Пригожин заявив,що буде вбивати усіх,хто стане на його шляху до Москви.з Москви у бік Санкт-Петербургу вилетів літак російського диктатора володимира путіна.
На сайті Flightradar24, який дозволяє в реальному часі спостерігати за положенням повітряних суден, видно, що борт з номером RSD697 дійсно знаходиться в небі.У самій москві готуються до облоги. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України у Telegram. Зазначається, що в російську столицю стягують всю військову техніку, яка досі залишалась в резерві та прикордонних регіонах.
Ответ дляjkz007
Яка найбільша проблема в Росії та Україні?
Правильно, Корупція та щурництво серед своїх.
У Росії ФСБ чудово розуміють ху із ху серед «своїх» у владі та планомірно вирішують це питання.
Ось той цирк, шоу, виставу, яку нам закинули, саме «задум» виявлення щурів і підготовка до чогось дуже важливого на фронті!
Багато хто вже майже на 100% упевнений, чи буде Пригожин йти на Харків.
Пригожин дуже відданий Путіну, це видно з його очей і слів, поведінки тощо.
І відданіше ніж Пригожин, зараз у Росії нікого немає.
Ніхто не хоче навіть вникнути у саму проблему, яка назріла у Росії.
Ще раз, щоб виявити щурів, потрібно пустити по хибному сліду всіх, хто в оточенні, а далі просто «ліквідувати»
Я б рекомендувала Зеленському це провернути у нас. Відразу виявиться величезна кількість щурів, які ще вчора співали оди і казали, «господар» я відданий до кінця.
Повернемося до задуму
Впевнена протягом двох тижнів ми вже зрозуміємо всю суть того, що відбувається?!
Не просто так, до Білорусі поставили тактичне і лукашенко виїхав.
Не просто так, озвучували про Харків.
Не просто так, стосується тема ЗАЕС (хоча мало хто говорить, про склад відходів, які набагато небезпечніші за станцію)
Все що зараз робиться, це частина певного плану
Спостерігайте, незабаром вихід чергової серії
І так, зараз як ніколи можна оголосити про загальну мобілізацію 😉
Адже історію з Бєлгородом не закінчено. Тому виступ путіна дає зараз поштовх до загальної мобілізації.
Помітили, що ні путін ні пригожин жоднісінького слова про один одного не сказали, винні всі, шойгу, герасимов... але не путін.
Просто висказатися, бо купа думок. І я б дуже хотіла помилятися. І хай вони б там повбивали один одного, а Україна розквітла і всі наші хлопці повернулися до своїх рідних
Повернемося до задуму
Не просто так, озвучували про Харків.
На харьков? Пригожин? Что бахмут 8 месяцев брал?
А мобилизации обязательно было рвать мост, 5 вертолетов сбивать, дорогой самолет сбивать? Просто так мобилизацию нельзя было?
Ааа вытянули ядерку! Вовремя
НамСвоюРобити• 24 июня 2023
Ответ дляNatalisa7613
Донецьк просто злили.Ви вважаєте,що Москву також зливають?
На Донецьк і Луганськ тоді просто не було сил. Хоч на Харків вистачило. Суцільне зрадництво силовиків.
По моцкві ситуація інша. Та і не переферія.
То ж сподіваймось на потужний кіздорєз.
НамСвоюРобити• 24 июня 2023
Ответ дляFlower Girl23
Честно говоря, тоже не понимаю... Все мыслят как-то однобоко... Я тоже положительно отношусь к проблемам в раше, но хотелось бы понимать в итоге, чем это чревато для нас...
Наразі лише тим, що частину військ, яка мала заходити на нашу територію перекидують під мацкву, а що у підсумку зараз ніхто не спрогнозує.
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
насчет ’жодного слова’ - а вы за пригожиным наблюдали внимательно и смотрели его обращение?
откуда вон в топовой теме взялось это про ’нового президента’?
