Не люблю натовп• 23 июня 2023

Ви б зараз ставили брекети за гроші з кредитки? Враховуючи політ.ситуацію

Типу робота є ..але в той же час будь якої хвилини може щось статись...а борги лишаться..

Краще підкорити і потім лише поставити? Чи ви б ризикнули?

Я поки думаю...
автор Не люблю натовп • 23 июня 2023
*підкопити

Життє Бентежне• 23 июня 2023
Ні, не ставила б
У мене взагалі немає кредитів. Живу на свої
Малинка• 23 июня 2023
все купую лише при наявності на руках повної суми
кредит ні разу в житті не брала
Десь так, але...• 23 июня 2023
Ставила б з вашими вихідними умовам.
Якщо шось такеее станеться, то вже і кредити ваші можуть бути нікому нецікаві.
Попа как у Кардашьян• 23 июня 2023
Нет. Кредиты не пугают
Єдина Країна• 23 июня 2023
Нет. Кредитка и не в военное время кабала.
Все до блиску• 23 июня 2023
Ответ дляДесь так, але...
Ставила б з вашими вихідними умовам.
А я б не ставила.
Їх без лікаря не зняти.
Купа тем було рік тому, шукали, як корегувати у чужому місті/країні.
Пластини дітям, які знімаються, я б поставила, бо там вік критичний.
А брекети ні.

Паратруперсупер• 23 июня 2023
Якщо у вас є заощадження, якими у форсмажорній ситуації зможете погасити кредит- ставте. Якщо немає, то поки що не треба.
Пикарда• 23 июня 2023
Не ставила б. Ровность зубного ряда мало влияет на качество жизни, та и неизвестно что дальше будет.То Каховская ГЕС, пишут что урожай на юге будет скромным, продукты опять подорожают, теперь кипиш из-за Запорожской АЕС🤪
Даю справку• 23 июня 2023
Может можно рассрочку оформить в больнице?
Или на карте потом ее сделать?
Автор, зубы нужно делать еще вчера, потому, что завтра оно может быть дороже.
Я бы сделала.
Вы ж не айфон покупаете в кредит.
Хотя я и это понимаю, не страшно.
Десь так, але...• 23 июня 2023
Ответ дляВсе до блиску
А я б не ставила.
Їх без лікаря не зняти.
А брекети ні.
1,5 роки вже не ставити брекети, не народжувати, не купувати нерухомість…
Таке. Кожному своє, звісно.
Свій варік• 23 июня 2023
Ставити. Так завжди буде якась починання ставити
Даю справку• 23 июня 2023
Ответ дляДесь так, але...
Таке. Кожному своє, звісно.
Мне кажется, если это касается твоего здоровья. А зубы это тоже, немаловажная часть.
То нужно делать в первую очередь.
автор Не люблю натовп • 23 июня 2023
Ответ дляДаю справку
Или на карте потом ее сделать?
Я бы сделала.
Вы ж не айфон покупаете в кредит.
Хотя я и это понимаю, не страшно.
У мене на карті є ліміт вже зараз. Та отож і думаю що потім вони подорожчають так що ппц...
Даю справку• 23 июня 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Все дорожает, увы.
Если есть возможность берите, делайте.
Оплата частями, не так страшна.
Все до блиску• 23 июня 2023
Ответ дляДесь так, але...
Таке. Кожному своє, звісно.
Брекети не є необхідністю, щоб їх ставити у кредит.
Не дай Бог завтра у автора зламається холодильник чи пралка, то вона брекетами пратиме?
У мене рік тому зламалася пралка і свекруха спочатку зламала ногу, потім потрапила на операцію. Всі доходи йшли на неї, діти нічого не бачили
Грошей не було й на їжу іноді, а не лише на ремонт, я 4 місяці вручну прала.
Чому автор два роки тому не взяла кредит на брекети, а зараз засвербіло?
Эта_Шикарна)• 23 июня 2023
Дело не в деньгах, а в ситуации в стране. У родственника брекеты, пришлось бежать из дома, конечно, пропустил все сроки корректировки, а теперь еще + минимум полгода ношения. Оно вам надо?
автор Не люблю натовп • 23 июня 2023
Ответ дляВсе до блиску
Бо я тільки зараз змогла підготувати почву для їх установлення - весь рік лікувала карієс і видаляла зуби мудрості, а також запалення хронічне лікувала...і от тільки налагодила ситуацію в роті, тьфу тьфу
автор Не люблю натовп • 23 июня 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ну я в Києві, і думаю що тікати звідси не доведеться. Сподіваюсь ..

Щебетуха• 23 июня 2023
Не ставити зараз. Почекати рік.
Эта_Шикарна)• 23 июня 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Просто брекеты - это больше о ’хочу’, а не о ’необходимо’, но это такое дело, что постоянно нужен контроль ортодонта, иначе лучше вообще не связываться.
автор Не люблю натовп • 23 июня 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Це поки що вони про ’хочу’, а мине кілька років і буде про ’критично необхідно’, але тоді вже може не бути можливості
Все до блиску• 23 июня 2023
Ответ дляДаю справку
То нужно делать в первую очередь.
Лікувати зуби треба у першу чергу.
А брекети -це естетика, тут не про здоров´я мова.
автор Не люблю натовп • 23 июня 2023
Ответ дляВсе до блиску
Лікувати зуби треба у першу чергу.
Ви серйозно? Якраз про здоров´я у довготривалій перспективі.
Все до блиску• 23 июня 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Два, три роки тому чому не займалися зубами?
З брекетами карієс частіше буде, це теж треба закласти в бюджет.
Вам скільки років?
Хочу наколоти губи• 23 июня 2023
Ставила б. Если аес вызовут,то и кредит возвращать не надо
Даю справку• 23 июня 2023
Ответ дляВсе до блиску
Лікувати зуби треба у першу чергу.
Эстетика тоже очень много значит, в свое время родители пожалели брату выровнять зубы, пока это было доступно, а сейчас там пипец, и у него нет денег теперь….не слишком веселая перспектива.
Я виниры хочу, это тоже эстетика, но для меня она важна. Ищу вариант рассрочки. В Польше цены космос на это.
автор Не люблю натовп • 23 июня 2023
Ответ дляВсе до блиску
Вам скільки років?
Скоро буде 25
Все до блиску• 23 июня 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Так, це ще гроші на знеболення та лікування зубів.
Моя колега у 23 роки не мала карієсу зовсім.
Поставила брекети, пила постійно кетанов. За рік з´явилося 7 дірок у зубах.
Щоб лікувати зуби з брекетами, треба спочатку їхати до ортодонта зняти, потім полікувати і в той же день знову до ортодонта, щоб поставив брекети назад.
З постійними тривогами це не так просто.

І це часто просто бізнес. Іншій моїй колезі стоматолог радила брекети у 54 роки. Та тільки посміялася.
Ms. При теле• 23 июня 2023
Якщо критична ситуація (щелепа випирає, язик кусаєте) - так, але якщо чисто пріхоть, то нє. Чоловік сказав, що не будемо витрачати гроші на це навіть дятям, щоб вирівняти щось ледве кривувате. Це не особливо помітно та некритично. Я з ним згодна. Бо якщо щось страшніше не дай Боже, а кошти вже витрачені на зуби