Соображалочка• 21 июня 2023

Що для вас страшніше з цих варіантів? (Зовнішність)

1) Ходити все життя з сивим волоссям ніколи не фарбуючи і обличчям виглядати на свій вік, але мати завжди чудову фігуру в спортивному тонусі і тілом відчувати себе на 15 років молодше свого віку і вести активний спосіб життя.

2) Ходити все життя з зайвою вагою (2-3 ступінь ожиріння) та целюлітом і усіма витікаючими побічками від зайвої ваги, але мати гарний природний колір волосся без жодного сивого волоска і обличчям виглядати на 10 років молодше від свого віку

Тобто, виберіть з цих варіантів, не модифікуючи їх, по типу, скинути в одному варіанті зайву вагу, а в іншому зафарбувати волосся, чи ще щось.
Результат:
вже голосів: 430
245 (56.98%) 1
185 (43.02%) 2
Стрибну в гречку• 21 июня 2023
Результати опитування кажуть багато що про наше суспільство)). Головне для наших жінок зовнішність, а не здоров´я.
Колупалочка• 21 июня 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Да, это первое, что бросилось мне в глаза в Канаде, начиная с аэропорта- ухоженные женщины, с красивыми, модными стрижками и при этом с седыми волосами.
Або наприклад, ось модель з Лондона здається. Протилежна сторона медалі.
Для тутешніх більшості - це страх і ожиріння судячи з тем.
Як на мене симпатична вона і немає там зайвої ваги як такої.
Пригощаю кашею• 21 июня 2023
наши беженки рассказывают,что местные пожилые леди не заморачиваются покраской и выглядят прекрасно с седыми ухоженными волосами.
мне тоже печально смотреть на наших пенсионерок с реденькими волосами цвета вишни или лисьей шубы.

а вы кто в этом споре?
Стрибну в гречку• 21 июня 2023
Ответ дляКолупалочка
Ну зайва вага є, і думає як мінімум перша ступінь ожиріння також. Не лукавте.
Пургену мне• 21 июня 2023
Ответ дляБутерброд и я
Видимо, их это устраивает и не считают нужным что-то исправлять.
Гениальный ответ. Склоняю колено.
В контексте автора это звучит как что-то страшное, поэтому мой вопрос звучит вполне логично.
Колупалочка• 21 июня 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Хахаха зачекалася я вас
Стрибну в гречку• 21 июня 2023
Ответ дляПригощаю кашею

а вы кто в этом споре?
Оце моя свекров така . Все життя фарбується в колір ’стигла вишня’)). І зачіска каре, ще заколочкой чубчик закалує)). Правда без зайвої ваги.
СкиниУскачи!• 21 июня 2023
Ответ дляЧарівна патика
В 50+ від підшкірного жиру зморшки розгладжуються
Не от жира, а от эстрогена, который дольше сохраняется в жире
Гжегож Бженчишчикевич• 21 июня 2023
Ответ дляСоображалочка
Ну така собі миловидна повнушка-кокєтка (іноді задишка)
2-3 спупінь ожиріння не може бути мидовидною
Стрибну в гречку• 21 июня 2023
Ответ дляКолупалочка
Хахаха зачекалася я вас
А чого чекали? Я, до речі, за бодіпозитив. Але треба реально дивитись на речі.
культУра• 21 июня 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Яке ожиріння ?
Нормальна здорова сексуальна жінка
На таку черга буде завжди від кавалерів
Нормальних.
Чим одноразових на жопу курки
птицаворона• 21 июня 2023
Обидва варіанти для мене не страшні. Купа народу ходить із сивиною, зморшками і зайвою вагою одночасно - і нічо, живі. Ну, я правда, пропагую, що зовнішність - не головне.
СкиниУскачи!• 21 июня 2023
Ответ дляСоображалочка
Та немає проблеми пофарбувати. А просто от є дві людини, які прожили по своєму так свою долю, і який з цих варіантів для вас гірше. Можна в процентому співвідношенні)
Если так стоит вопрос, то дело, скорее всего, не в седых волосах, а в некрасивом лице
Реанимация• 21 июня 2023
автор вы понимаете что такое 3 степень ожирения
это инвалид 150 кг весом
что за выбор?
Стрибну в гречку• 21 июня 2023
Ответ длякультУра
Яке ожиріння ?
Нормальна здорова сексуальна жінка
На таку черга буде завжди від кавалерів
Нормальних.
Чим одноразових на жопу курки
Так а до чого тут це? Яка у неї вага і зріст? Де ж є ці параметри. Порахуйте її ІМТ.
Пригощаю кашею• 21 июня 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
жах!обычно все на старости ’блондинки’,а особо молодящиеся -цвета баклажан.
мне их жаль.
культУра• 21 июня 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Нащо рахувати
Я лікар
Я і так бачу, що все ок
Реанимация• 21 июня 2023
Ответ дляСоображалочка
а вес вы ей какой придумали?
если кокетка 80 кг то ок
но это даже не всегда ожирение
птицаворона• 21 июня 2023
А, можливо, я брешу. А ну, дівчат, допомагайте - для зросту 175 - 2 і 3 ступінь ожиріння, це скіко кг?
Стрибну в гречку• 21 июня 2023
Ответ дляПригощаю кашею
мне их жаль.
Так, вона вдягається дуже яскраво)). Ще й підбори носить. 72 роки. А дочка її в 50+ дуже полюбляє міні спідниці. У неї волосся кольору воронячого крила нижче лопаток
Стрибну в гречку• 21 июня 2023
Ответ длякультУра
Нащо рахувати
Я лікар
Я і так бачу, що все ок
Цікавий ви ’лікар’))). Сподіваюсь не дієтолог, бгггг
Колупалочка• 21 июня 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Я до того що всі різні. Як за кордом так і тут
На планеті усі різні і це норм
Хоч і банально звучить
Викоренити з нас пострадянське виховання і комплекси дуже тяжко
культУра• 21 июня 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Гінеколог
Стрибну в гречку• 21 июня 2023
Ответ длякультУра
Гінеколог
Так і шо? Такий показник, як ІМТ вам ні про що не говорить?
Пригощаю кашею• 21 июня 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
ну, так яблочко не может быть апельсинкой)
лишь бы сынок не чудил...но вы же не позволите))
Без QR коду• 21 июня 2023
Проголосовала за 1 вариант, но я имела в виду, что 1 лучше, ничего страшного в седых волосах не вижу
Стрибну в гречку• 21 июня 2023
Ответ дляПригощаю кашею
У нас любов, так що все добре
Стрибну в гречку• 21 июня 2023
Ответ дляБез QR коду
Мені подобається сивина. Відрощую)
автор Соображалочка • 21 июня 2023
Ответ дляРеанимация
это инвалид 150 кг весом
что за выбор?
Орієнтувалась подібними табличками
Меня много• 21 июня 2023
Не подобаються сухі та худорляві (тз спортивна фігура, астеніки по простому)
Тому обрала форми та присутність целюліту (а отже жіночих гормонів)

Волосся чинником не слугувало