mnataly• 22 июня 2023

Видалення вузлів на щитоподібній залозі лазером м. Київ

Якщо хтось робив, підкажіть, будь ласка, лікаря і клініку.
ЯниЯ• 22 июня 2023
А ,що,так можно? Вперше чую, лазером.
ЖаннаНеАгузарова• 22 июня 2023
Вперше чую. Мені видаляли класичним методом недавно
Мелочунь• 22 июня 2023
Про лазер даже в странах развитых ни сном ни духом😂а нам и подавно
База_птеродактилей• 22 июня 2023
В Чернівцях теж знайомій робили, була здивована
МЕСТО_Встречи• 22 июня 2023
А сенс? Доброякісні вузли можна не чіпати. А злоякісні, який лазер?
Просто красавица• 22 июня 2023
Почитайте про лазерную абляцию. В Киеве на Кловском делают
автор mnataly • 22 июня 2023
Ответ дляПросто красавица
А як клініка називається? Інформація в інтернеті про видалення лазером є. Тільки який лікар краще.
автор mnataly • 22 июня 2023
Вузол доброякісний. Але вже вирос до 5 см. В інституті ендокринології сказали, що великі вузли потрібно видаляти. Але лазера у них не має.
автор mnataly • 22 июня 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
В якій клініці видаляли? І лікаря напишіть, будь ласка.
Поліцейський патруль• 22 июня 2023
Я с кловской. Врач удалял скальпелем, прижигая электроножом сосуды. Это почти абляция, но не лазер. Смысл в том лазере? Он так же прижигает сосуды, но на тканях создает обугленные ткани, которые долго заживают. Уже т в проктологии от лазера отказываются и вены лазером - куча рецидивов.
ЖаннаНеАгузарова• 22 июня 2023
Ответ дляmnataly
У приватній. Лікар Максим Горобейко
автор mnataly • 22 июня 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Я видаляла вену лазером у Щукіна. Дуже задоволена. Але він лікар від Бога. Лазером потрібно вміти працювати.