Кусман Сиру• 24 июня 2023
Пандора, бути чи ні? Чи варта вона своїх коштів? Чи краще звичайне срібло?
До цього були лише жовте золото
Кицюююня• 24 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
Вони і інста магазин посилання прибрали(( хз шо трапилось у них
Шкода
Зубачистка• 24 июня 2023
Кому там слова не давали• 24 июня 2023
Мені 40
Не подобається взагалі не мій смак
Як для підлітків
А як узнала ск вони коштують то взагалі сміх)
Срібло подарували, щось теж не пішло
Звикла до золота
Не подобається взагалі не мій смак
Як для підлітків
Срібло подарували, щось теж не пішло
Звикла до золота
Любительница• 24 июня 2023
Ответ дляElena1823
Але вони дуже низької якості
Маю дві обручки, через рік вони облізли, взагалі не коштує своїх грошей(((
В подружки є набір сережки, кольє, обручка така ж сама низька якість виробів((
в мене браслет з покриттям, нічого не облізло. Та й взагалі вперше про таке чую. У Вас точно оригінал?
Любительница• 24 июня 2023
Ответ дляБагиня
Для мене це дорого. Навіть, якщо там супер якість, всеодно собі не куплю. Від подарованого не відмовилась би
я теж рахувала, шо дорого. А тоді подивилися браслетики по кілька тисяч, що їх і на руці не видно, то змінила думку