуру, то взагалі то це її заслуга. Це праця. А все життя набивати пузо, ну то таке....