Давно без алко• 24 июня 2023
Хлопець з тіндера заблокував без пояснення причин
Не знаю, навіщо пишу, просто хочу виговоритися. Рівно місяць назад познайомились в тіндері з хлопцем, Ярослав, 34 роки. Все дуже добре та динамічно розвивалося, він здавався мені адекватним та психічно здоровим. Працює дизайнером в геймдев, розумний, освічений, при цьому цікава особистість. Це перший хлопець, який за 4,5 роки зізнався мені в коханні, я відповіла взаємністю… сьогодні прокинулись разом у нього вдома, він підвіз мене на тренування і … після обіду зайшла в телеграм- я заблокована . Потелефонувала , він збив мій дзвінок і теж заблокував. І у вайбері теж. Я не довго думаючи взяла таксі і поїхала до нього додому. Хотіла взнати причину . Хвилин 5 подзвонила в двері, він точно був вдома - його машина під підʼїздом та й я чула як хтось в квартирі рухався , але він не відкрив. Я пішла , сказати, що я в шоці це нічого не сказати.
Мені 34, різний досвід був в житті і зраджували і обманювали , але просто так викинути з життя - це вперше
Аноним ФЕЯ• 24 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Не должен.Он не захотел оправдываться, врать и выяснять отношения.
А автору нечего об этом страдать . Ушел тихо - ну и хорошо.
Действительно,она же робот, какие эмоции, ждём следующего. Не по сумки он поступил. Прислал бы хоть цветы с запиской,прости ты лучшая,но ...
Усатая полосатая• 24 июня 2023
Ответ дляКусачая Я
Да даже просто глянуть на ситуации со стороны и выдержать небольшую паузу, остыть. Я так делаю, реально помогает
Это точно помогает ! Хотя иногда сложно бывает взять паузу. 😉
МЕСТО_Встречи• 24 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Вы как малое дитя. Мужики терпеть не могут выяснений отношений. Проще заблокировать и всё.
У меня муж уходил от бывшей жены просто запиской ’ я уехал , вот телефон семейного врача, вот телефон где покупать лекарства для твоих родителей, вот телефон ветеринара для собаки ’ Собрал вещи и ушел.
Заблокировал везде.
Я когда узнала , обалдела , а он ответил : не зачем эти бессмысленные выяснения отношений, когда решение принято.
Вот и всё.
Заблокировал везде.
Вот и всё.
И этот дибил теперь ваш муж?
Дівчина заглядєніє• 24 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Человек делает так , как считает нужным и ему не интересна оценка окружающих. Это его жизнь
Під цю фразу можна будь-яку психопатичну муть підтягнути 😀
Я просто поїдаю людей, мені це потрібно і я не цікавлюсь оцінкою оточуючих.
Налогообложу• 24 июня 2023
Ответ дляВредняжка
Боже, нашёл на Тиндере лучше, моложе, интереснее, состоятельнее, раскрепощеннее в сексе.
Та то такий контингент,шукає всіх підряд і з усіма,певно,так.Тіндер,вище правильно написали.
Давно без алко
• 24 июня 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
За месяц раз двадцать?)
Не рахувала) але багато
Давно без алко
• 24 июня 2023
Ответ дляКусачая Я
О, нормальная тема! Хоть немного отвлечемся от переворота на болотах.
А причина одна - вы ему больше не интересны, он не хочет вас слышать и видеть. Все.
В вашем возрасте надо уже научиться не бегать за мужчинами и уметь принимать удары с честью.
Вчуся 🙄
Давно без алко
• 24 июня 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Вот я бы раньше поспорила, мол, как же так, надо торжественно встретиться и все разжевать. А после того, как сама оказалась в роли такого блокирующего, поняла, что не стоит. Молчание и поступки- это лучшее объяснение. В моих случаях, объяснения мне бы дороже стоили.
А про то, что мужчину назвали тут психбольным, у которого была цель- добиться от автора признания в любви, вообще смешно. Зачем переоценивать свою значимость и жить в иллюзиях? Месяц всего знакомы, сколько тех встреч у них вообще было, и прям такая ценность- слова любви от малознакомой женщины…
Розумієте я не просила тих слів, він сам їх казав постійно, як він вдячний всесвіту за мене 🙈 що всесвіт почув його прохання 🥺
Давно без алко
• 24 июня 2023
Ответ дляПасти Ла
нет, я имею ввиду ярик как успел вложиться? смысл ему дарить вам кольцо и признаваться чтобы заблокировать или это пресловутая мужская логика?
может жена вернулась? может мама?
Каблучка срібна.
Я сьогодні розговорилася з його консʼєржкою, вона каже він постійно один і один, ні друзів , ні дівчат не водить. Каже сімʼя хороша (це батьківська квартира), мама його давно поїхала за кордон. Все це саме я чула від Ярослава
Давно без алко
• 24 июня 2023
Ответ дляКусачая Я
Тю... зачем удаляться? Наоборот надо сейчас отвлечся.
Или думаете, где-то в другом месте есть идеальные мужчины?
Ну зараз сидіти в тіндері я точно не буду після цього трешу
Давно без алко
• 24 июня 2023
Ответ дляКусачая Я
Хм...
Месяц знакомы, а он уже кольцо дарит? Вот в этом месте я уже начинаю не верить
Библиотекарь• 24 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Заблокировал везде.
