Love_Love_Love_• 24 июня 2023

На параші як в тому анегдоті

Зловив українець золоту рибку і вона виконує три його бажання, перше: най Китай нападе на Білорусь!
Зробила
Друге: най Білорусь нападе на Китай
Зробили
А тепер знову Китай на Білорусь!
Рибка каже: ти чого? Я можу зробити тебе багатим, вічно молодим
А най йго шляк трафить, мені то не тре, головне щоб москалям бульбу потовкли
Так і тут
Читаю по вечерам• 24 июня 2023
Правильно писати ’анеКдот’.
Це раз
А по друге згадайте: коли було за багато бажань, золота рибка вернула бабу до розбитого корита
Схоже, і ми вернемся в декомунізацію, тобто в 1917 р в усьому, враховуючи житлвий фонд, промисловість і т.п.

Конкордія• 24 июня 2023
автор Love_Love_Love_ • 24 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Правильно писати ’анеКдот’.
Це раз
Ви тут вирішили написати другий анеКдот?
автор Love_Love_Love_ • 24 июня 2023
Ответ дляКонкордія
фото
Каллипсо• 24 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Правильно писати ’анеКдот’.
Це раз
Слово ’забагато’ пишется слитно, так что научитесь сами писать грамотно )
Читаю по вечерам• 24 июня 2023
Ответ дляКаллипсо
Автоматично телефон розділив мені
Бессмертный пони• 24 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Правильно писати ’анеКдот’.
Це раз
владимир ильич , ты ?
Inna-b773• 24 июня 2023
автор Love_Love_Love_ • 24 июня 2023
Ответ дляБессмертный пони
владимир ильич , ты ?
Ви не вірите у раєнкарнацію чи вірите?

автор Love_Love_Love_ • 24 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Правильно писати ’анеКдот’.
Це раз
Та та
ЗА БАГАТО
Читаю по вечерам• 24 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Та та
ЗА БАГАТО
Просю пані пардону, Але Ви про що?!
DarkBlueSea• 24 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Правильно писати ’анеКдот’.
Це раз
Почитайте літературу, як жило українське суспільство до революції після відміни кріпосного права. Хто вмів і хотів працювати, хто планував свої статки і прибутки, ті поступово становилися заможними хазяївами. А з приходом совєтов наші працьовиті люди лишились всього, бо кацапня тільки чуже вміє грести
Читаю по вечерам• 24 июня 2023
Ответ дляDarkBlueSea
Сонце, тільки від Києва до Миргорода добирались добу, збирали пшеницю СЕРПОМ, писали при свічках
Читаю по вечерам• 24 июня 2023
Ответ дляDarkBlueSea
Не було ніяких заможних селян ні в одній країні світу до поширення тракторів та комбайнів.
Уявіть собі, скільки ж це треба було вижати серпом колосків і скільки нарізати та висушити дров, щоб спекти хлібину... Ви б витримати?
Teonaa• 24 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Правильно писати ’анеКдот’.
Це раз
Запятая посде «по-друге»;
«По-друге» - через дефис;
В Вашому реченні слово «схоже» - це прикметник. Кома зайва.
Так що не смішіть. не осміяні будете.
Teonaa• 24 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Автоматично телефон розділив мені
Ага ага
А дальше
Veronikca• 24 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Сонце, тоді почитай як знищували людей при голодоморі, в часи сталінських репресій, коли будували ті ж ГЕСИ ( затоплювали цілі міста і села, навіть з людьми в тваринами). Ідіть ви кудись подалі зі своєю комунізацією.
Veronikca• 24 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Зато зараз є. І до чого ваш перший пост про декомунізацію?
Басина• 24 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Дуже навіть були. Працювали тяжко, але й статки мали. Потім їх обізвали куркулями, майно відібрали і вислали їх до сибіру

автор Love_Love_Love_ • 25 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Володька, ти таки воскрес, от чого прігожка на мацкву рвався😂