Червона рута• 24 июня 2023

Яку сукню купити на весілля сина?

Йдемо на весілля, яку сукню обрати?
Ріст 172 см , вага 62 кг, вік 42 роки.
Сама собі лікар• 24 июня 2023
Первое платье нифига не видно, зато цену втулила😂
автор Червона рута • 24 июня 2023
Ответ дляШукаю трусики
Обидва жахливі. Хіба у вас циганське весілля...
Циганським нагадали мені сукні Dolce& Gabbana, а вони мені дуже подобаються
Чупа-чупс• 24 июня 2023
Автор, очень понравилось второе платье. Мне кажется, в реальности будет еще лучше выглядеть 👍
Я не знаю сколько вам лет, но оно очень смотрится женственно и красиво 😍 Как раз для мамы. При этом оно и не сильно вечернее, но торжественное 👍
Дайте подумать• 24 июня 2023
Беріть обидві. Нап´етесь, впрінете, переодягнесь.
автор Червона рута • 24 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Мені 42, теж приглядаюсь до нього .
Точная копия плова• 24 июня 2023
Ответ дляЧервона рута
Українське, але ж не в вишиванці йти..
А що кажуть Ваші діти? Можливо вони хочуть весілля в якомусь стилі чи кольорі-) У мене був досвід, 6 років тому, відгуляли весілля чудово, через пів року розлучилися-(. Я довго обирала сукню, нічого не могла знайти, купила і костюм в пудровому кольорі, але потім випадково на ринку побачила сукню-футляр з тканини під парчу, бежевого кольору, в молодшого сина був костюм такого ж відтінку, взяла і не пожалкувала, весілля було на початку жовтня, то все вписалося і всі були задоволені. Але то таке. Чого пишу - поки шукала вбрання, була на ринку на Петрівці, в Києві, там був магазин спеціалізований святкового одягу, походіть по таким, поприміряйте, треба відчути на собі, щоб ’костюмчик сидєл’. Хай все вдається, а дітям - сімейного щастя і взаєморозуміння-)
Молчунья• 24 июня 2023
Как-то не зацепило ничего

Автор, раз на свадьбу сына, то вам опререденное количество лет

Платья несуразны. Цвет может очень упростить общий вид или даже испортить.

Вот это розово-поросячий....Нужно понимать что у вас с фигурой, ростом.

Например я 170 и 58, мне такое идет. Но я б такое не надела

А если женщина с внушительной грудью....ну куда это???
ПрипоРошенная• 24 июня 2023
Якись сільський гламур.
Шукайте ще.
автор Червона рута • 24 июня 2023
Ответ дляТочная копия плова
Дякую, діти нічого не кажуть. Вони за кордоном. Від нас потрібно тільки присутність на святі і гарний настрій.
автор Червона рута • 24 июня 2023
Ответ дляМолчунья
Как-то не зацепило ничего

Я ж написала наче)) 93 62 93 )
автор Червона рута • 24 июня 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Якись сільський гламур.
Шукайте ще.
Ага, шукаю.
Чупа-чупс• 24 июня 2023
Ответ дляЧервона рута
Мені 42, теж приглядаюсь до нього .
Сколько людей - столько и мнений)) Даже тут по отзывам кому-то нравится, а кому-то категорически нет.
Выбирайте по себе, если платья - это ваше, и вам нравится второе, то почему бы и «да» 😉
Молчунья• 24 июня 2023
Ответ дляЧервона рута
Я ж написала наче)) 93 62 93 )
Извините, не увидела

Первое не видно полностью

Второе очень утежелит верх. Цветы, пуговицы, объемые рукава

Если грудь есть, то это платье не подойдет, увы.
автор Червона рута • 24 июня 2023
Ответ дляМолчунья
Извините, не увидела

Первое не видно полностью

Другий розмір - це є чи немає?
margaritavoronina1• 24 июня 2023
Що в першому гарного крім ціни? Якщо є десь складочки то автор в ньому буде як сосиска,ще і тканина якась дивна.
Молчунья• 24 июня 2023
Ответ дляЧервона рута
Другий розмір - це є чи немає?
Это не мне решать, это вам

Но свое мнение по поводу того, что верх будет смотреться ’тяжелым’ я написала

Я бы смотрела еще.

но если выбирать из этих двух, то первое.
Кусман Сиру• 24 июня 2023
Якщо з цих двох, то першу, а взагалі кошмар. Син так рано одружується 🥲
автор Червона рута • 24 июня 2023
Ответ дляМолчунья
Как-то не зацепило ничего

опререденное количество лет якраз не дуже відчуваю)) чи вже потрібно?
суконь такого плану не носила давно давним ( чи ніколи). А тут якби захід зобов´язує. Ось і пристрілююсь в якому напрямку дивитися.
В житті стиль одягу зовсім інший.
автор Червона рута • 24 июня 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
Складочок немає. Тканина синтетика.
Чупа-чупс• 24 июня 2023
Автор, сходила на сайт))
Вот еще такое очень понравилось 🥰
автор Червона рута • 24 июня 2023
Ответ дляКусман Сиру
Для кого рано?
БолеИменее• 24 июня 2023
Обидві сукні страшні, особливо на весілля
Кусман Сиру• 24 июня 2023
Ответ дляЧервона рута
Для кого рано?
Для себе рано.
yuleno4ek• 24 июня 2023
У Zimmermann очень крутые платья- качество действительно бомбезное и в реале очень дорого смотрятся.
автор Червона рута • 24 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Автор, сходила на сайт))
Вот еще такое очень понравилось 🥰
Дякую, в такій довжині не ходжу .
Контрольница• 24 июня 2023
автор цветочки для молодых. взрослую девушку цветочки дешевят и старят. ищите еще. однотон. и не беж - будет полнить
автор Червона рута • 24 июня 2023
Ответ дляКусман Сиру
Для себе рано.
Він сам вирішує в 24 роки, коли йому. В США з 17 років живе без нас.
автор Червона рута • 24 июня 2023
Ответ дляКонтрольница
Та я і рада б була, щоб мої кісточки щось пополніло.
Якщо старить, то відпадає. Дякую
Кусачая Я• 24 июня 2023
Ответ дляРедисочка
Оба никакие.
Поддерживаю.
На свадьбу нужно идти в однотонном наряде, а не в цветочек.
месяцкие• 24 июня 2023
Я б однотон шукала