.Апельсинка.• 24 июня 2023

Кіна не буде. Фсьо

Olenavs• 24 июня 2023
Путин поблагодарил Лукашенко за ’проделанную работу’

’Президент Беларуси подробно проинформировал Президента России о результатах переговоров с руководством ЧВК Вагнер. Президент России поддержал и поблагодарил белорусского коллегу за проделанную работу’, - сообщила пресс-служба президента Беларуси.

Феерия, проблемы государства, каким бы клоунским оно не было, решает глава другого государства. Зато ссыкливый ботоксный куколд может поздравить с днем молодежи.

Ну клоуни же

Donnafugata• 24 июня 2023
Ответ дляStar39
Уголовное дело в отношении Пригожина будет прекращено, он ’уйдет в Белоруссию’, заявил Песков.
Ох йой. Я себе Вангою відчуваю
Птицекрыл• 24 июня 2023
я сегодня такой прилив счастья почувствовала, весь день довольная ходила, теперь точно знаю как буду себя ощущать после победы, это ж совсем другой вкус жизни
kuskus• 24 июня 2023
Ще що ж, виходить, знов будемо чекати нападєнія із бєлорусі
dogfriend• 24 июня 2023
Ответ дляDonnafugata
Може прігожину білорашку віддадуть... Лука потусив в Бодрумі, подумав- ну його ті трактори і картопля)))
Ещё предсказания будут?))
Olenavs• 24 июня 2023
Ответ дляkuskus
Тіпа ’другий фронт’ возглавить це упороте і знову на Київ?
Анастасия К.• 24 июня 2023
Ответ дляrybka21
пішла слухать Портнікова
https://www.youtube.com/watch?v=_XuQz61Tugo
Расскажите потом, что говорят
Cvet_ОК• 24 июня 2023
Ответ дляVeronikca
Так мы так и живем уже больше года. А тут цирк шапито на выезде такое) я как-будто в дурдоме побывала. Теперь уже не понимаю: или у меня крыша поехала, или у них.
Нє нє, ви теж не здавайтесь, бо апофєгєй етой фієрії ещьо нє достігнут
Кришу, якщо поїхала, вертайте назад, ще не час відриватись
Teonaa• 24 июня 2023
Ответ дляArmUkraineNow
Я ще зранку казала, що це постановка
Та багато хто ставився із скептецизмом. Но я не могла сформулювати, шо не так. То поясніть для кого/чого постановка та яка іі мета?

СвітланкаОК• 24 июня 2023
Ответ дляnata.ant
Поясніть мені,яким чином піднявся рейтинг пуйла? Бо я щось не розумію, навпаки це розв´язало руки ,і показало що можна йти на Москву)
Йти на москву і отримати облизня. Піськов тільки що висрався, що вагінерт будут реабілітовані, кадрових перестановок не планується (тобто алєнєвод залишається), з пєтуха знімають кримінальну справу, частина вагінерів що не брала участі у заколоті, підпише контрокти з мінубивства, а інші відправляються на полігони (тобто на фронт). А пітух їде в блядорусь.

Чим не перемога пуйла?
Olenavs• 24 июня 2023
Ответ дляСвітланкаОК

Чим не перемога пуйла?
Чимось суттєвим пригожкіна зупинили, ну або чимось суттєвим заставили брати в цьому участь на самому початку
Goldig• 24 июня 2023
Это все было, чтобы Пригожина в Беларусь отправить?поближе к границе с Европой?
СвітланкаОК• 24 июня 2023
Ответ дляКрістіна Т а р о
Я вчора вночі робила, до всіх подій. Я для себе на тиждень робила. В мене якихось масових зіткнень в кровопролиття не було. Хоча за розкидом на Шойгу там вийшов Маг, тобто якимось маніпуляціями і хитрощами має лишитися на місці. Подивимося.
У вас прогноз збувся 100%
Yuliya-af7f• 24 июня 2023
Думаю, пригожина в білорусі завалять
mamaМия• 24 июня 2023
Ответ дляМамаБест
А для чого тоді це все?
Постанова: як вони можуть домовлятися… ну може ще відволікають увагу. Короче, в цей цирк не повірила одразу.
СвітланкаОК• 24 июня 2023
Ответ дляOlenavs
Гроші, все банально
Пєтухи на зоні за шоколадку, а цей рівнем повище )))
Olenavs• 24 июня 2023
Ответ дляYuliya-af7f
Думаю, пригожина в білорусі завалять
Я не можу зрозуміти, в нього відсутній інстинкт самозбереження, чи що?
nenatasha• 24 июня 2023
А шо пригожину робить в білорусі?
К.а.л.и.н.а• 24 июня 2023

СвітланкаОК• 24 июня 2023
Ответ дляOlenavs
Його по факту залишили без чвк, буде в білорусі сидіти тепер.
СвітланкаОК• 24 июня 2023
Ответ дляnenatasha
А шо пригожину робить в білорусі?
Домовились про його ізоляцію. Типу він собі життя зберігає, але в парашу ні ногою.
Valentyinka• 24 июня 2023
Ответ дляnenatasha
А шо пригожину робить в білорусі?
Убрать усатого
А, ну, и попытаться взять Киев за три дня))) только там мышь не проскочит. Кто рыпнется - смертники)
Olenavs• 24 июня 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Гроші, все банально
Думаю, треба почекати. Хоча навряд чи ми в найближчому майбутньому дізнаємось хто і за що, і з якою метою)) але чим скінчиться або продовжиться ця історія точно буде видно.
А ще мені незрозуміле ’тєлодвіженіє’ з порожніми вантажними літаками, які сьогодні приземлились в мачулищах. Може я десь пропустила інфу, що вони з білорашки забирати збиралися
Gюнтер• 24 июня 2023
Ответ дляnenatasha
А шо пригожину робить в білорусі?
Колорадцьких жуків буде мочить.Іноді деруни жарити для лукашенка.
Oasis in the Desert• 24 июня 2023
Пригожина, наверное, чем-то очень серьезныем припугнули. Не должен он был так резко останавливаться на полпути...
nenatasha• 24 июня 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Нічого неясно, але дуже цікаво))
Тобто треба було затіяти цей бунт,щоб його ізолювати?
Valentyinka• 24 июня 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Все бандюки знают свои слабые места и их заранее закрывают. Всегда уязвим человек семейный. А у него что? Взяли в заложники йосю и аллку?
СвітланкаОК• 24 июня 2023
Ответ дляnenatasha
Нічого неясно, але дуже цікаво))
Та ні, я думаю що все було взаправду але прижали пітуха сильно дуже. Тому дав задню.
Евга-9246• 24 июня 2023
Ответ дляПтицекрыл
І я. Думала, що зі мною все ок. А сьогодні зрозуміла, як це, коли ок. На якийсь час з´явилось таке відчуття свободи, коли думала, що війна ось-ось може закінчитися.
Valentyinka• 24 июня 2023
Ответ дляПтицекрыл
+10000
Сегодня рано утром ехала в метро на работу, читала, прям до мурашек волнение, предвкушение, на грани эйфории с мыслями: ну, пожалуйста, хоть бы да!