ГЛЮкоза• 22 июня 2023

Не виходить розрахуватись карткою Приват

Дівчата, може хтось зтикався з такою проблемою і підкаже що робити - в Польщі не виходить розплатитися за проїзд карткою Привата, пише що пін-код не коректний. Пін-код вже два рази міняли, але все одно така ж проблема. Картка не заблокована, гроші на неї приходять.
Дівчина Бобула• 22 июня 2023
попробуйте телефоном
автор ГЛЮкоза • 22 июня 2023
Ответ дляДівчина Бобула
попробуйте телефоном
Я не зможу людині сказати, як це зробити телефоном, людина в цьому сама не розбирається. А я в Україні.
Пліснявілий сир• 22 июня 2023
другая карта есть? В банкомате может снять?
Пліснявілий сир• 22 июня 2023
На карте написан номер телефона для звонков из-за кордона.Надо звонить в поддержку
автор ГЛЮкоза • 22 июня 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Дякую, скажу хай дзвонить. Тим паче, що картку заблокували вже, через те, що багато разів не правильно пін набирала
Дружная семейка• 22 июня 2023
В Приват 24 є чат бот, може ліміт стоїть ?