Дивлюсь новини з вчорашнього вечора. Ну не сказав він, що путін хуйло, так само як і путін не сказав, що пригожин падла така. Не вірю я їм. Мені це схоже на сценарій і гру. Але я в свій час не вірила і про війну. Так що можу помилятися, просто думку свою висловила. Побачимо тижня за 2, чим це все закінчиться, хоч би смертю їх обох
Strelka_007• 24 июня 2023
Мене сьогодні патріотки місцеві заклювали зранку за аналогічні думки, що то всьо постанова якась недолуга для прикриття чогось поганого.
Подивимося, які в нас варіанти? Будь-яка заваруха там нам на руку тактично на фронті.
Marinka152• 24 июня 2023
Все оце більше нагадує спробу налякати рашистів зсередини Але для чого? Те стадо і так було абсолютно з усім і на все згодне? От хто в цій темі і вірить,що це 💯 відсотків постановка,то для чого їм своїх лякати,чи не занадто дорога вистава? Бо в мене пазл не складається,з якого боку не подивися- ’брєд’ якийсь
Ответ дляjkz007
Я теж, писала вище свою думку
Але буду сподіватися що вона хибна, просто як завжди у русні немає логіки в їх діях
МаргаритаЛьвовна• 24 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Кадыровцев они ложат
Экипировка вагнера смотрите
а нафига кадыровцы туда поехали, если беспрекословно укладываются теперь?
КлаваЧерепиця• 24 июня 2023
Ответ дляviika65
в смысле? нет жертв? сбито вагнером три вертолета, и самолет с солдатами. у него при обстреле их лагеря много людей погибло. может, нужно больше читать, прежде чем здесь свое мнение писать?
Може, треба навчитись не хамити, опонуючи в темі?
Я не тільки читала, я відео бачила, і в тому самому обстріляному таборі немає ні вирви, ні явних слідів маштабних руйнувань та смертей. Все акуратненько так...
Та дай бог, щоб вони всі один одного перебили, але я вже вийшла з віку, коли довіряєш усім підряд.
сладкий_ноябрь• 24 июня 2023
Ответ дляSaBllya
Радію, але не вірю до кінця в правдивість всього. Чомусь мені здається це все вистава
Мне так же.
Ну как-то все странно это
С интересом вспоминаю статьи тут и посты , еще вчера писавших о том, что в России нет и не может быть никаких предпосылок для гражданской войны, потому что народу при Путине живется хорошо как никогда.
Но!
’- Россия – страна гражданской войны. Гражданская война в России – это норма,’
Но!
Поставте себе на місце пригожина. Він сидить під Бахмутом в холодній хаті, поки шойгу і його зять спускають гроші на розваги
Йому ж*па зятя шойгу спокою не давала. Поки йому сольові шахти і п*здюлєй насипали, шойгу насипали монет Путін, і шеврони.
Його жаба задавила. Зрозуміло, що це все продумано, в тому числі і так званий обстріл табору вагнера.
Хочеться грабувати Росію а не по в´язницям їздити зеків збирати. Звичайна житейська логіка
1-Мишустин покинул москву тоже спецбортом -флайрадар.2-вся заворуха началась вчера,потому что шойгу и 1500 солдат приехали в Ростов уничтожить Пригожина и его чвк.А пригожин узнал,и плюс раньше Шойгу убивал вагнеровцев.У пригожина выбора не было-ему путин смертельный приговор вынес.3-вагнеровцы прошли уже липецкую обл.курс на москву.4-в Ростове 2 ужасных взрыва и перестрелки,видео,много людей бегут в ужасе,паника,в магазинах полки полупыстые,заправки-пробки и очередя.Много и лояльных -дают кушать вагнеровцам.5-Воронеж взрывы и пожар сильный-нефтебаза.6-Многие говорят,что война закончится у нас после этого всего.Дай Бог!
Numerologist• 24 июня 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
А у повномасштабку ви вірили?
Це так, щоб відповідність вірування реальності співставити.
Теж не вірила🤷🏻♀️
Ответ дляLudaSHS
А где васичкина балюта и катерина27 ? Она гражданскую выглядала у нас. Тут такие кадры
Ой мляя де ця звєзда,міс міра и фотошопа,гуру моды и изысканности
Втеча з Ростова: залізничний та автобусний вокзали міста забиті людьми, транспорту не вистачає. Шокуюче відео!