Dumky• 13 декабря 2024

мєдвєдєв виліз с рєчью

І от як аж мразота.
Natalia505• 13 декабря 2024
Він раптом вийшов із запою?
автор Dumky • 13 декабря 2024
Як ото ті занепокоєні будуть реагувати?
winter2011• 13 декабря 2024
остання бутилка бояри була зайвою
Альфасамка• 13 декабря 2024
цукерки ліщина це не страшно
автор Dumky • 13 декабря 2024
Як таке можна нести і та біомаса підтримує ж цей брєд.
ShellyBelly• 13 декабря 2024
Як вони за*бали,ракова пухлина людства ця підарасія.
Альфасамка• 13 декабря 2024
Ответ дляShellyBelly
чому, вони тупі тварини і роблять те шо можуть поки їм дають. Кончені у нас 30 років продавали всю зброю з совка і з голою жопою чекали.
Чому всякі екс комуняки кучми і кравчуки не вбиті досі загадка
liss• 13 декабря 2024
Ответ дляDumky
Он несет то что сказало хуйло и то что намерены делать , в принципе всегда так .
Озабоченные будут дальше чесать яйца , а украинцы молча смотреть и гибнуть от происходящего . Факт таков что помочь нам не кому .
Индия подписала с рашей контракт на нефть и денег у них хватает в отличие от нас . Все что нужно знать о мировой поддержке .
LudaSHS• 13 декабря 2024
А я у росіянина в фб прочитала це
Тигран чоловік симоньянші
Мэри Лин• 13 декабря 2024
Белка?
Апель-синка• 13 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
кравчук же вроде сам уже того... к кобзону в гости ушел.
СвітланкаОК• 13 декабря 2024
Удалено администрацией...
Альфасамка• 13 декабря 2024
Ответ дляАпель-синка
ну, діти і родина є. Вона уся має сидіти з конфіскацією
Retu• 13 декабря 2024
О как
Альфасамка• 13 декабря 2024
коли тварь знатиме, шо діти і онуки до 10 коліна відповідатимуть за твої злочини тоді не будуть. А то накрав мільярд, сів чи навіть здох, а відприски же пожинають плоди. Реально сенсу не красти 0
Queen of Roses• 13 декабря 2024
Удалено администрацией...
Красава-c9c6• 13 декабря 2024
Мне смешно. Вот честно. Может США их ядерной закидает и нам будет легче
Блискавка• 13 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
И никого не посадили. Ракеты продали, все порезали
Марика-bf42• 13 декабря 2024
Ответ дляliss
Про Індію згадали) То треба було вибудовувати з нею відносини на перспективу, а не танки Пакістану продавати. Нічого не забувається, на жаль.
Valentina shop2020• 13 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
Удалено администрацией...
Olga Zelenyak• 13 декабря 2024
А как же договоренности с Дональдом? Раша уже на них не рассчитывает?
bespe4na_mavpa• 13 декабря 2024
Ответ дляNatalia505
Він раптом вийшов із запою?
Та нікуди він не вийшов, воняет как всегда
Valentina shop2020• 13 декабря 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Мы должны рассчитывать,но Трамп сказал война будет продолжаться,быть по России не разрешаю,вот и сказке конец
Incanto77• 13 декабря 2024
Ответ дляDumky
Та біомаса різний брєд підтримує. І у нас також. Не зважаю ніколи уваги на цього алкаша, сприймаю як клоуна. От чесно, цю новину взагалі б проскролила, не зупиняючись
Марика-bf42• 13 декабря 2024
Нічого нового( Країна- гниль. Ненавиджу їх всіх.
Olga Zelenyak• 13 декабря 2024
Ответ дляValentina shop2020
Какой сказке? Что Трамп войну закончит за 24 часа?
In limbo• 13 декабря 2024
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...
Valentina shop2020• 13 декабря 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Ну тут же писали ,но я в это не верю
amoa• 13 декабря 2024
Ответ дляКрасава-c9c6
Ви в це вірите? Ніхто їх не закидає, всі як завжди, будуть занепокоєно спостерігати.
автор Dumky • 13 декабря 2024
Ответ дляValentina shop2020
Ну тут же писали ,но я в это не верю
Війну розпочала росія і лише вона її може припинити.
Хочу ядерку на бункер. І мільйон шахедів, ракет і тд по кацапам. Щоб без світла сиділи по підвалах. Ну, мрія от така.