Janeez• 22 июня 2023

Київ, відрядження, тривоги.

Добрий вечір.
Дівчата, така ситуація... маємо з колегами їхати у відрядження в Київ...
Але хвилююся дуже... Постійно в тривогах маячить Київ... На скільки небезпечно їхати? розумію, може питання дивне для багатох, але цікавить реальна ситуація...
Loredana17• 22 июня 2023
Ви звідки?
автор Janeez • 22 июня 2023
Вінниця...
Loredana17• 22 июня 2023
Ответ дляJaneez
Вінниця...
Нічого боятися. Ви теж звикли(
автор Janeez • 22 июня 2023
Їдемо післязавтра....
Татьяна-bfd8• 22 июня 2023
А что такого страшного происходит в Киевом чего нет в Виннице?
автор Janeez • 22 июня 2023
Ответ дляLoredana17
Нічого боятися. Ви теж звикли(
Та звикли, Ваша правда...
Loredana17• 22 июня 2023
Ми тут постійно живемо. Повноцінно.
автор Janeez • 22 июня 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Того й запитую, щоб знати...
автор Janeez • 22 июня 2023
Ответ дляLoredana17
Ми тут постійно живемо. Повноцінно.
Дякую Вам за відповідь...
Татьяна-bfd8• 22 июня 2023
Ответ дляJaneez
Того й запитую, щоб знати...
Не поверите, но разницы никакой нет. Только в киеве при ракетах еще можно спустится в метро и пересидеть спокойно
Loredana17• 22 июня 2023
Якщо б це із Закарпаття запитали, радила б не їхати. А ви закальонні
Murrr4a• 22 июня 2023
Так само безпечно та небезпечно, як зараз по всій Україні. Просто їдьте собі. Візьміть валеріанку про всяк випадок.
Уаджит• 22 июня 2023
Небезпека в Україні може бути, будь де і будь коли, тому що від ракет, та шахідів, які запускає довборашка, ніхто ніде в Україні не застрахований.
автор Janeez • 22 июня 2023
Ответ дляLoredana17
Це точно ... Дякую
автор Janeez • 23 июня 2023
Ответ дляMurrr4a
Дякую... ))))
автор Janeez • 23 июня 2023
Дякую, дівчата, нарешті знову відвідаємо нашу улюблену столицю...
Мама айки-зайки• 23 июня 2023
А ми завтра до вас у Вінницю з Києва :)) у відрядження
автор Janeez • 23 июня 2023
Ответ дляМама айки-зайки
Ласкаво просимо!!!!!
Natal_ka91• 23 июня 2023
Ответ дляУаджит
Зараз закидають тапками, бо в умовних Чернівцях чи Ужгороді не може ж бути небезпеки чи прильотів
Natal_ka91• 23 июня 2023
Авторе, я думаю, не варто сильно нервувати на рахунок безпеки чи небезпеки, краще по приїзду дізнайтеся де найближча станція метро чи укриття, якщо буде час коли тривога почнеться. Спокійної поїздки
Чомучка• 23 июня 2023
Не бачу різниці з іншими містами
alisha12• 23 июня 2023
Постійно їзжу з Києва: Харків, Полтава, Львів, Дніпро. Один раз тільки встряла, але то лотерея, ніхто не дасть гарантії.