Пригожин заявив,що буде вбивати усіх,хто стане на його шляху до Москви.з Москви у бік Санкт-Петербургу вилетів літак російського диктатора володимира путіна.
На сайті Flightradar24, який дозволяє в реальному часі спостерігати за положенням повітряних суден, видно, що борт з номером RSD697 дійсно знаходиться в небі.У самій москві готуються до облоги. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України у Telegram. Зазначається, що в російську столицю стягують всю військову техніку, яка досі залишалась в резерві та прикордонних регіонах.
Ответ дляkanni
При том, что лицо пуйла как раз сильно страдает. Он же сильный и непоколебимый, а тут блин какой-то отряд частной военной компании (что за нонсенс вообще?) города под носом у пути захватывает. Это сильно подрывает веру в него как в сильного лидера.
Теж так думаю
НамСвоюРобити• 24 июня 2023
Ответ дляМатусік
Паніки там немає, люди спокіно ходять, навіть на картинці з ’ прильотом’ жінка геть не здригнулася
По вулицях де натовп теж не скажеш що вони налякані
Бачила відео з Шебєкіно. Там такий приліт був серйозний, оператор матюччя гиле, а якась цьоця на фоні спокійно собі шурує у справах, як нічого і не сталося. Так що...
Ответ дляMarinka152
💯 такі ж відчуття! Але якщо правда,то повірю таки у вищу силу і що дива трапляються! Питимемо разом))
А почему чудо? Что у них это первый раз это? Революции, путч и т.д. Так что мне это не удивительно.
А для того, чтоб прям что-то сделать нам им не обязательно спектакль разыгрывать. Раньше творили, что хотели, а сейчас прям решили опозорится на весь мир и несколько вертолетов подорвать .
Ответ дляMasterMai
Так а зе той відос де наче люди біжать після вибуху біля ростовського военкомату. Всі так акторсько біжать , вбігабть і вибігають з кадру ніби ними хтось керує. Якісь дві жіночка за ручку біжать, наче еа останній дзвоник. В головне що знімає все це якийсь кореспондент розмовляючи англійською, і ще по дорозі бере інтерв’ю у людей шо біжать. Типу « шо вони думають», прямо на бігу 😅😅😅😅
что- то мне это напоминает комменты про оккупацию Бучи. актеров завезли, вон тот мужик рукой пошевелил...вы это серьезно сейчас?
НамСвоюРобити• 24 июня 2023
Ответ дляjkz007
Яка найбільша проблема в Росії та Україні?
Правильно, Корупція та щурництво серед своїх.
У Росії ФСБ чудово розуміють ху із ху серед «своїх» у владі та планомірно вирішують це питання.
Ось той цирк, шоу, виставу, яку нам закинули, саме «задум» виявлення щурів і підготовка до чогось дуже важливого на фронті!
Багато хто вже майже на 100% упевнений, чи буде Пригожин йти на Харків.
Пригожин дуже відданий Путіну, це видно з його очей і слів, поведінки тощо.
І відданіше ніж Пригожин, зараз у Росії нікого немає.
Ніхто не хоче навіть вникнути у саму проблему, яка назріла у Росії.
Ще раз, щоб виявити щурів, потрібно пустити по хибному сліду всіх, хто в оточенні, а далі просто «ліквідувати»
Я б рекомендувала Зеленському це провернути у нас. Відразу виявиться величезна кількість щурів, які ще вчора співали оди і казали, «господар» я відданий до кінця.
Повернемося до задуму
Впевнена протягом двох тижнів ми вже зрозуміємо всю суть того, що відбувається?!
Не просто так, до Білорусі поставили тактичне і лукашенко виїхав.
Не просто так, озвучували про Харків.
Не просто так, стосується тема ЗАЕС (хоча мало хто говорить, про склад відходів, які набагато небезпечніші за станцію)
Все що зараз робиться, це частина певного плану
Спостерігайте, незабаром вихід чергової серії
І так, зараз як ніколи можна оголосити про загальну мобілізацію 😉
Адже історію з Бєлгородом не закінчено. Тому виступ путіна дає зараз поштовх до загальної мобілізації.
Помітили, що ні путін ні пригожин жоднісінького слова про один одного не сказали, винні всі, шойгу, герасимов... але не путін.
Просто висказатися, бо купа думок. І я б дуже хотіла помилятися. І хай вони б там повбивали один одного, а Україна розквітла і всі наші хлопці повернулися до своїх рідних
Повернемося до задуму
Не просто так, озвучували про Харків.
Іноді огірок, то просто огірок.
’Багато хто вже майже на 100% упевнений, чи буде Пригожин йти на Харків.’ Так ’на сто’ чи ’чи’?)
’ «господар» я відданий до кінця.’ Ви країною помилились.
Ответ дляOksuchakr
Может и так. Вариантов может быть много .
Но я очень уверена в нашей разведке и в том , что у нас понимают суть происходящего.
Через какое-то время и мы поймём.
