Червона рута• 24 июня 2023
Яку сукню купити на весілля сина?
Йдемо на весілля, яку сукню обрати?
Ріст 172 см , вага 62 кг, вік 42 роки.
Я тут с краю постою• 25 июня 2023
Ответ дляЧервона рута
Весілля, не парад національних костюмів. Не доречний такий одяг на цьому святі.
Так я і не про національний костюм. Є гарні стилізовані моделі. Вишивку можна не контрастну, в тон сукні... А можна квіткові пошукати, як на 2 фото
Червона рута
• 25 июня 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ні, дякую. Зовсім не те.
Кава з адреналіном• 25 июня 2023
Автор, второе обалденное! И в реале будет очень классно смотреться. Тем более, что вы высокая и стройная.
Червона рута
• 25 июня 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Дякую, таки його приміряю.