Жена брата Админа• 24 июня 2023

Які відмазки вигадували?

Відразу кажу - моралізатори і берегині сімейного вогнища можете не виписувати тут. Тим паче я не заміжня.

Дівчата, хто зраджував хлопцю (або є коханець на постійній основі), як ви не палитесь? Завжди як на зло в цент день хоче кудись сходити, прийти в гості…
Кокосиха• 24 июня 2023
Все таємне, рано чи пізно стає явним. Готові?

Кинг-Конгша• 24 июня 2023
Допомога бабусі в селі за 25 км,завжди працювало.
автор Жена брата Админа • 24 июня 2023
Ответ дляКокосиха
Він мені зраджував теж. Пробачила, бо ледве не плакав. Але зараз розумію, що і даремно може
Столічна штучка• 24 июня 2023
Скажите, что собираете милостыню с прихожан для поддержания истоков Ниагарского водопада. Как водопад поддержите , так обязательно позовете его в гости.
автор Жена брата Админа • 24 июня 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Ех, не маю села)
Кокосиха• 24 июня 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Для чого це все подвійне життя? Придумування відмазок, переживання? Розійдіться і проводьте час з ким хочете відкрито. Так легше
автор Жена брата Админа • 24 июня 2023
Ответ дляКокосиха
Стосунки тривають 7 років (і так, без заміжжя)
І не все там так легко, щоб просто розійтись
Ксерокопия ночи• 24 июня 2023
Я не изменяла парню, но в моей жизни дважды бывало такое, что я встречалась параллельно с двумя мужчинами. Изменой это не считаю, т.к. ни с кем из тех мужчин серьезных отношений у меня не было. В первом случае с одним мужчиной я виделась раз в месяц, с другим - раз в несколько дней. Во втором случае с одним мужчиной я виделась раз в несколько месяцев, с другим - раз в месяц
Бутерброд и я• 24 июня 2023
Казала, що то до тьоті поїхала в гості, то спать лягла, бо голова дуже болить, то з мамою кудись треба. Ой, як згадаю))
Вони теж брешуть, так що…

Блиск думки• 24 июня 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Может стоит договориться об открытых отношениях? Обговорить границы
Борщик• 24 июня 2023
Ответ дляЖена брата Админа
А що заважає?
Борщик• 24 июня 2023
Ответ дляКокосиха
Нууу це як би не ваше діло
Істеріомама• 24 июня 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Тю, то так і кажіть - моя черга зраджувати. Краще спитайте себе навіщо вам ці стосунки, бо як кохаєш людину, то на інших дивитись не хочеться
Оксана-004e• 24 июня 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Скажет - давай отвезу и заберу от бабуси
Марс атакует• 24 июня 2023
Я замужем, поэтому с отмазками сложнее. Иногда хожу к косметологу, иногда с подругами по магазинам, иногда на ночёвку к подруге.
Столічна штучка• 24 июня 2023
Ответ дляМарс атакует
Запишитесь в спортзал.
Кинг-Конгша• 24 июня 2023
Ответ дляОксана-004e
Та нічого страшного,вже виїхала на автобусі додому. А до бабусі везти- сенс!? Бензин дорого. Доїду, ти відпочинь. Все.
.
Борець за гаманець• 24 июня 2023
Ответ дляІстеріомама
Да, ещё если любят, то женятся, а парень автора почему-то не женится. Никого не хочу оправдывать, но отношения непонятно на чём держатся
Анонім-ка• 24 июня 2023
Ох авторе, честно заздрю вашій активності й енергії. Тут одного завести лінь. Додому приходиш і єдине бажання поїсти під ютуб і спати. На вихідних повалятися. А ви собі влаштовуєте ’скандали інтриги розслідування’ зніхрена фактично) життя кипить) і як ото не лінь оте все)))

Кокосиха• 24 июня 2023
Ответ дляБорщик
Нууу це як би не ваше діло
Якщо автор створила тему і винесла на обговорення, маю право дати пораду
ПультОт_БМВ• 24 июня 2023
Ответ дляАнонім-ка
Ахаха я з вами 😂