Вот и всё.
Заблокировал везде.
Вот и всё.
Вот идиот. Редчайший
Библиотекарь• 24 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
А почему мне жить не спокойненько?
С таким дятлом?
Библиотекарь• 24 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Так мне и не нужно, чтоб он менялся.
Если Вы намекаете , что и от меня может уйти так же, так я Вам отвечу , что любой может уйти от любой женщины, если примет такое решение. И если у мужчины будет на это причина - пусть уходит.
Усатая полосатая• 24 июня 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Зачем?
На кой напрягаться и нести хрень типа ’я тебя не достоин’...
Кому это нужно ?
Свалил ну и нах...
Кому это нужно ?
Свалил ну и нах...
Аноним ФЕЯ• 24 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Зачем?
Кому это нужно ?
Свалил ну и нах...
Кому это нужно ?
Свалил ну и нах...
потому что женщина тоже человек,вам нахрен,потому что вы не автор
успокойте_Меня• 24 июня 2023
А блокировка это что, не ответ? Это все равно, что вам в лицо сказать иди ты на *уй. Но нет, поперлась просачиваться в щель, еще и консьержку допросила.
Автор вы пиявка! Вот потому вас и заблокировали. Вероятно, всю ночь клепала мужику мозг своими фантазиями про будущее.
Не делайте больше так
Тётя Хрюша• 24 июня 2023
Ответ дляВредняжка
Ляяяя, ну хоть бы капля достоинства у Вас была. Причина? Развёл на секс, больше Вы ему не интересны.
И из какого ’життя’ выкинули? Вы прям свадебное платье выбирали уже? Месяц, один месяц, а Вы уже нафантазировали.
Так не всі хто розводять на секс блокують потім дівчину, можливо він одружений ,або має дівчину
Тётя Хрюша• 24 июня 2023
Ответ дляВсе возможно
Это игра такая, больной на голову, радуйтесь, что избавились
А як ця хвороба називається?
Пластилин_Колец• 24 июня 2023
Ответ дляКвітка Миру
Пікапер? Уявляю, як вам неприємно.
Автор, хочете розкажу вам мій випадок, після якого ви зрозумієте, що таких дибілів багато.
Познайомились на сз. Спілкувались, потім телефон, потім кафе, ресторан. Згодом таки була ніч. Ну як ніч...Ми поїхали в отель, бо додому я побоялась, викрутилась типу отель поряд з роботою, маю вранці бути на зустрічі важливій. Так він після сексу звалив. Типу пішов у цілодобовий магазин. І телефон виключив. Сказати, що я була в шоці, це нічого не сказати.
Пройшло більше 10 років. Він мільйон разів писав, дзвонив, вибачався і просив почати життя разом. Я ніколи не блокувала. Але ніколи більше не дала йому жодного шансу навіть на просто розмову.
Забийте. Ви в себе одна
Я колись покохала одну людину. Він так відразу показав мені як зацікавлений, страшенно ревнував (ну типо). Потім знайшла його анкету на сз. Він клявся , що то не він. А чи то глюк сайту, чи то щось інше, не помню. Коли я попросила залишити мене у спокої, він прислав в вайбер відео, як він плаче. ВІДЕО!!
Через 2 міс він знову на СЗ, з новою анкетою. І там написав, що сам, один, нікого у нього немає і никого він не любить. А за день до цього телефонував мені так щіро і невимушено признавався у коханні. Зі словами що я найкраще що було у нього в житті. Я коли його там побачила тоді також зареєструвалась на том СЗ і почала з ним спілкування. Вот таким чином зі мною домовились про зраду. Зраду мені.
Пройшло не багато років, але я тільки недавно прочитала унигу ПсихопатFree и Таня Танк ’бояся, я с тобой. І тільки недавно я зрозуміла, що чоловік може бути таким хворим.
Вумна вутка• 24 июня 2023
Тіндер.
Зустрічі 2 чи 2.5 місяця.
Нічого не обіцяли одне одному, але теж зник нічого не пояснюючи.
Не захотів навіть по телефону розірвати стосунки, чи як їх там назвати ще.
Не діставала дзвінками, набрала пару разів.
Отримала незрозумілу смс.
Зник перед великим святом, мабуть хотів святкувати і дарувати подарунок.
Ще був трохи піджлобкуватий.
Просто все це сталося настільки несподівано, що теж дуже здивувалася.
Зустрічі 2 чи 2.5 місяця.
Отримала незрозумілу смс.
Ще був трохи піджлобкуватий.
Пластилин_Колец• 24 июня 2023
Ответ дляТётя Хрюша
А як ця хвороба називається?
перверезний нарцисс и
психопат. Я много о них читала, там сильные травмы в детстве и как результат искаженное восприятие себя и людей, особенно женщин, и особенно тех, кто их по-настоящему полюбил.
Маю натхнення• 24 июня 2023
У меня тоже был подобный случай. Цветы, подарки, помощь в любое время суток по любому вопросу, постоянно оивался рядом, в общем. Потом секс, после которого еще вроде все нормально было, потом позвал в поездку, у меня не получалось, а после этого полный игнор. Я ещё сама написала пару раз, как дура, но он вдруг стал очень занят, загружен работой и заботами, короче, понятно, проехали.
хутряна володарка• 24 июня 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Не делайте больше так
Вы мужчина?