Буданов сегодня сказал , что не постановка.
Но может наши специально так говорят , чтоб те подумали , что мы поверили 😀
Война она такая....Все средства идут
Через какое-то время и мы поймём.
Война она такая....Все средства идут
вы себя слышите? по вашему там подростки в войнушку играют? рассуждения на уровне десятилетки.
Пані в лопухах• 24 июня 2023
Ответ дляКлементина
Он пишуть, що ка-диркі ідуть
Може махач буде
Та застрягли вони в пробці. Стоять.
НамСвоюРобити• 24 июня 2023
Ответ дляkanni
Угу, але дехто продовжує вірувати у його ’мнагахадовачнасть’.
НамСвоюРобити• 24 июня 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Як же я хочу, щоб по при цьому по маскві прилетіло, і ми могли зі спокійною душею казати, що русня сама себе дамбіт)
Так вже можемо. По Варонєжу вже прилітає.
Мемчик став реальністю)
Пані в лопухах• 24 июня 2023
Ответ дляOksuchakr
Ой, ну кадырки думаю что примкнут к победителю 😀
Вони зараз і пробці постоять пару тижнів. подивляться хто кого і тоді доїдуть нарешті до Ростова
Ответ дляviika65
Я просто не верю что на раше может произойти что-то такое. К тому же раша передовая держава по клепанию фейков и постанов
Чего только подрывы Жилин домов в 1997-1999 годах стоят. Поэтому это как раз похоже на рашу - актеры , и т.д.
Ответ дляMasterMai
а, это были фейки и постановы? люди не погибли? нет? вы перечитываете то, что пишите?
Ответ дляОксана-004e
Тоже видела это видео, тётка как шла так и идёт дальше, только оглянулась
Так і я про те, наче домальовано
Сьогодні мало що дивилася і читала, були справи, але те що бачила, то просто якась недолуга постановка, мене це лякає
Люди наставилм дизлайків, а аргументів що це правда ніхто не наводить
Я перша буду радіти, але ось навіть каби летять по графіку, мовчу про те скільки в загальному стягують сил до москви
Ок якщо вони реально протидіють один одному, а якщо це просто вистава щоб стягнути і не показати істинну причину, що це суто для укріплення центральної купини болота?
Бо як ще вони могли це зробити, тільки такою постановою
Дуже хочу вигнати ці думки і не можу (
Wendy Rhoades• 24 июня 2023
Ответ дляОлимпиада80
Не розумію масової ейфорії. Цей вагінер небезпечніший за пуйла
думаєте він більш небезпечний під москвою, чим під Бахмутом?)
Ответ дляМатусік
Так і я про те, наче домальовано
Дуже хочу вигнати ці думки і не можу (
Все мировые новости кишат той же информацией. Они тоже домалёвывают и придумывают?
Уряд Великої Британії збирає надзвичайне засідання в форматі Cobra, щоб обговорити ситуацію в Росії, повідомляє Reuters.
Прем´єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні заявила, що дії ’Групи Вагнера’ свідчать про ’внутрішній хаос’ в Росії.
’Ідеальним часом’ для українців скористатись ’хаосом в Москві, хаосом в російських збройних силах’ назвав події в Росії колишній посол США в Україні Вільям Тейлор в коментарі для CNN
ISW: дії “вагнера” у ростові можуть мати значний вплив на військові дії рф в Україні
Ответ дляOksuchakr
Вот и я не верю
Вполне может оказаться что это всё разыграно по большому плану.
Сначала показали всему миру какой Пригожин демон ( кувалда и т.д ).
А теперь типа он рвется к власти . Чтоб мировые политики сказали , что уж лучше пусть пуйло будет чем этот и начали поддерживать пуйло.
Об этом уже писали ?
Но все может быть и не так
Ответ дляНамСвоюРобити
Іноді огірок, то просто огірок.
Як би я хотіла щоб огірок був огірком.
Країною я точно не помилилася, ось моя дія
Natalisa7613• 24 июня 2023
Ответ дляДеЖаВю
Дівчата, це дуже нагадує 14 рік коли кацапія зайшла у Донецьк. Не було великих боїв та жертв, але міста були швидко захоплені під їх владу
Тобто ніякої фантастики - це дуже схоже
Донецьк просто злили.Ви вважаєте,що Москву також зливають?
МаргаритаЛьвовна• 24 июня 2023
Ответ дляjkz007
Повернемося до задуму
Не просто так, озвучували про Харків.
Повернемося до задуму
Не просто так, озвучували про Харків.
насчет ’жодного слова’ - а вы за пригожиным наблюдали внимательно и смотрели его обращение?
откуда вон в топовой теме взялось это про ’нового президента’?
Flower Girl23• 24 июня 2023
Ответ дляОлимпиада80
Честно говоря, тоже не понимаю... Все мыслят как-то однобоко... Я тоже положительно отношусь к проблемам в раше, но хотелось бы понимать в итоге, чем это чревато для нас...