Давно без алко• 24 июня 2023

Хлопець з тіндера заблокував без пояснення причин

Не знаю, навіщо пишу, просто хочу виговоритися. Рівно місяць назад познайомились в тіндері з хлопцем, Ярослав, 34 роки. Все дуже добре та динамічно розвивалося, він здавався мені адекватним та психічно здоровим. Працює дизайнером в геймдев, розумний, освічений, при цьому цікава особистість. Це перший хлопець, який за 4,5 роки зізнався мені в коханні, я відповіла взаємністю… сьогодні прокинулись разом у нього вдома, він підвіз мене на тренування і … після обіду зайшла в телеграм- я заблокована . Потелефонувала , він збив мій дзвінок і теж заблокував. І у вайбері теж. Я не довго думаючи взяла таксі і поїхала до нього додому. Хотіла взнати причину . Хвилин 5 подзвонила в двері, він точно був вдома - його машина під підʼїздом та й я чула як хтось в квартирі рухався , але він не відкрив. Я пішла , сказати, що я в шоці це нічого не сказати.
Мені 34, різний досвід був в житті і зраджували і обманювали , але просто так викинути з життя - це вперше
Шпондєр• 24 июня 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Я наче й доросла дівчинка, але в такому шоці, якщо чесно.. так зі мною не поводили себе, щоб просто заблокувати
О ви ще не доросла) я довго довго не могла зрозуміти, як це не привязуватись до однієі людини і не думати, що це любов на все життя і він такий єдиний😁 оці всі розбиті плани, неоправдані очікування очікуванНя..
і шо? Запитайте себе, що змінилося у вашому житті без нього? Ну був і був))) буде ще, може і кращий
Живіть для себе!!! І не звертайте увагу на каках😆💪👏
Причин може бути безліч, але ні в якому разі причина не в вас!!!! Не рийтеся в собі
Купіть собі тортік, квіти і знайомтеся далі, з опорою на СЕБЕ!!!
Фраза яка змінила моє життя- будь які відносини не назавжди…

Вредняжка• 24 июня 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Ви праві.. буду перечитувати цю тему, поки не дійду до розуму
Автор, я понимаю, что Вы ждете тут розовых соплей и сочувствия, но сейчас Вам лучше встряска и холодный душ, так сказать. Не нужно прям так с готовностью верить, что Вам на уши вешают.
Пасти Ла• 24 июня 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Знаєте я вважала себе «тертим калачем», бо я в тіндері вже 4 роки. Сьогодні видалюсь назавжди
ого, так вы еще хорошо держитесь... странно, что только на 4м году вам попался этот ярик. там каждый второй одноразовый.
Свідок Перемоги• 24 июня 2023
Ответ дляКвітка Миру
Пікапер? Уявляю, як вам неприємно.
Автор, хочете розкажу вам мій випадок, після якого ви зрозумієте, що таких дибілів багато.
Познайомились на сз. Спілкувались, потім телефон, потім кафе, ресторан. Згодом таки була ніч. Ну як ніч...Ми поїхали в отель, бо додому я побоялась, викрутилась типу отель поряд з роботою, маю вранці бути на зустрічі важливій. Так він після сексу звалив. Типу пішов у цілодобовий магазин. І телефон виключив. Сказати, що я була в шоці, це нічого не сказати.
Пройшло більше 10 років. Він мільйон разів писав, дзвонив, вибачався і просив почати життя разом. Я ніколи не блокувала. Але ніколи більше не дала йому жодного шансу навіть на просто розмову.
Забийте. Ви в себе одна
Вам довелось оплатити готель?
Вредняжка• 24 июня 2023
Ответ дляШпондєр
Не надо ей тортик. Пусть лучше в СПА, к косметологу пойдет и себе хорошо сделает, а не начнёт забивать желудок.
Физрукая• 24 июня 2023
Ответ дляВсе возможно
Это игра такая, больной на голову, радуйтесь, что избавились
А в чем смысл этой игры? Для него
Шпондєр• 24 июня 2023
Ответ дляНесу добро людям
Та не
Это нормально
Раз заблокировал, значит хочет личной встречи))
😂😂 запилил станичку реснички, завтра жду на прием
Свідок Перемоги• 24 июня 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Не розумію, навіщо він зізнався в коханні, секс у нас був до його слів про любов, я і не просила цих слів. Він був дуже уважний, дарував і квіти , і каблучку, нижню білизну, на кожне побачення приходив не з порожніми руками, привозив/відвозив
Тоді все ок. Не партесь. У вас з ним різна мета. Він не захотів привʼязуватись, але була повага. А Ви напевно мрієте про кохання і родину. Просто різні бажання. Не зміг Вам пояснити, злякався
автор Давно без алко • 24 июня 2023
Ответ дляШпондєр
Дуже дякую за підтримку та важливі слова!

