Давно без алко• 24 июня 2023
Хлопець з тіндера заблокував без пояснення причин
Не знаю, навіщо пишу, просто хочу виговоритися. Рівно місяць назад познайомились в тіндері з хлопцем, Ярослав, 34 роки. Все дуже добре та динамічно розвивалося, він здавався мені адекватним та психічно здоровим. Працює дизайнером в геймдев, розумний, освічений, при цьому цікава особистість. Це перший хлопець, який за 4,5 роки зізнався мені в коханні, я відповіла взаємністю… сьогодні прокинулись разом у нього вдома, він підвіз мене на тренування і … після обіду зайшла в телеграм- я заблокована . Потелефонувала , він збив мій дзвінок і теж заблокував. І у вайбері теж. Я не довго думаючи взяла таксі і поїхала до нього додому. Хотіла взнати причину . Хвилин 5 подзвонила в двері, він точно був вдома - його машина під підʼїздом та й я чула як хтось в квартирі рухався , але він не відкрив. Я пішла , сказати, що я в шоці це нічого не сказати.
Мені 34, різний досвід був в житті і зраджували і обманювали , але просто так викинути з життя - це вперше
Вредняжка• 24 июня 2023
Ляяяя, ну хоть бы капля достоинства у Вас была. Причина? Развёл на секс, больше Вы ему не интересны.
И из какого ’життя’ выкинули? Вы прям свадебное платье выбирали уже? Месяц, один месяц, а Вы уже нафантазировали.
ТихоЯ• 24 июня 2023
Хрен с ним,скотыняка он. Очень очень жаль на самом деле. Никто не застрахован
Давно без алко
• 24 июня 2023
Ответ дляВредняжка
Я наче й доросла дівчинка, але в такому шоці, якщо чесно.. так зі мною не поводили себе, щоб просто заблокувати
Все возможно• 24 июня 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
О, вы ещё маленькая, в жизни ещё и не такое бывает и не с чужими людьми,а например , представьте вас заблокировал родной человек
. Автор, возьмите себе в руки, он просто болен на голову.. бывает
Квітка Миру• 24 июня 2023
Пікапер? Уявляю, як вам неприємно.
Автор, хочете розкажу вам мій випадок, після якого ви зрозумієте, що таких дибілів багато.
Познайомились на сз. Спілкувались, потім телефон, потім кафе, ресторан. Згодом таки була ніч. Ну як ніч...Ми поїхали в отель, бо додому я побоялась, викрутилась типу отель поряд з роботою, маю вранці бути на зустрічі важливій. Так він після сексу звалив. Типу пішов у цілодобовий магазин. І телефон виключив. Сказати, що я була в шоці, це нічого не сказати.
Пройшло більше 10 років. Він мільйон разів писав, дзвонив, вибачався і просив почати життя разом. Я ніколи не блокувала. Але ніколи більше не дала йому жодного шансу навіть на просто розмову.
Забийте. Ви в себе одна
Все возможно• 24 июня 2023
Ответ дляТихоЯ
Та ну ни капли не жаль.. хорошо что его истинная натура открылась так рано))
Давно без алко
• 24 июня 2023
Ответ дляВредняжка
Не розумію, навіщо він зізнався в коханні, секс у нас був до його слів про любов, я і не просила цих слів. Він був дуже уважний, дарував і квіти , і каблучку, нижню білизну, на кожне побачення приходив не з порожніми руками, привозив/відвозив
Вредняжка• 24 июня 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Ехать к нему домой, караулить, ломиться в дверь - вообще, за гранью. На будущее: меньше развешивайте уши и снимайте розовые очки. О чувствах мужчины не слова говорят, а поступки. Вас использовали для дармового секса, такое тоже бывает. Сделали выводы и живёте дальше, а не двери выносите.
Едимнаморе• 24 июня 2023
Нє, ну їхати після блоку до нього додому проясняти ситуацію – то якось вже занадто.
Все возможно• 24 июня 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Это игра такая, больной на голову, радуйтесь, что избавились
Несу добро людям• 24 июня 2023
Для себя отметьте, что человек с псих.растройством
И вперёд
Живите и не вспоминайте
Из личного опыта): б.муж 15 лет брака, обсудил рождение 2 ребенка, переезд в др.страну, все было ок и через несколько месяцев прислал документы о разводе .
Много неадекватно реагирующих и поступающих, жизни не хватит все по полочкам раскладывать
И вперёд
Живите и не вспоминайте
ТихоЯ• 24 июня 2023
Ответ дляВсе возможно
Автора жаль. Вот так какая-то сволочь ради развлечения плюнула в душу. По любому он это планировал
Давно без алко
• 24 июня 2023
Ответ дляКвітка Миру
Пікапер? Уявляю, як вам неприємно.
Забийте. Ви в себе одна
Дякую, що поділилися. Розумію, що я не одна така «щасливиця»
Несу добро людям• 24 июня 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Та не
Это нормально
Раз заблокировал, значит хочет личной встречи))
Это нормально
всегдаДаДа• 24 июня 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Вы всего месяц знакомы, а уже всерьез поверили в его любовь?
Вы ему не подошли для дальнейшего общения, вот и все. А заблокировал, потому что не захотел себе нервы портить и объяснять. Я сама так двоих блокировала, когда поняла, что им нужно больше, а мне это не интересно. И они тоже, как и вы, напирали, звонили после блока, на почту писали.
Просто живите и знакомьтесь дальше.
Давно без алко
• 24 июня 2023
Ответ дляВсе возможно
Теж про це думаю…добре, що через місяць, а не через рік
Налогообложу• 24 июня 2023
Дивний,різні люди бувають,міг би хоч сказати-вибач,нам не по дорозі,а там безслівно,ну таке
Вредняжка• 24 июня 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Боже, нашёл на Тиндере лучше, моложе, интереснее, состоятельнее, раскрепощеннее в сексе.
Давно без алко
• 24 июня 2023
Ответ дляПасти Ла
привыкайте, это тиндер 🥴
Знаєте я вважала себе «тертим калачем», бо я в тіндері вже 4 роки. Сьогодні видалюсь назавжди
всегдаДаДа• 24 июня 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Вот поэтому и заблокировал- понял, что начнётся преследование.
Давно без алко
• 24 июня 2023
Ответ дляВредняжка
Ви праві.. буду перечитувати цю тему, поки не дійду до розуму
Меня много• 24 июня 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Не надо. Из-за идиота.
Давно без алко
• 24 июня 2023
Ответ дляТихоЯ
Дякую 🙏 це перший хлопець за 4,5 роки, кому я довірилась та теж сказала про почуття..
Кумася• 24 июня 2023
Вы о таком еще печалитесь,меня через 2 года бросил,попутно обозвал никому не нужной уродкой,как только я заболела
Едимнаморе• 24 июня 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Можливо
Не виправдовую такий вчинок чоловіка, якось це по-дитячому, чому б просто відверто не поговорити?
Але ж автор теж наче відчайдушна.
Физрукая• 24 июня 2023
Ответ дляВсе возможно
Козел он просто
Давно без алко
• 24 июня 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Ніколи так себе не поводила, це вперше