S__• 23 июня 2023

Нужен оффлайн репетитор математики для младшей школы

Добрый день. Если есть у кого-то контакты проверенного репетитора математики младшей школы, который занимается оффлайн (Соломенский район Киева), пожалуйста напишите. Спасибо
иркин• 23 июня 2023
Якщо у дитини проблеми з математикою в початковій школі, то потрібен педагог початкової школи, а не репетитор з математики
автор S__ • 23 июня 2023
Ответ дляиркин
Дякую, але сутність питання це не змінює. Необхідне викладач що може позайматися з дитиною математикою очно.
иркин• 23 июня 2023
Ответ дляS__
Змінює, бо це зовсім інша спеціальність і освіта. Пошукайте на букі чи кабанчику
Лена Кор• 24 июня 2023
Ответ дляиркин
100% А ще і ціна інша!
иркин• 24 июня 2023
Ответ дляЛена Кор
100% А ще і ціна інша!
Думаєте, дорожче чи дешевше, аніж предметники?
Лена Кор• 24 июня 2023
Ответ дляиркин
Дешевше, звісно!
Не кожен репетитор зможе підготувати до ЗНО, наприклад. А от середню школу підтягнути більшість зможуть.
иркин• 24 июня 2023
Ответ дляЛена Кор
Дешевше, звісно!
Ні, ну мова про початкову, там взагалі нема чого знати, але треба володіти виключними педагогічними талантами, щоб дитині, яка не встигає у школі, донести потрібну інформацію. Як на мене це ще важча задача...
Але ок, дякую за відповідь, почула.
Лена Кор• 24 июня 2023
Ответ дляиркин
Але ок, дякую за відповідь, почула.
Я сама репетитор з математики, але з молодшою школою майже не займаюсь.
Там дійсно складного нема, тому думаю, що краще шукати гарну людину (няню), а потім вже професійні навички.
Лесечка49• 25 июня 2023
Удалено администрацией...
автор S__ • 25 июня 2023
Ответ дляЛесечка49
Удалено администрацией...
Да, искала. Спасибо всем за ответы.
tata251617• 27 июня 2023
Пропоную допомогу з математики, маю вільний час тільки у вихідні дні, місце навчання на якій відстані від метро? Якщо цікавить, пишіть, домовимось.