Вельшановна• 22 июня 2023
Рачки одесса
Кто знает можно ли есть рачки/креветки в одессе ? Ну сырое понятно нельзя. А обработанное?
Незламна Україна• 22 июня 2023
а який ідіот піде стками ловить креветку, з гарною вірогідністю спіймать міну? (це якщо випустить з уваги екологію..)
Куплю орехи• 22 июня 2023
Ответ дляНезламна Україна
у меня то- же вопрос. Вот пишут рыбу с черного моря нельзя кушать. А какой дурак будет ее ловить? Оно же заминировано
Незламна Україна• 22 июня 2023
Ответ дляКуплю орехи
ну рибу ще можна вудкою з берега .. пеленгасів наче так ловлять
Куплю орехи• 22 июня 2023
Ответ дляНезламна Україна
якщо це рачки-креветки то їх сачком ловлять? так і міну можна витянути. У нас люди дуже жадібні до грошей, то й в заміноване море полізуть