Rosa Blanca• 24 июня 2023
24 лютого vs 24 червня. Вчора це все здавалось сценрієм, сьогодні реальне кіно 😐
Татьяна-bfd8• 24 июня 2023
Ответ дляЮлия 0811
Ой, так подобається дивитись як прості мирні люди поза політикою метушаться, біжать.
Верещат:мамочки
СанечкинаЯ• 24 июня 2023
Ответ дляКлементина
Як нема вина?
Ви що до ядерки не готувались? - чи шо?
Ми всі з ядерних запасів достаємо
Ви що до ядерки не готувались? - чи шо?
Ми всі з ядерних запасів достаємо
В Донецькій області не продають алко, нічим святкувати
Николь1986• 24 июня 2023
Ответ дляVeronikca
А что же вы на форуме делаете, если такая нежная? )
Читаю исключительно темы, касающиеся войны.
Rosa Blanca• 24 июня 2023
Де той відос з тік току трапився про 22 число, ніби чекайте що буде... Ну, я собі це уявляла не так, точніше не з того боку. Хоча, немає різниці, з якого боку гатитимуть по кремлю і хто - головне, щоб ракурс красивий
А вагінери збили цікавого літака - повітряний командний пункт Іл-22М-11
’Самолет специального назначения Ил-22М-11 (RA-75917, s/n: 187010105) ’ВВС России’. В эксплуатации с 1967 года. Построен как Ил-18Д ’салон’. По договору аренды между СССР и Королевством Афганистан обслуживал афганских правителей: короля Мухаммеда Захир-Шаха (до 1973 года), а затем президента Мухаммеда Дауда. В афганских ВВС борт носил собственное имя - ’Кандагар’. Возвращён СССР, переделан в Ил-22М-11. По состоянию на 1988 год относился к ГК ВВС’
Ответ дляbolidd
Обоявзоково звільнять, вони ж своїх не бросають , знатно буде як зечйо на рублевку вірвеься озброєне
Дебіли, запустили своїх голодранців в Україну «спустити пар» (як писав ідеолог сурков) від образи за несправедливий розподіл ресурсів рф.
Щоб часом зеки не пішли срати в вази на їхні рубльовки.
Стільки забрали невинних життів, а зеки схоже таки прийдуть.
Ответ для vihola
Ну, а хули) Выпускные и спорт соревнования отменили до 1 июля, трассы перекрыли. Русня закупилась алко. Тепленькими брать будут.
Патріарх Кирило залишив місце служби і вирушив до місіонерської місії в Антарктику.
Квиток на літак Antarctic Airways коштував федеральному бюджету 15 000 $. Із ним вилетів синод РПЦ.
Вони проведуть низку обрядів хрещення на російських антарктичних станціях: Схід, Мирний, Беллінсгаузен, Новолазаревська, Прогрес, Російська, Молодіжна.
Кроси біжать з корабля 😁
Ответ для vihola
От тут я з Вами згідна. А ще такий нюанс- українська земля..- (2 українці- 3 гетьмана),то ,схоже,деякі і підхопили цей вірус у нас.
Ответ длячаревна
Кроси біжать з корабля 😁
У всіх термінові справи подалі від боліт
Ответ дляMarryV
Пригожин виглядав спершу утилітзатрпом зеків.
Що він їх свідомо розводить і кидає на фарш.
Поїв з ними з одного казанка і схоже привязався, чи зрозумів що можуть зробити його царем.
Rosa Blanca• 24 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Ростов взят. Воронеж взят… М-да, це ж не Бахмут брати. Тут простіше.
І в криму двіж...
Ответ длячаревна
Кроси біжать з корабля 😁
Православні московські фанатики тепер стануть чукчами.
Rosa Blanca• 24 июня 2023
Ответ дляЮлия 0811
Що там?
Душевно. Силовіків всіх підняли за тривогою. Пляжі звільняюится, бунгало, номери... Чекаємо гарячі путівки
Olga Zelenyak• 24 июня 2023
Ответ для vihola
Костяк Вагнера - это не зэки, зэки для мясных штурмов в Украине нужны были, поэтому их стали набирать. А основа Вагнера - это бывшие проф. военные, спецура. Именно с ними Пригожин воевал в Сирии и Африке.
ellllena.ua• 24 июня 2023
Ответ дляСанечкинаЯ
По всей оккупации сухой закон
Rosa Blanca• 24 июня 2023
Ответ дляЮлия 0811
То сезону цей рік не буде???)))
Тільки горящі путівки, я думаю. Може ще рулєтка - рузькая