moreseaa• 22 июня 2023

Что думаете по поводу новостей? Что теперь?

ShellyBelly• 22 июня 2023
Ответ дляКрыска-Алиска
Дякую, піду і я напевно візьму. Бо розберуть
Сходіть. Краще потім викинуть. Дай бог не знадобиться
_Katya_1985• 22 июня 2023
Ответ дляLike-995b
Вас кто-то приковал к батарее?
моего мужа приковали, соответственно и меня.
iryna _b• 22 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
не можливо обстріляти АЕС. То лише зсередини можна підірвати. Це як Антонівський міст тільки втричі більше бетону!
Так вони з середини замінували аес
Bell-k@• 22 июня 2023
Ответ дляLiliaCh
Вас прикували наручниками до батареї в Енергодарі, Нікополі, Запоріжжі? Чи вам здалеку страшно чекати? Сказали загроза є, вона реальна, хоча і так зрозуміло було. Після ГЕС вже не чекаємо абсолютно ніякої адекватності від раша-дебілів.
Нікого не прикували, але в деяких та в багатьох просто немає грошей вже кудись їхати
5cmhybyna• 22 июня 2023
Ответ дляiryna _b
Так вони з середини замінували аес
так шо, спостерігаємо. Відповідь НАТО через радіацію має бути.
golublexa3• 22 июня 2023
Ответ дляМария32_22
Ну якщо вже нам сказав президент, буде точно. І ніхто не обявляє про евакуацію людей. Просто чекаємо свого кінця ...
Что бы куда то эвакуировать, нужно знать какая будет роза ветров на момент взрыва?
iryna _b• 22 июня 2023
А що нам гадалки кажуть з цього питання?
Ira_Do• 22 июня 2023
Ответ дляalena19842010
Да, почему сейчас эвакуацию уже не продумывать, много детей, женщин, да и мужчин, что оставлять закрытими на заражённых территориях. В случае чего опять все на Западную рванут, это же треш будет
Так Захід України теж торкнеться. Невідомо де випаде дощ з радіацією? І куди її занесе вітер. Коли рванула ЧАЕС багато містечок і сіл на Заході постраждало, діти хворіли алопецією, а тепер в тих селах підвищена онкозахворюваність. Люди,це дуже страшно.
dajkiri-irina• 22 июня 2023
Ответ дляiryna _b
Гадалки только рекламу толкают
LiliaCh• 22 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
Так вони зсередини вже давно напхали вибухівки(
Wendy Rhoades• 22 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
та ясно це як божий день.
І плотина сама по собі не могла зруйнуватись. Але реакцію світу ми всі побачили.
_Katya_1985• 22 июня 2023
если ветер будет дуть в сторону рашки, там близко и ядерка с Беларуси подтянется
скажут - всу подорвала, а мы в ответ ядеркой
Юля Неюля• 22 июня 2023
Ответ дляMozarella
Нет, я не о рашистах
Те понятно
Я о том что автор надеется что мир что то сделает.
Выразят обеспокоенность
Max12• 22 июня 2023
Пердеть и бегать!
Wendy Rhoades• 22 июня 2023
Ответ дляShellyBelly
Мене вчора так накрило від цього всього, просто захотілось заплакати і закричати на весь світ посиділа, поплакала тихенько і пішла на всякий випадок купила в аптеці калію йодид і води в бутлях закупила. Не питайте навіщо,сама не знаю навіщо..
ну взагалі це конструктивно - робити те, що можете.
5cmhybyna• 22 июня 2023
Ответ дляWendy Rhoades
та ясно це як божий день.
ну, тут середземне море стане зараженим, туреччнна нато, решта нато, це не тільки вітер. Тут буде піздєцома світова
Белоснежная• 22 июня 2023
Эвакуация планируется или как всегда каждый сам за себя?
Юля Неюля• 22 июня 2023
Ответ дляКрыска-Алиска
Я оформила бронь в нескольких аптеках, не могу с работы уйти купить пока.
Надеюсь, хоть один блистер останется под вечер)
lilyD• 22 июня 2023
Буданов сказав, що нічого не буде
Щось вони між собою не домовилися…
Like-995b• 22 июня 2023
Ответ для_Katya_1985
Вы не ваш муж. Детей нет?
iryna _b• 22 июня 2023
Ответ дляБелоснежная
Каждый за себя,какая эвакуация и куда.
tanya210587• 22 июня 2023
Ответ дляКрыска-Алиска
Буду сидіти в Ніко, все пережили і це надіюсь переживемо.
Аналологічно,я теж з Ніко
Mozarella• 22 июня 2023
Ответ дляЮля Неюля
Выразят обеспокоенность
Я о том же
Krisell• 22 июня 2023
Ответ дляБелоснежная
Євакуація у нас по факту, коли вибух станеться. Так що вирішуйте самі
iryna _b• 22 июня 2023
Ответ дляlilyD
Буданов сказав, що нічого не буде
Щось вони між собою не домовилися…
Он про ядерный удар бомбой говорил,а не про аес
5cmhybyna• 22 июня 2023
Ответ дляiryna _b
атомна бомба не так страшно, як АЕС, АЕС в 100 разів більше радіації
_Katya_1985• 22 июня 2023
Ответ дляLike-995b
Вы не ваш муж. Детей нет?
нет детей
муж, как и я, должен быть в равных правах, поэтому никто никуда не уезжает
лучше пусть все сдохнут, чем те кто хочет - уедут? не понимаю логики
Юля Неюля• 22 июня 2023
Ответ дляiryna _b
До этого тоже недалеко.
Рашисты видят, что мир - терпилы и вытворяют что душе угодно
Мария32_22• 22 июня 2023
Ответ дляlilyD
Буданов сказав, що нічого не буде
Щось вони між собою не домовилися…
Навпаки. Про аес сказав що буде і у них все для цього готове. А тепер і президент це об´явив
Крыска-Алиска• 22 июня 2023
Ответ дляShellyBelly
А одної пачки достатньо взяти?