Продавчиня кіз• 22 июня 2023
Якій лабораторії більше довіряєте ДІЛА чи ЕСКУЛАБ?
Цікава ваша думка , прийшли різні аналізи з цих двох лабораторій. Чекаю ще з третьої. Щоб вияснити де правильний.
Якщо виясниться що неправильно зроблений , як повернути гроші ?
Латексне альтер ЕГО• 22 июня 2023
Пошла я к гинекологу на профилактический осмотр, совсем без жалоб... А он ой, у вас он все красное и выделенения такого не может быть, а вы сдавали анализы на то на се? Говорю - нет. Он - так сдайте, вам направление в Днепролаб выписывать??? Я о днепролабе не слухом не духом и даже где она не знаю.. но понимаю что у этого доктора может быть все с бабой схвачено налажено и результат будет позитивный и прийду к нему, и лечение на долго затянется...
Я пошла в Дилу, нашла целый пакет анализов по гинекологии, сдала и у меня все ок, ничего нет из того что доктор так яро подозревал.
Так что я Диле доверяю.
Латексне альтер ЕГО• 22 июня 2023
В предыдущем ошибка не с бабой, а с лабораторией.. Т9 не в нашу пользу исправляет :(
Бараболька• 22 июня 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Так что я Диле доверяю.
А у меня наоборот. Жалобы есть, а в диле все идеально. Думаю где пересдать.
Продавчиня кіз
• 22 июня 2023
Почекаю ще сьогоднішні результати з третьої лабораторії. Надіюсь зіЙдеться з кращим результатом, бо скарг немає.
барабанщица• 22 июня 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Так что я Диле доверяю.
А ви впевнені, що в ділі у вас достовірні результати?
А_я_ЛОЖУ!• 22 июня 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Так что я Диле доверяю.
З цими направленнями у мене вже просто слів немає..У мене була схожа ситація з ділою. Лікарка на прийомі почала виписувати бланк я дивлюся - там діла. Я в неї питаю - а обов´язково треба в ділі робити? То вона аж в обличчі перемінилася, сказала що з інших не прийме.. Отакі от справи. Там по ходу ціла підпольна схема. Прийшлося іти в ділу😞
Дякую_аж_підскакую• 22 июня 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ой, як я вас розумію. Бісить що тобою маніпулюють. І попробуй не сходи і ту ділу - потім знову шукай іншого лікаря, плати за прийом і не факт що там у них не ’схвачено’ з направленнями
Гжегож Бженчишчикевич• 22 июня 2023
Ответ дляБараболька
А я думала я якась не вдачлива. А виходить діла всім результати малює..
Бараболька• 22 июня 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
У вас тоже все идеально? При жалобах?
Гжегож Бженчишчикевич• 22 июня 2023
Ответ дляБараболька
У вас тоже все идеально? При жалобах?
Так, у мене є проблеми зі щитовидкою і періодично треба здавати аналізи, щоб контролювати ситуацію. Але якщо вірити ділі - то у мене все добре😅😅 Воно би хотілося так, але по факту то ні😞
Бараболька• 22 июня 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Я сдавала в трех лабах. Дила, медлаб и институт ендокринологии. Все цифры разные. Но у дилы ближе к институту.
Сижу_и_плачу• 22 июня 2023
Не можна результати з різних лабораторій порівнювати, там рективи і методика може бути різна.... Я колись така як і ви була, по три-чори рази платила і ходила перездавати то в Діло, то в си ес ді, то дніпролаб, то Ескулаб. Якісь дані були схожі, а якісь різні :((( пішла з тим всім добром до лікаря і вона мені пояснила що не можна порівнювати, і одразу після першого треба було до неї прийти...
Продавчиня кіз
• 22 июня 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Так то так, але якщо по одному аналізу тобі треба в стаціонар, а з інших 2-3 лабораторій кардинально інше то думаю проблема в лабораторії все ж є.