СпайдерВумен• 21 июня 2023
Знов спитаю поради. Робота
Пропонують роботу. Я працювала на бек офісі. А давно ще колись- на відділенні
Робота керівником з продажів. То банк, відділення. Вони то називають точкою продаж. Команда 6 чол. Головна робота в тому шоб забезпечити виконання кіпіай. Організувати команду на продажі.
Проблема в тому шо містечко маленьке, 20тис, а банків аж 5. Плани шалені. Кажуть шо жорстке керівництво, пресуюьь конкретно. можуть примусити звільнити когось , якшо плани не виконуються.. ну таке...
Зп - 23 оклад. Бонуси раз у 3міс то якшо все виконаєш
Бентежить то шо за ост рік то вже втретє та вакансія...
Маюсь, думаю ... особо нема де тут дітися. Віддалено на бекофісі трохи вже криша їде якшо чесно без людей.. хочу в офіс, спілкування.
Шо порадите??
Белая и пушистая• 21 июня 2023
Мені здається що це дуже стресова робота, яка коштує набагато більше.