Сито для думок• 24 июня 2023
фільм / серіал коли хвора
всю ніч ломало тіло і було погано. так, що навіть нічого не хочеться дивитись.
але є такі фільми чи серіали, які відволікають, самі в голову "залазять" і дивитись цікаво.
Думаю може про якийсь вірус, апокаліпсис... чи любов)
але таке, коли ти дуже хвораєш і є температура.
З царем в голові• 24 июня 2023
черное зеркало)
я начала с 6 сезона и обратно
Любовь и смерть
и т.д..
я начала с 6 сезона и обратно
Любовь и смерть
и т.д..
Закуйовджена життям• 24 июня 2023
В температуру хіба хочеться дивитись телевізор? Спіть. Відсипайтеся.
Сито для думок
• 24 июня 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
спати не можу, ломить все
Пугачиха• 24 июня 2023
Чужестранка, в основном про любовь, но интересный и много сезонов хватит на несколько дней