Stefaniya K.• 24 июня 2023

Свежая заява вагнера-сегодня в россии будет новый президент. ВОЙНА!

Татьяна-bfd8• 24 июня 2023
Ответ дляO-livе
фото

Rosa Blanca• 24 июня 2023
24 лютого vs 24 червня. Вчора це все здавалось сценрієм, сьогодні реальне кіно 😐
Юлия 0811• 24 июня 2023
Ой, так подобається дивитись як прості мирні люди поза політикою метушаться, біжать.
Татьяна-bfd8• 24 июня 2023
Ответ дляЮлия 0811
Верещат:мамочки
СанечкинаЯ• 24 июня 2023
Ответ дляКлементина
Як нема вина?
Ви що до ядерки не готувались? - чи шо?
Ми всі з ядерних запасів достаємо
В Донецькій області не продають алко, нічим святкувати
Николь1986• 24 июня 2023
Ответ дляVeronikca
А что же вы на форуме делаете, если такая нежная? )
Читаю исключительно темы, касающиеся войны.
Rosa Blanca• 24 июня 2023
Де той відос з тік току трапився про 22 число, ніби чекайте що буде... Ну, я собі це уявляла не так, точніше не з того боку. Хоча, немає різниці, з якого боку гатитимуть по кремлю і хто - головне, щоб ракурс красивий
чаревна• 24 июня 2023

Теперь путин, будет как янукович🤣🤣🤣
LudaSHS• 24 июня 2023
А вагінери збили цікавого літака - повітряний командний пункт Іл-22М-11
’Самолет специального назначения Ил-22М-11 (RA-75917, s/n: 187010105) ’ВВС России’. В эксплуатации с 1967 года. Построен как Ил-18Д ’салон’. По договору аренды между СССР и Королевством Афганистан обслуживал афганских правителей: короля Мухаммеда Захир-Шаха (до 1973 года), а затем президента Мухаммеда Дауда. В афганских ВВС борт носил собственное имя - ’Кандагар’. Возвращён СССР, переделан в Ил-22М-11. По состоянию на 1988 год относился к ГК ВВС’

vihola• 24 июня 2023
Ответ дляbolidd
Обоявзоково звільнять, вони ж своїх не бросають , знатно буде як зечйо на рублевку вірвеься озброєне
Дебіли, запустили своїх голодранців в Україну «спустити пар» (як писав ідеолог сурков) від образи за несправедливий розподіл ресурсів рф.
Щоб часом зеки не пішли срати в вази на їхні рубльовки.

Стільки забрали невинних життів, а зеки схоже таки прийдуть.
LudaSHS• 24 июня 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Верещат:мамочки
24.02.2022 Zаходим!

24.06.2023 Ма-а-а-м-а-а!
MarryV• 24 июня 2023
Ответ для vihola

Ну, а хули) Выпускные и спорт соревнования отменили до 1 июля, трассы перекрыли. Русня закупилась алко. Тепленькими брать будут.
Юлия 0811• 24 июня 2023
Кадирівці під ростовом. Починайте!!!
чаревна• 24 июня 2023
Патріарх Кирило залишив місце служби і вирушив до місіонерської місії в Антарктику.

Квиток на літак Antarctic Airways коштував федеральному бюджету 15 000 $. Із ним вилетів синод РПЦ.

Вони проведуть низку обрядів хрещення на російських антарктичних станціях: Схід, Мирний, Беллінсгаузен, Новолазаревська, Прогрес, Російська, Молодіжна.

Кроси біжать з корабля 😁
Еленнн• 24 июня 2023
Ответ для vihola

От тут я з Вами згідна. А ще такий нюанс- українська земля..- (2 українці- 3 гетьмана),то ,схоже,деякі і підхопили цей вірус у нас.
Юлия 0811• 24 июня 2023
Ответ длячаревна

Кроси біжать з корабля 😁
У всіх термінові справи подалі від боліт
vihola• 24 июня 2023
Ответ дляMarryV
Пригожин виглядав спершу утилітзатрпом зеків.
Що він їх свідомо розводить і кидає на фарш.
Поїв з ними з одного казанка і схоже привязався, чи зрозумів що можуть зробити його царем.
LudaSHS• 24 июня 2023
Ростов взят. Воронеж взят… М-да, це ж не Бахмут брати. Тут простіше.
Rosa Blanca• 24 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
І в криму двіж...

MarryV• 24 июня 2023
Ответ дляЮлия 0811
Кадирівці під ростовом. Починайте!!!
Козлам и козлихам приготовиться.
Юлия 0811• 24 июня 2023
Ответ дляRosa Blanca
І в криму двіж...
Що там?
чаревна• 24 июня 2023
Багато військових частин у Липецькій області перейшли на бік Вагнера і рухаються на москву
vihola• 24 июня 2023
Ответ длячаревна

Кроси біжать з корабля 😁
Православні московські фанатики тепер стануть чукчами.
Юлия 0811• 24 июня 2023
Ответ дляMarryV
Козлам и козлихам приготовиться.
Ага. Щоб геть не розуміли, хто їх цей раз ї...бе, чи то зеки, чи кадирівці
Амарилис• 24 июня 2023
Ответ дляЮлия 0811
Двойноє пронікновєніє
Rosa Blanca• 24 июня 2023
Ответ дляЮлия 0811
Що там?
Душевно. Силовіків всіх підняли за тривогою. Пляжі звільняюится, бунгало, номери... Чекаємо гарячі путівки
Olga Zelenyak• 24 июня 2023
Ответ для vihola
Костяк Вагнера - это не зэки, зэки для мясных штурмов в Украине нужны были, поэтому их стали набирать. А основа Вагнера - это бывшие проф. военные, спецура. Именно с ними Пригожин воевал в Сирии и Африке.
Юлия 0811• 24 июня 2023
Ответ дляRosa Blanca
То сезону цей рік не буде???)))
ellllena.ua• 24 июня 2023
Ответ дляСанечкинаЯ
По всей оккупации сухой закон
Rosa Blanca• 24 июня 2023
Ответ дляЮлия 0811
То сезону цей рік не буде???)))
Тільки горящі путівки, я думаю. Може ще рулєтка - рузькая