Соображалочка• 21 июня 2023

Що для вас страшніше з цих варіантів? (Зовнішність)

1) Ходити все життя з сивим волоссям ніколи не фарбуючи і обличчям виглядати на свій вік, але мати завжди чудову фігуру в спортивному тонусі і тілом відчувати себе на 15 років молодше свого віку і вести активний спосіб життя.

2) Ходити все життя з зайвою вагою (2-3 ступінь ожиріння) та целюлітом і усіма витікаючими побічками від зайвої ваги, але мати гарний природний колір волосся без жодного сивого волоска і обличчям виглядати на 10 років молодше від свого віку

Тобто, виберіть з цих варіантів, не модифікуючи їх, по типу, скинути в одному варіанті зайву вагу, а в іншому зафарбувати волосся, чи ще щось.
Результат:
вже голосів: 430
245 (56.98%) 1
185 (43.02%) 2
ЯНаПэПэ• 21 июня 2023
В чем проблема в первом варианте покрасить волосы?
Чарочка діда• 21 июня 2023
Все страшне. Ну нафіг перед таким вибором стояти. Що за дурня?
автор Соображалочка • 21 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Нема проблеми, просто опитування, що жахливіше для вас виглядає, якщо таким чино прожити життя.
ТочноБудет• 21 июня 2023
Что это за издательство над собой?
Не голосовала.
автор Соображалочка • 21 июня 2023
Ответ дляЧарочка діда
Це не вам пропонується. А просто уявіть двух людей, які прожили таким чином життя. Який варіант для вас жахливіший?
Заикальница• 21 июня 2023
Зайва вага і молодше на 10 років-щось новеньке
Чарочка діда• 21 июня 2023
Ответ дляСоображалочка
Обидва варіанта жахливі. Хто так жив, обидві дури)))
автор Соображалочка • 21 июня 2023
Ответ дляЗаикальница
Ну така собі миловидна повнушка-кокєтка (іноді задишка)
ЯНаПэПэ• 21 июня 2023
Ответ дляСоображалочка
Так тут вопрос зачем? Обе ситуации можно исправить. Первую проще
Вічний двигун• 21 июня 2023
Ответ дляСоображалочка
Обидва варіанта виглядають не дуже. В першому питання - чому не пофарбувати волосся? І другому - чому не схуднути?
Чарівна патика• 21 июня 2023
Ответ дляЗаикальница
В 50+ від підшкірного жиру зморшки розгладжуються
Затишне кубло• 21 июня 2023
Ожирение со всеми побочками? Да ну нафиг, чем мне при этом неседые волосы помогут? Нет, уж лучше седые, но без болезней.
Пургену мне• 21 июня 2023
Ответ дляСоображалочка
Зачем они живут так, если все можно исправить?
Анонимарик• 21 июня 2023
Ответ дляСоображалочка
Ті хто голосує, що сиве волосся гірше, прлсто не уявляють, що таке зайва вага. Я колись була набрала, хай бог милує, як люди можуть з таким жити десятиріччями(
автор Соображалочка • 21 июня 2023
Ответ дляЧарочка діда
А що страшного в тому, щоб виглядати на свій вік і бути здоровою?)
Наверняка• 21 июня 2023
Самочувствие превыше всего
Рейтинг голосов странный
Чудовий каламбур• 21 июня 2023
Ответ дляСоображалочка
Мені складно уявити таке. Так зайву вагу важко скинути, це щоденний відповідний спосіб життя, це не кожен подужає.
Але в чому проблема пофарбувати волосся, тим більше, що всі інші вихідні дані чудові?
Дуже багато людей все життя фарбується, є люди, в яких сивина з молодого віку.
пу_пугренчик• 21 июня 2023
Конечно 1 страшнее, похудеть не проблема, а лицо некрасивое огромная беда, есть такие лица что даже пластика не поможет
Чудовий каламбур• 21 июня 2023
Ответ дляЗаикальница
у людей з зайвою вагою часто чудовий стан шкіри обличчя
Залатавая• 21 июня 2023
Ответ дляСоображалочка
... при подъеме на 2й этаж
Ковбой Хагис• 21 июня 2023
А что, краски под запретом? У меня седина с 25 лет, вся возле лица. Если я не покрашусь, то как ведьма. И по фиг, 60 кг я вешу или 80. Ведьма ведьмой.
автор Соображалочка • 21 июня 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Та немає проблеми пофарбувати. А просто от є дві людини, які прожили по своєму так свою долю, і який з цих варіантів для вас гірше. Можна в процентому співвідношенні)
Альдебаран• 21 июня 2023
А якщо сиве волосся і зайва вага?)
Ms. Анонимная• 21 июня 2023
Все ж ття без сивого волосся неможливо проходити, хіба якщо померти молодою. В іншому випадку сивина рано чи пізно з´явиться, але з нею простіше боротися ніж з зайвою вагою.
Чарочка діда• 21 июня 2023
Ответ дляСоображалочка
Я не хочу і не буду ходити з сивим волоссям. Я з ним виглядатиму, як стара бабка. Для мене зовнішність має немале значення. Я хочу бути красивою і привабливою, навіть у свої 46 років.
А скажіть в чому суть питання. Бо таке в голову просто так не прийде здоровій людині))) Можливо спор якийсь у вас ?)))
автор Соображалочка • 21 июня 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Ні, фарби не під забороною. Просто ці обидві жінки з прикладу прожили так свою долю. Скажіть, який для вас варіант більш гірший, от і все)
ЧукИГеки• 21 июня 2023
мне не подходит ни один вариант
я имею лишних 15 кг, красивую при этом подтянутую фигуру, где жир распределяется равномерно, без целлюлита
крашу волосы, выгляжу на лет 5 точно моложе своих 41 года... лицо без морщин пока, могу краситься, а могу не краситься, ненакрашеная выгляжу супер, накрашенная вообще красотка
проблем не вижу
кому мешают мои 15 кг тот пусть как то сам с этим живет
я счастлива и довольна собой и своей жизнью
Пукимончиг• 21 июня 2023
Неможливо із зайвою вагою на 10 р молодше виглядати…2й варіант брєд повний, та і 1й сумнівний.
Автор , ви себе невдало з кимось поєднуєте
Обидва варіанти перебільшені і дивні
Мая твая не панимать• 21 июня 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
А варіант, що людина не хоче фарбувати волосся і це для неї взагалі не проблема?
Заикальница• 21 июня 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Стан шкіри так. Але щось жодного разу не зустрічала, щоб молодше аиглядали. Хіба що, коли років 80. Але такого досвіду не було