Посоветуйте, пожалуйста, где отпраздновать выпускной в Киеве
(11 класс), не за все деньги мира. .
Чтобы были воспоминания. Кафе, заведения. Класс не из Киева, никто из родителей не знает. В своем городе нет возможности собраться детям, ежедневные обстрелы и воды после подрыва ГЭС нет.
(11 класс), не за все деньги мира. .
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Тобто, батьки випускників спатимуть разом по 6 чоловік?
Не випуск, а мічьта родітєля!
Багато хто звик більше року жити в лагері в інших містах і країнах) Хто не виїхав, під час обстрілу сплять в підвалах. Але не всі. Деяким важко пристосуватись.
Спробуйте зателефонувати в Мафію, у них є івент-агенство, найбільший зал на Хрещатику, потрібно дізнаватися по датах, коли є вільні. Ми років 3-4 з ними святкували Новий рік (гра Мафія, розважальна програма, конкурси, караоке, танці) з їжі замовляи піццу, лимонади. Всі центрові локації будуть поряд, скляний міст, Володимирська гірка, Софіївська площа - це , щоб потім прогулятися. Батьки можуть прогулятися теж, поки діти святкуватимуть.
А на наступний день раджу пошукати організацію квесту, в Києві зараз дуже багато міні-фігурок, присвячених видатним людям міста, буде цікаво і прогулятися і дізнатися щось цікаве.
Якщо хтось захоче екстриму
Доречі зовсім поряд з Мафією на Хрещатику кафе Вері Велл (була один раз, все дуже смачно).
Якщо хтось захоче екстриму
Ответ дляIncol
Якщо хтось захоче екстриму
Велике Вам Дякую!
Також на другий день раджу піццу ’Ветєрано’, в центрі це Софіївська 8, Пузата Хата саме бюджетне місце для просто перекусу (сніданок/вечеря)
Поряд знову ж таки будуть Золоті ворота, Рейтарська, Михайлівський собор, Софія, Андріївський узвіз, фунікулер, Пейзажна алея - всі гарні місця нашого міста, тобто всі цікаві локації.
Ответ дляIncol
Глянула хостел, ціна дуже прийнятна, особисто не знаю, але саме на метро Золоті Ворота було б дуже зручно.
приблизно такий хостел планували
Ответ дляIncol
Дякую Вам за досконалу інформацію! Велика допомога з організацією до подробиць! Пів діла вже зроблено)
Ответ дляIncol
Хай все складеться, мій син теж цьогоріч випускник.
Бажаю Вашій родині і класу разом гарно відсвяткувати, щоб зустріч надихнула на нові звершення і перемоги!!! І звісно мирного неба!