Включала українських самих різних політологів, депутатів, всякого роду знавців, чиновників.
Просто без перестанут кажуть , що все буде добре (це, мабуть, наш національний спорт, ще КРАВчук обіцяв: "буде друга Франція і другий Ізраїль"). А конкретики мало.
Європейські новини включиш - там розказують, як вони кормлять і одягають українських пенсіонерів, як будуть будинки, гуртожитки, школи. Зразу розумієш, що в "Ізвєстіях нет Правди" і навпаки і вимикаєш.
Ну добре, думаю, включу російські. Типу, може хочпочую, що вони такого задумали і як будуть діяти далі. Ну чисто з таких міркувань послухати. Як кажуть, "надо знать их в лицо".
Знову загальні фрази. Десь брехня цілковита. десь який факт з цифрами і фото-відео, але якась дрібниця сьогоднішнього і більше місцевого масштабу.
Відповіді на питання: "що буде далі" нема ні в одних, ні в других, ні в третіх. При чому ні серед офіційної Влади, ні серед воєнних, ні серед блогерів ніякої більш глобальної свіжої інфи, крім того що "солдат Данило і огород баби Мані постраждали від падіння бомби-ракети" не озвучується. А нам-то хочеться знати, що буде відбуватися і коли це все кінчиться.
Так кого ж слухати?
Nathalie27• 22 июня 2023
Нікого. Ніхто нічого не знає і кожен просуває тільки ті тези, за які краще платять
Дана-Нирвана• 22 июня 2023
Читала у какого-то военкора о термине ’туман войны’. В том смысле, что все, что происходит на фронте (особенно там, где идут активные боевые действия) засекречено, причем для обывателей с обоих сторон. Поэтому найти правдивый источник информации практически невозможно. Меня греет мысль, что перед освобождением Херсона и Харьковской области было почти тоже самое. Так что сохраняем спокойствие и верим в ВСУ.
Ответ дляДана-Нирвана
Да мне только узнать будут из моего города делать катлету или нет, детальнее инфы мне и не надо
Ответ дляДана-Нирвана
а мене активація білочок, це як прикмета як вилазить іпсо, значить підари десь одгрібають
Ответ дляЧитаю по вечерам
Если Ваш город на линии соприкосновения, или в оккупации - скорее да, чем нет.
Если далеко - наоборот. Вы же видите сами как идёт ход событий по другим городам. Сделайте аналитику сами.
Дана-Нирвана• 22 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Думаю, этого никто не знает. Даже сами рашисты. Стукнет моча в голову - начнут обстреливать. И неважно, Харьков, Львов или города в центральной части Украины.
Біла пантера• 22 июня 2023
Згадався професор Преображенский з ’собачого серця’ і його порада не читати зранку ’советских’ газет...
Вже рік як нікого не слухаю. Масло масляне, з пустого в порожнє...
Те що нам не потрібно знати ніхто не скаже, а слухати 20 хвилин те що в телеграмі можна прочитати за 20 секунд шкода часу. В мене так.
Ольга-f5e3• 22 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Вы из какого города?
Ответ дляШматочок хмарки
Я б Вас залюбки послухала) Так цікаво написали.
Дякую. Розказати я може і вмію. Але ’чтоб продать что нибудь ненужное, нужно купить сначала что нибудь ненужное, а у нас денег нет’.
Ну тобто, не володію інфою, щоб розказувати
Нісенітниця• 22 июня 2023
Читать сводки Генштаба по факту.
А про будущее все равно никто не расскажет, ни эксперты, ни гадалки
Ответ дляНісенітниця
Читать сводки Генштаба по факту.
Гадалок я и не слушаю.
Некими экстрасенсорными способностями (физически объяснимыми) вроде предугадать поведение человека на несколько шагов вперёд я владею. На такого рода способность ну ещё теоретически можно наложить больше знаний и жизненного опыта, чем имею я.
Ну и больше вводных данных.
Ну а что то большее чем могу я , я считаю мошенничеством (нет никакого ясновидения, а тем более колдовства)
Ну и больше вводных данных.
personality• 22 июня 2023
Ну ок, якщо вам хочеться правди, слухайте. Але вона вам не сподобається. Війна закінчиться як тільки наші вип#здують русаків з Енергодара. Заес їх єдиний козир. Ясно що вони просто так не підуть і 99% підірвуть атомку. Апокаліпсису не буде але запорізькій області кранти на певний час. Як думаєте чому саме Буданов зустрічався на днях саме з послом Японії? Хіросіма, нагасакі, фукусіма. Можете вже йти читати що там було і як розрулювали. Це наш сценарій.
dajkiri-irina• 22 июня 2023
Ответ дляpersonality
А Крым и Донбасс?
personality• 22 июня 2023
Ответ дляdajkiri-irina
А Крым и Донбасс?
Повернуться Україні. Але скоріш за все будуть якісь особливі статуси чи перехідні положення.
Як на мене, наш сценарій - Афганістан. Роками будуть мурижити, тоді поматлошат і забросят, на тій території, що лишиться, будуть правити малограмотні вуйки з глухого села...
Ответ дляpersonality
Це було можливо при Мінських. Зараз навряд чи
personality• 22 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Подивитесь. Можете скрінити.
Дана-Нирвана• 22 июня 2023
Ответ дляpersonality
Я тоже думаю, что когда они почувствуют, что всё, кранты, сделают какую-то гадость на ЗАЭС (( Потому что им не только на украинцев, но и на своих плевать. Нелюди.
Ответ дляЧитаю по вечерам
малограмотні вуйки, оце жесть, що ви пишете
зразу видно звідки будете
personality• 22 июня 2023
Ответ дляsunholder
зразу видно звідки будете
Нє ну вуйко, то дядько, типу брат мами. Якщо у неї вуйко неграмотний, то шо ж тепер?😂
dajkiri-irina• 22 июня 2023
Ответ дляpersonality
Все так уверенно говорят-вернутся. А каким образом?
personality• 22 июня 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Воєнним. Вроді нема ніяких альтернатив наразі