Квітка Миру• 24 июня 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Вам довелось оплатити готель?
Ні. Він оплатив. При заселенні.
автор Давно без алко • 24 июня 2023
Ответ дляПасти Ла
Я зустрічалася і пів року з хлопцем з тіндера, там були інші нюанси, але мене ніхто не блокував несподівано)
Усатая полосатая• 24 июня 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Можливо
Не виправдовую такий вчинок чоловіка, якось це по-дитячому, чому б просто відверто не поговорити?
Але ж автор теж наче відчайдушна.
Вы как малое дитя. Мужики терпеть не могут выяснений отношений. Проще заблокировать и всё.
У меня муж уходил от бывшей жены просто запиской ’ я уехал , вот телефон семейного врача, вот телефон где покупать лекарства для твоих родителей, вот телефон ветеринара для собаки ’ Собрал вещи и ушел.
Заблокировал везде.
Я когда узнала , обалдела , а он ответил : не зачем эти бессмысленные выяснения отношений, когда решение принято.
Вот и всё.
Квітка Миру• 24 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Заблокировал везде.
Вот и всё.
І ви так спокійненько живете?
Дівчина заглядєніє• 24 июня 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
А я вважаю, що ви вчинили правильно. Ви намаглися з‘ясувати істину, це завжди краще ніж мучались потім і додумувати що ж сталося. Не падайте духом, все буде добре.
А чувак вочевидь порушений. Це якщо м‘яко.
Тішуся неперетішуся• 24 июня 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
что-то много всего за месяц. и каблучку и кохання и белье и цветы и подарки. не пойму, это вы сон свой рассказываете?
Непогодка• 24 июня 2023
Думаю, таке гівно майже кожній з нас траплялося.
Він мав право так зробити, ви мали право відреагувати відповідно.

А далі попрацюйте з собою щоб це усе гарненько забути.
Усатая полосатая• 24 июня 2023
Ответ дляКвітка Миру
І ви так спокійненько живете?
А почему мне жить не спокойненько?
Пасти Ла• 24 июня 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
а с этим сколько у вас встреч было? что он вам успел надарить?
на*издеть он успел достаточно, как я понимаю...
на тиндере вам будут говорить все что вы захотите услышать, только чтобы в трусы залезть... такова специфика приложения и контингента там...
Цветов Мне срочно• 24 июня 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Ого і це все за місяць?

Дівчина заглядєніє• 24 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Заблокировал везде.
Вот и всё.
Сцикло він просто.
Продаю витрішки• 24 июня 2023
34 роки і хлопець?
Ну, правильно зробив, що блоканув.
Ви ще не достатньо доросла .
Наездница• 24 июня 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Можливо
Але ж автор теж наче відчайдушна.
автор ва банк пішла)))) шкода такі гроші втрачати)))
Наездница• 24 июня 2023
Ответ дляВредняжка
PORKA• 24 июня 2023
Согласна, тоже думаю у чувака псих расстройство, специально дождался когда вы скажете, что любите.
Аноним ФЕЯ• 24 июня 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Вы или фантазируете,или я даже не знаю что и придумать, слишком много телодвижений для одноразового секса
Усатая полосатая• 24 июня 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Сцикло він просто.
Человек делает так , как считает нужным и ему не интересна оценка окружающих. Это его жизнь
Квітка Миру• 24 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
А почему мне жить не спокойненько?
Мабуть, я чогось в цьому житті не розумію. Але практика життя показує, що люди не міняються. І їх вчинки дуже добрі свідки цього. А так нічого, звичайно. Смаки у всіх різні
Свідок Перемоги• 24 июня 2023
Ответ дляКвітка Миру
Ні. Він оплатив. При заселенні.
Це добре. А чого пішов говорив? Вони дивні, може переповнився емоціями і різко захотілось побути на самоті!?
автор Давно без алко • 24 июня 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Так, вперше за багато років відчула, що готова до здорових відносин- довіряла, підтримувала, щиро зізналася про почуття. Раніше якби мене б заблокували, ніколи б не поїхала виясняти, а тут думаю - ну як так, якась причина ж має бути, чесно хотіла дізнатися. Я поїхала не миритися, а взнати причину
Квітка Миру• 24 июня 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
За колою пішов. І потрапив у Бермудський трикутник, певно.
Чоловік, який жадав сексу з бажаною жінкою, потім цілу ніч її з обіймів не випускає.